|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otrok noče drugega kot dojko
22.2.2010 16:35:57   
an...
Pozdravljene
prijateljica ima hudo težavo in bi ji res rada pomagala. ima 10mesečno hčerko, katero je polno dojila do5meseca,potem je začela z uvajanjem goste hrane in vse je bilo lepo in prav.sedaj zadnji mesec pa mala noče druge hrane dat v usta kot samo njeno dojko. posledično ponoči tudi nič ne spita, ker se je mala navadla da zaspi med dojenjem. spi cca. eno uro ponoči,drugače lepo napreduje!!je probala dat flaško,dudko,vendar nič ne sprejme...začne se dret in postane cela modra tako da jo da spet na dojko da je mir.
resnično bi bila hvaležna za nasvete in mnenja
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otrok noče drugega kot dojko
22.2.2010 16:59:23   
čili
mala že ve kako se dobiuser posted image . upam da ne bo šla prov kmal v vrtec!

(odgovor članu an...)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otrok noče drugega kot dojko
22.2.2010 18:28:51   
bskrle
Naj jo daje spat mož.
Najbolje je, da za 2 dneva greš, da te ponoči ni. Naša se je odvadila v 3 nočeh. In sedaj spi. Je pa res, da sem jaz morala prenehati.

_____________________________

Mama štirih deklic in 5ra

(odgovor članu čili)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otrok noče drugega kot dojko
22.2.2010 20:57:45   
macko
lahko ji pa zobki rastejo. dostikrat takrat otroci zavračajo gosto hrano. ne vem. samo ena možnost. če je res to, bo minilo.

(odgovor članu bskrle)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otrok noče drugega kot dojko
24.2.2010 13:28:37   
Abbott
Otrokom je jasno... Mlekec! 

(odgovor članu macko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otrok noče drugega kot dojko
25.2.2010 11:09:53   
Joie
An - čist razumem tvojo frendico! Sem imela podobne težave. user posted image  Navadle sma se uspavanja na dojki - čez dan sem to rešila tako, da sem jo uspavala v vozičku, tudi tašča je na začetku to prakticirala. Tud naša ni hotla ne dude, ne flaške! Je pa tudi imela razna obdobja, ko se je non stop zbujala, hotela zizo, isto čez dan. Problem je v tem, da hočejo zizo za vsako tolažbo in uspavanje - kot večina dudo. Pa nikakor nama ni uspelo, da bi jo postopno odvadila. Ko me ni bilo, ni bilo panike, ko sem bila pa zvečer ni blo varjante da zaspi brez zize. Potegnila je samo 2x in kinknala. Če sem kam šla, je bedela in me čakala, včasih je zaspala, če jo je mož nosil okoli - kar pa spet ni bla rešitev! user posted image  Odločila sem se, da jo čisto neham dojit med novoletnimi prazniki, ko bomo vsi doma in bo lažje ponoči, če bo jokala. Je pa bila bistveno starejša - 17m. Zgleda, da je v tem odbobju tudi njej kliknilo, da ne rabi več zize - rekla sem ji, da mamico zize bolijo in da ni več mlekca not (bolele so me pa res ful, ker sem vmes user posted image ). Zvečer sva se ulegli, pa je samo rekla mamico ziza buba in je zaspala. Nobene krize, nobenga joka, tudi naslednje dni je bilo oky! Mislim, da sem prenehanje dojenja jaz težje sprejela kot ona... Ima pa še zdaj navado, da me zvečer pred spanjem poboža po zizah! user posted image

(odgovor članu Abbott)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otrok noče drugega kot dojko
28.2.2010 11:34:31   
smeja2
IZVIRNO SPOROČILO: Joie

An - čist razumem tvojo frendico! Sem imela podobne težave. user posted image  Navadle sma se uspavanja na dojki - čez dan sem to rešila tako, da sem jo uspavala v vozičku, tudi tašča je na začetku to prakticirala. Tud naša ni hotla ne dude, ne flaške! Je pa tudi imela razna obdobja, ko se je non stop zbujala, hotela zizo, isto čez dan. Problem je v tem, da hočejo zizo za vsako tolažbo in uspavanje - kot večina dudo. Pa nikakor nama ni uspelo, da bi jo postopno odvadila. Ko me ni bilo, ni bilo panike, ko sem bila pa zvečer ni blo varjante da zaspi brez zize. Potegnila je samo 2x in kinknala. Če sem kam šla, je bedela in me čakala, včasih je zaspala, če jo je mož nosil okoli - kar pa spet ni bla rešitev! user posted image  Odločila sem se, da jo čisto neham dojit med novoletnimi prazniki, ko bomo vsi doma in bo lažje ponoči, če bo jokala. Je pa bila bistveno starejša - 17m. Zgleda, da je v tem odbobju tudi njej kliknilo, da ne rabi več zize - rekla sem ji, da mamico zize bolijo in da ni več mlekca not (bolele so me pa res ful, ker sem vmes user posted image ). Zvečer sva se ulegli, pa je samo rekla mamico ziza buba in je zaspala. Nobene krize, nobenga joka, tudi naslednje dni je bilo oky! Mislim, da sem prenehanje dojenja jaz težje sprejela kot ona... Ima pa še zdaj navado, da me zvečer pred spanjem poboža po zizah! user posted image



sej v tem je fora...ko se mama pri sebi (ampak res 100% odloči) da bo konc pol to tud tamali lepo sprejmejo. Če pa mali začuti da bi vseeno lahko dobil pol tud bo user posted image user posted image

(odgovor članu Joie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otrok noče drugega kot dojko
28.2.2010 20:21:31   
Taddy78
Podobno je pri dudi, ko se starši odločimo, "sedaj pa je konec", tako tudi je. Ker pa se nam smilijo in so mali ubožci, pa pač popustimo. Nekateri otročki sami nehajo, nekateri žal ne. Pri 10.mesecih imeti otroka na joški, kot nadomestek za ostalo hrano, pa se meni vseeno zdi preveč.

(odgovor članu smeja2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Kako otroku izberemo priimek?
Priimek otroka morata starša izbrati sporazumno in ga najkasneje v 30-tih dneh po rojstvu prijaviti na katerikoli upravn...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?