|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški dodatek
8.12.2005 10:35:02   
Udb
DAn!
Sem ravno dobila odločbo iz CSd-ja, da nam pripada 5700 sit otroškega dodatka!! Mizerno!!!!!!

Pa me čist tako informativno zanima, koliko ga dobite ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 10:41:27   
PBJ
Ja, višina dodatka je odvisna od dohodkov staršev v preteklem letu. Na podlagi tega ti izračunajo dodatek.  Jaz ga dobim še manj

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 11:02:26   
Carovnica Mica
lahko bi vsaj stroske vrtca in solske prehrane pokrili z njim-pa jih pac ne.Zalost da ni kej!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 11:05:59   
Anonimen
Meni pa ni nerodno povedati, koliko ga imam: 4.310 SIT. Skoraj ne omembe vredno.user posted image

(odgovor članu Carovnica Mica)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 11:28:05   
KIRA
pri taprvi punci 5 jurjev, ker so upoštevali moje dohodke, ko sem ŠE imela službo. sedaj, ko sta pa 2, pa ju sama pazim (nobena ne gre v vrtec), so pa upoštevali, da sem brezposelna in dobim 30 jurjev. hvalabogu, ker bi drgač zlo težko shajali - če bi ostalo pri 5 jurjih in 2 otrocih...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 11:44:18   
Marogica
Prvi otroški dodatek je bil tako "visok", da sem morala dodati k tej vsoti 100 ali 200 SIT zraven, če sem hotela kupiti Pampers plenice(veliki paket). Sedaj, ko imamo dva otroka, se je vsota malce dvignila

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 19:50:12   
cebelicamaja
Mene pa zanima, kdaj je treba oddati vlogo za otroški dodatek. A je to samo en termin v letu, ali lahko to storiš kadarkoli. Posebno me zanima, kaj storiš, ko se ti otrok rodi. A takrat oddaš vlogo?

LP, maja

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 20:10:15   
cebelicamaja
Se opravičujem. Malo bolj natančno sem si pogledala druge teme na forumu in odgovor že našla.

LP, maja

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 20:12:42   
Anonimen
Jaz imam najvišji otroški dodatek (ker me kreteni obravnavajo kakor samohranilko), ki je trenutno nekaj čez 21.000 SIT, za drugega otroka pa bo od januarja 2006 dalje nekaj čez 23.000 SIT (če mi ne bodo prej priznali, da nisem samohranilka in bodo šteli dohodek mojega dragega, ki je oče otroka).

(odgovor članu Udb)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 20:15:32   
mala maja
ja tud moj prvi je bil user posted image user posted image user posted image   še za plenice ne zdej k mamo tri je pa kar visok cca 60 tisoč.

(odgovor članu cebelicamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 21:18:01   
karmy
jzt mam pa 23.738 sit...wooowww.. user posted image  zakaj so otroški dodatki tako nizki? na nizozemskem je že socialna 800 € in so baje tud nekakšne bajne vsote za otroške dodatke in podobno če maš otroka tam... ampak standard je večji, vendar ni poante...tam preživiš z tem dnarjem tud v amsterdamu, v ljubljani pa z socialno pomočjo ni šans da preživiš... 800 € je drgač okol cca. 200.000 sit... tukaj pa socialna 43.000??? jao... jao...(btw opozarjam - študentka z otrokom sem) .sam tak če se kateri pritisk dvigne...

< Sporočilo je popravil karmy -- 8.12.2005 21:19:32 >


_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otroški dodatek
8.12.2005 23:26:16   
soncek&luna
jaz pa cakam na odlocbo od CSD, o visini otroskega dodatka... ce pa sem si pravilno izracunala, bom dobila tam okrog 4.700 sit user posted image , pa se to povisano za samohranilko user posted image ...

aja, pa place nimam visoke

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu karmy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 0:12:46   
karmy
ko pa primerjaš eno državo kako je tam, te pa takoj mine da bi u sloveniji živu... a mi lahko pove kdo kaj je sploh kej takšnega tukaj, ki bi lahko rekl da je vredno ostat u sloveniji? služba? socialna država? kaj?

vidla sm in primerjala sem druge države, zarad tega k vlada tako rada primerja slovenijo z drugimi državami..huh.. ok ni nikjer obljubljena dežela, vendar ne pravim tega.. kolega je reku da so vsi mogoči dodatki za otroka, t.i. otroški dodatek, ki ni samo 23.000 ali manj... in plače so večje, se usklajujejo z dvigom cen, tukaj pa cene grejo gor, plača pa ostaja ista.. okol 120.000 sit... k bo pršu € bomo pa najebal k bodo cene u luft skočile...

čeprav za študenti ne morejo met otrok ker ni poskrbljeno za njih ampak življenje je lažje, ker se lahko preživljaš kukr zaslužiš... redkokatera plača v tujini gre pod 1500 €....če bi se zaposlila kot tajnica tukaj bi dobila max 130 tisočakov..v tujini za moj poklic ne gre plača pod 2000 € ampak samo raste glede na izkušnje in napredovanje.. zakaj ne grem v tujino? ker bi rada kje kakšno kolegico spoznala al pa kogarkoli, da mi pomaga z birokracijo... 

_____________________________

~Ladies, if a guy ever tells you, he wants to cover you from head to toe in honey, and lick it all off inch by inch, that's the man who hasn't done it before. ~ Love you CT ~

(odgovor članu soncek&luna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 0:23:55   
Anonimen
Jaz ga dobim nekaj čez 18000 sit

(odgovor članu PBJ)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 8:58:52   
lefairyon
jaz sem oddala vlogo ponovno ker se je izteklo...prej sem dobivala tako kot kerensa-najvišje, zdaj pa sem dobila odločbo v kateri mi je odobren otroški dodatek v višini nekaj več kot 18000situser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 10:24:46   
Aleksandrin
4.1oo sit, da ne bo pomote user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 10:33:17   
sarči
4.070sit.SRAMOTA SLOVENSKA!!!!!

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 10:34:49   
b.nika
Par tolarjev več kot 4 jurje- mislim da 4100 sit. user posted image

(odgovor članu Aleksandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 11:26:46   
viv_
5700

(odgovor članu b.nika)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 11:45:23   
dory
Soncek&luna...nemogoce,da bos dobla tko mal...si le samohranilka in kljub prezivnini in tvoji placi bos dobila vec...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 13:25:43   
TaRe*
Men se pa zdi,da sploh ni važn,al si samohranilka,al ne.
Dohodek se deli na št.članov v družini.Torej ,če zaslužiš cca 200 jurjev je to 100 na osebo,ne...če pa oba nekje zaslužita okrog 150 jurjev,pa to deliš na tri,je pa spet 100 jurjev .

Vem,da sva imeli z eno znanko enake doklade,pa je bla ona samohranilka,jaz pa ne.Plača je bla pa podobna temu zgornjemu primeru.


(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 14:01:58   
doroteja23
Kak dolgo pa čakaš na odločbo?

(odgovor članu TaRe*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otroški dodatek
9.12.2005 15:46:10   
soncek&luna
IZVIRNO SPOROČILO: teja.

Soncek&luna...nemogoce,da bos dobla tko mal...si le samohranilka in kljub prezivnini in tvoji placi bos dobila vec...


teja. sem si izracunala na CSD siska.... upam na vec valda

_____________________________

Mami, pika moja!

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?