|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa kje otroci poberejo take besede?
29.1.2010 18:28:01   
*alja*
da so tako "hudobni" pri 5 letih?

Smo hodili na plesne vaje (prvič), predlagali so nama naj pridemo v drugo skupino (4, 5 in 6 letniki), ker za ono prvo skupino (2 in 3 letniki) je malo prevelika.

Ona cela navdušena, celo noč že ni mogla spat ker komaj čakala da gre. Pridemo mi tja, takoj gre zraven pleše (je poskušala ponavljat) vendar oni hodijo že 1 ali 2 leti, seveda že dost vejo ona pa nič.
Po 10 minutah je priletela k meni in rekla da ji je všeč pa da bo hodila naj jo vpišem.
Takoj za tem ko je prišla na plesišče je prišla zraven nje ena punčka, celi čas je bila zraven, jo rivala vstran, govorila take da midva nisva mogla verjet da je lahko otrok tako "hudoben pri 4 ali 5 letih.
Rekla ji je, ti si še dojenček, nič ne znaš, nimaš kaj tu iskat bejš domov, pa jo rivala vztran, grdo gledala ko hudič.
Vse sploh nisem slišala kaj ji je govorila ker je bila muzika pa bolj tam naprej sta bile. Vglavnem eno celo pesem je ta punčka našo malo "šolala", tako da je naša začela jokat prišla k nama in rekla da ona pa tu nebo plesala ker je punčka hudobna.
Smo počakali pol manjšo skupino in je plesala z onimi in zdaj bo 8 vaj pač z malimi pol pa bomo vidli kaj bo.

Pa ni se mi zdelo "fer" od te učiteljice plesa, da če je prišla ena nova ki še nikoli ni bila bi naj jo mal med njih sprejela jo predstavila in rekla da je nova in da še nezna plesat, se bo pa učila.

Mi pa še zdaj ne gre iz glave kako nekateri starši vzgajajo otroke da pri teh letih imajo tak besedni zaklad in so lahko že tako hudobni in "vzvišani".
Naša mala bi pa zdaj hodla plesat, ampak pravi da nebo ker so tam neprijazni otroci. Pa noče več it.
Upam da si bo premislila, ker obožuje ples in muziko in bi bilo fajn da se malo razgiba pa nauči.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa kje otroci poberejo take besede?
29.1.2010 18:39:57   
Oceania
Jaz imam pa slabo izkušnjo z učiteljico plesa, ki je najprej razložila, da ne mara da so starši zraven in sem šla. Ker hčerka ne hodi v vrtec je bila nad otroki navdušena, nad učiteljico, ki je samo vreščala pa pač ne. In je minila prva ura. Ko sem naslednjič prišla po hčerko mi je učiteljica med vrsticami dala vedet, da je hči preveč živahna in da je ne more krotit. Seveda ne, če je obakrat imela v naročju eno drugo punčko, ki je bila bolj jokava. Ma njena mama jepa sedela v telovadnici. Mene je zaradi tega odnosa vse minilo in v tej šoli hčerka pač ne bo plesala. Bo pa v kateri drugi.

< Sporočilo je popravil Lady Birdkiller -- 29.1.2010 18:40:22 >


_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pa kje otroci poberejo take besede?
29.1.2010 18:44:51   
*alja*
Pa saj mene je učiteljica tudi mal motila ker ona jo je rivala, učiteljica pa kar naprej plesala sploh se ni ozirala kaj se dogaja okrog .
Midva sva bila zraven ker smo bili prvič in smo se odločali ali ja ali ne. Nismo je še vpisali pa plačali.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa kje otroci poberejo take besede?
29.1.2010 18:46:28   
CatJa
Ja kakšne besede pa so bile, razen, da je dojenček, da nič ne zna in ostalo zgoraj opisano? O.K. obnašanje te punce ne rečem, ampak to so pač otroci. Bi pa res učiteljica lahko naredila red, ja.



_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa kje otroci poberejo take besede?
29.1.2010 18:54:07   
*alja*
Res grde besede so bile, tam bolj zraven je sedela mama ene druge punčke in se je tudi zgražala nad to punčko, pa tudi rekla da še kaj takega ni vidla.

Vsi smo šli ful navdušeni tja nazaj pa ful razočarani. Ena učiteljica bi res lahko naredila nek red, pa to ko sem jaz vidla sploh ni neko učenje, bolj plesanje "prosto po Prešernu".
Slišala sem tudi da ona zdaj nekaj časa nadomešča eno drugo in očitno nima prakse dela z otroki.




_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pa kje otroci poberejo take besede?
29.1.2010 20:21:42   
Oceania
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*
Vsi smo šli ful navdušeni tja nazaj pa ful razočarani. Ena učiteljica bi res lahko naredila nek red, pa to ko sem jaz vidla sploh ni neko učenje, bolj plesanje "prosto po Prešernu".
Slišala sem tudi da ona zdaj nekaj časa nadomešča eno drugo in očitno nima prakse dela z otroki.





Saj to sem še hotela povedat, kar si napisala. Med drugim sem se zamislila da učiteljica sploh ne zna z otroki, samo vreščala je nad njimi. Glede plesa nimam kaj dodat, vsaj to je obvladala.


< Sporočilo je popravil Lady Birdkiller -- 29.1.2010 20:24:03 >


_____________________________

Fornication Under the Consent of the King.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pa kje otroci poberejo take besede?
29.1.2010 20:42:33   
ksenija12
Kaj pa če opozoriš učiteljico na to? Ali se menjavajo, pa je vsakič druga? Prijazno ji razloži, povej, da je nežna, da se je veselila, sedaj pa je žalostna..Na en tak človeški način ji razloži...Če ti je kaj v tolažbo....s takimi in drugačnimi otroci se bo tvoja deklica srečevala celo življenje...dokler je še majhna, je to prilika, da ji razložiš, kako naj se obnaša v takšni situaciji, da se bo znala 'spoprijet' s tem..Mene prizadenejo še 5krat milejše stvari, si pa zmeraj rečem, da je moja naloga, da otroka pripravim tudi na to (in sebe:)...In včasih še sama ne vem, kaj je najbolje..se pa naša dva navihanca učita..zelo hitro in spretno..in prav lepo znata razložiti: prosim ne nagajaj itd....ampak smo imeli kar precej 'treninga'..


_____________________________

http://www.popolna-kmetica.blogspot.com/


(odgovor članu Oceania)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Otroci brez varstva
kili kili

Ali bi vozil-a otroka v varstvo v Kamnik ,če bi ga v prihodnosti kdaj odprli?

Ja (19%)

Ni pomembno kje je samo, da dobim varstvo (2%)

Mogoče (7%)

Nevem (14%)

Ne (43%)

Nikoli (16%)


Število vseh glasov: 58

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!