|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroški dodatek ž-njtič
3.3.2011 9:17:41   
*mačka*
Ja vem da je nešteto tem na to ampak jst tole prvič izpolnjujem pa čist konkretno prašam...
Rodila sem december (2010), vlogo bom pa zdej oddala. A vpišem dohodke od 2010 al od 2009?????
Študenstsko delo gre pod druge dodatke a ne???
Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroški dodatek ž-njtič
3.3.2011 9:31:43   
enea
vpisuješ podatke, katere imaš odločbo od dohodnine, ker od tam jih tudi prepisuješ,... se pravi letos dohodnine za l. 2010 še ni, vpisuješ 2009,.... če imaš študentsko delo na odločbi od dohodnine, ti tam tudi piše pod katero alineo vpisuješ

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroški dodatek ž-njtič
3.3.2011 12:03:00   
nananaja
marca vpisuješ še podatke predpreteklega leta, torej 2009. pazi, da ne zamudiš 90 dni po porodu, da dobiš že za december, sicer boš dobila šele za april, nakazano pa šele maja.
študentsko delo je v navodilih navedeno, kam ga vpišeš. vpišeš ga pa v vsakem primeru, tudi če nisi uveljavljala dohodnine. Tudi štipendije se vpišejo, je pa navedeno v navodilih, za katere sami pridobijo podatke.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroški dodatek ž-njtič
3.3.2011 13:27:28   
RoZala
Vpišeš tudi vse obresti od varčevanja, če jih imaš. Tudi, če je znesek nižji od 1.000,00 € in ni obdavčen. 

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroški dodatek ž-njtič
3.3.2011 15:46:34   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: RoZala

Vpišeš tudi vse obresti od varčevanja, če jih imaš. Tudi, če je znesek nižji od 1.000,00 € in ni obdavčen. 


ja, a ni to samo v primeru, da so obresti izplačane?? user posted image ne vem, zato sprašujem, se mi zdi da sem enkrat to nekje zasledilauser posted image user posted image

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroški dodatek ž-njtič
4.3.2011 8:03:39   
RoZala
IZVIRNO SPOROČILO: enea

IZVIRNO SPOROČILO: RoZala

Vpišeš tudi vse obresti od varčevanja, če jih imaš. Tudi, če je znesek nižji od 1.000,00 € in ni obdavčen. 


ja, a ni to samo v primeru, da so obresti izplačane?? user posted image ne vem, zato sprašujem, se mi zdi da sem enkrat to nekje zasledilauser posted image user posted image


Dovolj je, da imaš obresti na računu. So itak tvoje user posted image user posted image user posted image . Moji frendici so zaradi 500 € obresti, ki sta jih imela z možem (in je slabo prebrala navodila) znižali otr. dodatek. Sporočili so ji, da so njune prihodke preverjali pri DURS-u.  Skoraj jo je kap.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroški dodatek ž-njtič
4.3.2011 8:28:09   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: enea
ja, a ni to samo v primeru, da so obresti izplačane?? user posted image ne vem, zato sprašujem, se mi zdi da sem enkrat to nekje zasledilauser posted image user posted image

Ja - izplačane na tvoj bančni račun - četudi jih nisi dvignila. Če pa imaš npr. na vezani vlogi za 5 let, jih vpišeš šele tisto leto, ko dobiš denar skupaj z obrestmi nazaj z vezane vloge na svoj bančni račun. Ali če imaš npr. denar v skladu, pišeš obresti šele tisto leto, ko dobiš denar skupaj z obrestmi oz. dobičkom nazaj iz sklada, vmesna leta pa se ti obresti sicer nabirajo, ampak itak ne moreš do njih, zato jih tudi pisati ni nikjer treba.

_____________________________

Ta večja: 05.01.2008
Ta mali: 01.05.2009

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroški dodatek ž-njtič
4.3.2011 8:59:19   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: zmajaz

IZVIRNO SPOROČILO: enea
ja, a ni to samo v primeru, da so obresti izplačane?? user posted image ne vem, zato sprašujem, se mi zdi da sem enkrat to nekje zasledilauser posted image user posted image

Ja - izplačane na tvoj bančni račun - četudi jih nisi dvignila. Če pa imaš npr. na vezani vlogi za 5 let, jih vpišeš šele tisto leto, ko dobiš denar skupaj z obrestmi nazaj z vezane vloge na svoj bančni račun. Ali če imaš npr. denar v skladu, pišeš obresti šele tisto leto, ko dobiš denar skupaj z obrestmi oz. dobičkom nazaj iz sklada, vmesna leta pa se ti obresti sicer nabirajo, ampak itak ne moreš do njih, zato jih tudi pisati ni nikjer treba.


ja no sej se mi je zdelo da je nekako tako, kot si napisala,..user posted image

(odgovor članu zmajaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?