|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški dodatek
20.8.2004 16:14:56   
Shila
...pozdravljeni

Osem mesecev nisem šla na CSD, ker sploh nisem vedela, da mi kaj pripada. Sedaj pa bi šla,pa me zanima katere dokumente moram vzeti s sabo.

...se zahvaljujem za odgovore, LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   otroški dodatek
20.8.2004 19:07:08   
*
Sorči...si noseča? Brez zaposlitve? malo več povej, pa ti razložim...

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   otroški dodatek
20.8.2004 21:14:38   
Shila
OJ

Sem mama skoraj devet mesečne hčerke. Zaposlena za nedoločen čas (prav tako tudi njen oče), sicer živiva na drugem naslovu in bi lahko koristila "samohranilstvo", pa NE BOM. Ne bom rekla, da mi denar ne bi prišel prav, ampak mislim, da ga nekateri (predvsem prave samohranilke) potrebujejo bolj kot jaz.
Je potreben še kakšen podatek?

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   otroški dodatek
20.8.2004 23:04:56   
malena24
4 jurje otroskega dodatka?????? samo?????? uh, sploh ne upam povedat, koliko jaz dobivam...! Sicer vem, da zneski varirajo, ampak da podeljujejo tako nizke dodatke - to je pa sramota! Upam, da se ti stanje kmalu izboljsa! :rozica::rozica:
LP, :sloncek:

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   otroški dodatek
21.8.2004 6:57:21   
*
Kupi obrazec v papirnici..vloga za otroški dodatek...izpolni in nesi na CSD, tam ti bodo pregledali in ti pomagali izpolniti, če boš kaj pozabila.
Lahko tudi na CSD vložiš(vlogo dobiš pri njih)..in zaprosiš za enkratno denarno pomoč, kjub temu, da sta zaposlena. Npr. za poračun elektrike ali šolske stvari..malo preberi tiste vloge..

Lp!

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   otroški dodatek
21.8.2004 10:04:20   
Shila
...dober dan

Hvala za pomoč. (Saj veste kako je ko greš kaj urejat, moraš iti vmes še 3x domov).
Mislim, da enkratne denarne pomoči ne bi dobila (imam namreč kar zadovoljiv dohodek). Kakšni pa so pogoji?

,LP

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   otroški dodatek
21.8.2004 14:41:09   
*
Mislim da boš našla odgovor..bolj strokovno opisano na straneh CSD šiška...



http://www.csd-lj-siska.si/dejavnosti/dejavnosti.asp

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   otroški dodatek
21.8.2004 15:54:40   
Shila

Kamejka, najlepša hvala.
Sedaj mi je pa vse jasno. Ravno za polovičko njenega dodatnega zavarovanja bo. Boljše kot nič.

Lep dan vama želim

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   otroški dodatek
23.8.2004 22:48:28   
malena24
Shila - dodatno zavarovanje za otroka??? Sem mislila,d a imajo otroci polno zavarovanje, saj so zavarovani po starsih - potemtakem, ne rabijo dodatnega zavarovanja..!!!!????!??!?
LP, :sloncek:

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   otroški dodatek
28.8.2004 7:29:44   
Shila

Verjetno si že slišala za naložbeno zavarovanje (Junior; pri z. Triglav).

(odgovor članu Shila)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Porod
MC09

Kako se vam je začel porod

sprožili so ga pred rokom (16%)

odtekla mi je voda (28%)

s popadki (39%)

sprožili so mi ga po roku (17%)


Število vseh glasov: 145

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!