|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 0:11:14   
Ana009
A katera slucajno ve, a se vpise v obrazec znesek porodniske ali ne?

Pod sifro 103 pise "Nadomestila in drugi dohodki iz naslova obveznega socialnega zavarovanja (samo os Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije)". A sem pasejo porodniske ali ne? Placilne liste dobivamo od CSDja..
Porodnisko pa pol oni ugotavljajo po njihovi evidenci.. imam prav? ali moram vpisat tudi porodnisko?

Hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 8:10:46   
puncica
jaz mislim da ja, nisem pa sigurna.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 8:48:17   
arabela*
Jaz sem jo vpisala....pa še zdaj nisem sigurna ali je prav ali ne...ni mi znala niti svetovalka tam,ko sem nesla vlogo povedat.....user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 9:04:48   
sneguljčica
IZVIRNO SPOROČILO: Ana009

A katera slucajno ve, a se vpise v obrazec znesek porodniske ali ne?

Pod sifro 103 pise "Nadomestila in drugi dohodki iz naslova obveznega socialnega zavarovanja (samo os Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije)". A sem pasejo porodniske ali ne? Placilne liste dobivamo od CSDja..
Porodnisko pa pol oni ugotavljajo po njihovi evidenci.. imam prav? ali moram vpisat tudi porodnisko?

Hvala


Porodniška je dohodek iz naslova obveznega socialnega zavarovanja (namreč zraven prispevkov za pokojnino in zdravstvo ti od plače odbijejo tudi prispevek za starševsko varstvo). CSD je izplačevalec, zato dobiš njihovo plačilno listo.
Seveda je potrebno vpisati porodniško nadomestilo, saj je to tvoj prihodek med porodniško in je odvisen od tvojih preteklih prihodkov, to ni socialna pomoč, pa itak se vpisuje vse prihodke, še obresti otrok na hranilni knjižici...
Tako, da ti ne uide, vse kar ste dobili, je potrebno vpisat.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 9:17:05   
Ana009
Saj ne gre za to, da ne bi vpisali vsega... spodaj pise, da oni dobijo po uradni poti podatke o starsevskih nadomestilih, pa nocem, da bi mi dvakrat steli en dohodek.. samo za to gre..

(odgovor članu sneguljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 10:15:23   
zmajaz
Ne - porodniška se NE vpiše, ker imajo ta podatek itak že sami tam in ga že avtomatsko upoštevajo. Vem, ker sem pred nekaj meseci imela sama tak primer.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 11:27:58   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: Ana009

A katera slucajno ve, a se vpise v obrazec znesek porodniske ali ne?

Pod sifro 103 pise "Nadomestila in drugi dohodki iz naslova obveznega socialnega zavarovanja (samo os Zavoda za zdravstveno zavarovanje Slovenije)". A sem pasejo porodniske ali ne? Placilne liste dobivamo od CSDja..
Porodnisko pa pol oni ugotavljajo po njihovi evidenci.. imam prav? ali moram vpisat tudi porodnisko?

Hvala


Ne, ne vpiše se. Jaz sem jo, pa mi je svetovalka potem nakaj popravljala... Raje vprašaj na cds.

(odgovor članu Ana009)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otroski dodatek - vpisati porodnisko ali ne?
22.7.2009 14:24:38   
jullie
..jaz je nisem vpisala, prav tako za partnerja nisem izpolnila (ko je dobil od CSD-ja za očetovski dopust)..sem pa imela vse papirje zraven in je potem soc. delavka pred mano izpolnila... tako, da bi lahko tudi js doma te podatke vpisala..

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?