|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otok krk - omišalj
19.2.2008 22:39:42   
F*S*M
Pozdravljeni z partnerjem se počasi odločava za dopust seveda če nam bo uspelo in sva našla v katalogu relaxa en dokaj na pogled ok apartma v tem kraju, sedaj pa me zanima kakšne imate kaj izkušnje s tem krajem?

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otok krk - omišalj
19.2.2008 23:04:49   
Anonimen
Jaz ne poznam, sem samo nastudirala cel zemljevid Krka. Ce ti je kaj v pomoc zemljevid:


user posted image

Google ne najde nic pametnega v zvezi s Krkom. Namrec, Pag oz. Novalja ima enih 5 spletnih strani z opisi,, predstavitvami, plazami, tu pa komaj kaj najdes user posted image

http://www.adriagate.com/hr/hrvatska-mjesto/Omisalj_otok-Krk.aspx

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otok krk - omišalj
19.2.2008 23:19:10   
nevica
Omišalj je kraj kjer sem bila precej razočarana tako glede plaže kot tudi glede kraja samega(nič se ni dogajalo).Vem da sploh nisem imela občutka,da sem na morju.To je bilo pred desetimi leti.Mogoče se je do danes kaj spremenilo.Vendar močno dvomim.Družinski prijatelji so tam letovali lani in  niso bili kaj prida navdušeni.
Sama se tja prav gotovo ne bi vrnila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otok krk - omišalj
19.2.2008 23:25:00   
metkica1
IZVIRNO SPOROČILO: nevica

Omišalj je kraj kjer sem bila precej razočarana tako glede plaže kot tudi glede kraja samega(nič se ni dogajalo).Vem da sploh nisem imela občutka,da sem na morju.To je bilo pred desetimi leti.Mogoče se je do danes kaj spremenilo.Vendar močno dvomim.Družinski prijatelji so tam letovali lani in  niso bili kaj prida navdušeni.
Sama se tja prav gotovo ne bi vrnila.


Se podpišem.
Vsekakor je boljši Punat ali Baška, čeprav tu je gužva in ni sence za otročke.
Punat user posted image

(odgovor članu nevica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otok krk - omišalj
19.2.2008 23:26:11   
Anonimen
Ne bi sla tja na dopust....se na vikend ne.

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otok krk - omišalj
19.2.2008 23:42:43   
ksenija12
Otok Krk dobro poznam saj smo tam letovali skoraj vsako leto. Omišalj je precej miren. Osebno nam je bil najbolj všeč kraj Njivice. Z majhnim otročkom je tam najleše - lepa plaža, tik ob plaži senčka pod drevesi. Je pa res da zna biti gneča. Predlagam Njivice.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otok krk - omišalj
19.2.2008 23:45:08   
Anonimen
Meni je full grozno, ko s plaze vidis tiste velike sode za nafto (kako se jim ze receuser posted image ) na Rijeki. Ne vem, ne bi imela apetita za kopanje.

(odgovor članu F*S*M)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otok krk - omišalj
20.2.2008 5:50:57   
valentina2006
Mi smo bli 2 leti nazaj na Krku (Linardiči)... Sicer apartma zakon... Plaža pa user posted image . Tko, da smo se pol hodil kopat v Baško... in še dons pravm, da mi je BAŠKA zakon, je pa res, da ljudi je pa res blo "nalo morje".

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu F*S*M)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otok krk - omišalj
20.2.2008 5:53:59   
valentina2006
IZVIRNO SPOROČILO: nevica
Vsekakor je boljši Punat ali Baška, čeprav tu je gužva in ni sence za otročke.
Punat user posted image



Se strinjam.

Baška user posted image

_____________________________

·.¸(¨`·.·´¨)
(¨`·.·´¨)¸.·´
`·.¸.·´

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otok krk - omišalj
20.2.2008 8:01:03   
Sulfinija
V Omišalju sem bila,apartma od firme je bil zakon samo se več tja ne bi vrnila živi dolgčas,plaže za nič pa povrh vsega so nas vse po vrsti meduze oplazile.Tkole,da ti tega kraja resnično ne priporočam.

lpuser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu valentina2006)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otok krk - omišalj
20.2.2008 22:19:38   
Anonimen
A pol so Njivice najbolj fajn za otroke? Je senca? Kaj pa neobljudene plaze (zarad psa, ki ni ljubitelj kricanja otrok) user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otok krk - omišalj
20.2.2008 22:39:03   
malika
meni je pa Omišalj kot kraj všeč. Ok razgled je res katarstofa na tiste kontejnerje, ampak kako lepo pa se ponoči vidi Rijeka. Morje lučk!  Plaža je tudi bolj tako, pa samo mestece je narejeno v hrib, tako da kar pešačiš. Dogaja se res nič, ampak za mlado družino z otroki se mi to zdi fino, ker ni razgrajanja. Imajo pač tisti dve gostilnici (priporočam Olikvo), pa sladoledarja, hotelček, marino in to je to. Če ti je panika, pa so itak ostala mesta blizu.

_____________________________

Izberi si luno za cilj in tudi če boš zgrešil, boš še vedno pristal med zvezdami

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?