|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
17.2.2010 15:42:55   
ticamica
Zdravo,
upam, da mi boste lahko pomagale. Doma imamo živahnega 16 mesečnika, ki ga zaenkrat pazi prijazna babica, opažam pa, da ga zelo pritegne družba drugih otrok.
Mogoče katera ve, kje v Ljubljani (v katerem vrcu ali kje drugje) so organizirane otroške urice za tako male? Navadno so ob popoldanskem času, a le za 3+?
Najlepša hvala! LP TM
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
18.2.2010 19:54:23   
Špela89
živjo

Vem da imajo v Kranju ( če te seveda razdalja Ljubljana - Kranj ne moti ) v nekem šprtnem centru urice za malčke in mislim da je od enega leta dalje, s starši. Vem za tudi nekaj staršev kateri so te urice zelo pohvalili.

lp špela


_____________________________

špela

(odgovor članu ticamica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
4.3.2010 14:48:05   
Roberta69
Tudi sama sem ful iskala (še vedno iščem user posted image ) kaj podobnega. Zaenkrat sva se udeležila igralnice/delavnice tu http://www.sredina.org/index.php/dejavnosti/za-otroke/44/67-igralne-urice in je bilo kar OK, edino malo sem bila presenečena nad okoljem - je taka zelo mirna, skoraj družinska scena (starši v istem prostoru, kjer so otroci, sedijo za mizo in izdelujejo eko izdelke, otroci se pa med seboj igrajo, "pazita" ju pa dva "vzgojitelja", na kocu je na vrsti pravljica, amapk moj škrat ni te sorte, da bi pri miru sedel, zato sva prej odšla; traja pa uro in 15).

Sem pa pošiljala naokrog povpraševanje za telovadbo in še čakam na odgovore, zanimala pa sem se tudi za popoldansko varstvo v vrtcu Jelka (potekalo bi 2x/teden po tri ure), ampak izgleda niso našli dovolj interesentov, da bi program začeli izvajati user posted image .


Bi bila pa tudi jaz vesela kakšnih INFO.

(odgovor članu Špela89)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
16.3.2010 11:07:47   
darja.mark
No če ima katera kake informacije se tudi jaz priporočam. Doma imam 18-mesečnika ki bi ga rada kam peljala pa ne vem kje se kaj dogaja. Povsod organizirajo samo za starejše :(

no sej še malo pa nas bo mamic tukaj že kar nekaj pa se lah me dobimo pa se sončki med sabo igrajo :) vreme se tko počasi zboljšuje ....user posted image

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
16.3.2010 12:44:11   
ticamica
Roberta, Darja,
jaz sem našla telovadbo za 1-3 leti na DIF-u
(http://www.fsp.uni-lj.si/vadba/vrste_vadbe/otroski_programi/kobacaj_s_starsi/)...
Je mal drago, ampak midva sva šla poskusno parkrat in nama je zelo všeč.

Roberta, hvala za link...
LP

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
16.3.2010 15:14:39   
marta82
Jaz pa iščem nekaj takega v MB z okolico - igralne urice ipd. za otroke od enega leta. Če ima katera kakšno informacijo se priporočam.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu ticamica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
16.3.2010 22:19:31   
darja.mark
uf, ticamica tole je pa kar malo predrago zame user posted image

bomo kr doma telovdli pa par krogov okol bloka pa bo, hehe

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
17.3.2010 0:24:37   
mateyka
mislim, da je vsak teden v pionirskem knjižnici v Lj. in do 3h let je zastonj. pravljice in igralna soba, sekundarni jezik je angleščina afaik. baje ful dobro user posted image

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
17.3.2010 10:15:01   
darja.mark
maš kak link?

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
18.3.2014 10:20:50   
Aljaz13
Za vse, ki vas zanima vadba za otroke od 1.5 let naprej, javljam, da se bo vadba pričela z prvim petkom v aprilu, torej 4.4.2014 v Ljubljani, Kolarjeva 47. Program vadbe se imenuje Športne urice in si lahko pogledate kako potekajo že drugje po sloveniji in sicer na Facebooku pod Športne urice. Cena vadbe bo cca: 35 eur na mesec. Več informacija lahko na mail: ramsak.aljaz@gmail.com ali tel: 040474276 Aljaz

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroške urice za enoinpolletnika v Ljubljani
18.3.2014 13:25:26   
Aljaz13
Za vse, ki vas zanima vadba za otroke od 1.5 let naprej, javljam, da se bo vadba pričela z prvim petkom v aprilu, torej 4.4.2014 v Ljubljani, Kolarjeva 47. Program vadbe se imenuje Športne urice in si lahko pogledate kako potekajo že drugje po sloveniji in sicer na Facebooku pod Športne urice. Cena vadbe bo cca: 35 eur na mesec. Več informacija lahko na mail: ramsak.aljaz@gmail.com ali tel: 040474276 Aljaz

(odgovor članu ticamica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?