|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   oteklina po cepljenju
15.6.2007 9:43:31   
zita
V sredo pozno popoldne je bilo moje dete cepljeno v nogico (stegno) pri 20 mesecih. Pediatrinja je sicer povedala, da je kot reakcija cepljenja običajno oteklina in da otroka naj ne bi bolelo. Dajemo mu obkladke, vednar je ta oteklina prav grda.
Imate kaj izkušenj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: oteklina po cepljenju
15.6.2007 9:46:52   
Felicity
Naša je imela še 3-4 dni oteklino, sicer vsak dan manjšo, pa vendar.user posted image
No čez en dan je dobila še vročino.

Mrzli obkladki, pa mogoče malo sirupa proti bolečinam (mi smo ga dali po posvetu z P).

< Sporočilo je popravil Felicity -- 15.6.2007 9:47:36 >

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: oteklina po cepljenju
15.6.2007 10:01:20   
Anonimen
Včasih so nam po cepljenju svetovali takoj,ko domov pridemo,naj damo na mesto cepljenja obkladke iz alkohola mešanega z vodo.Drugače pa Kamagel namazat večkrat.

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: oteklina po cepljenju
15.6.2007 11:12:44   
Anonimen
Maša je imela tako nogico,da je bilo groza.Kar nekaj dni,tako da ni panikeuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: oteklina po cepljenju
15.6.2007 12:49:24   
frutka_
Zelo pomagajo kamilični obkladki.

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: oteklina po cepljenju
15.6.2007 14:28:43   
modrooka
Tudi moja hčerka je imela otečeno nogico; pa ne samo stegno, ampak tudi koleno. Po parih dneh se je stanje normaliziralo.
Tri dni jo je nogica zelo bolela in je ves čas tožila... Prvi dan ji nisem dala nič (posledično je od bolečin zelo slabo spala), naslednji dan pa sem klicala pediatrinjo in jo vprašala, če je normalno, da ima tako otečeno nogico, in mi je rekla, da naj ji dam nekaj proti bolečinam.

Naj tvoje dete čimprej pride k sebi!

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu zita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: oteklina po cepljenju
18.6.2007 8:12:55   
dana
Našga je po tem cepljenju tako bolela noga da je tudi pokrčil ni. Je dva dni hodu čist na trdo. Jaz sem mu dajala gor obkladke iz alkohola pomešanega z vodo - po nasvetu pediatra.


(odgovor članu modrooka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?