|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa to ni res
3.3.2010 19:53:39   
*alja*
pa kako se mi lahko to zgodi user posted image

Mali sem kupila 2-je kavbojke v H&M.
Prinesem domov sprobam in ji nobene ne pašejo.
OK grem pač menjat! No in jaz b....o nimam računa.
Ne vem ali sem ga zgubila ali ga sploh nisem vzela, vglavnem ni ga!

Hlače brez računa pa menjajo samo za isti model drugo cifro.
Ampak njej ta model ne paše ker so ozke in so ji pretesne po nogah gori pa komaj grejo skup.

Torej bom imela zdaj 2-jne kavbojke z etiketami in cenami doma v omari ker jih ne morem zamenjat!
Besna sem sama na sebeuser posted image
Res nikoli več ne grem kupit hlač brez da bi ji probala.user posted image


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa to ni res
3.3.2010 19:58:51   
Anonimen
si plačala z gotovino ali s kartico?
mogoče ti slip kaj pomaga?

(odgovor članu *alja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:04:19   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: *alja*

pa kako se mi lahko to zgodi user posted image

Mali sem kupila 2-je kavbojke v H&M.
Prinesem domov sprobam in ji nobene ne pašejo.
OK grem pač menjat! No in jaz b....o nimam računa.
Ne vem ali sem ga zgubila ali ga sploh nisem vzela, vglavnem ni ga!

Hlače brez računa pa menjajo samo za isti model drugo cifro.
Ampak njej ta model ne paše ker so ozke in so ji pretesne po nogah gori pa komaj grejo skup.

Torej bom imela zdaj 2-jne kavbojke z etiketami in cenami doma v omari ker jih ne morem zamenjat!
Besna sem sama na sebeuser posted image
Res nikoli več ne grem kupit hlač brez da bi ji probala.user posted image



Drugače pa tu napiši kakšne številke so in kakšen kroj oz. priložiš sliko, pa se bo katera našla in odkupila hlače.

user posted image

lp

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:19:08   
mateyka
sem hotela isto predlagat kot mojcaziga - povej številko in ceno, ter fotko hlač user posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:25:31   
Najaa
Hecno, meni so pa rekli prav v HMju, ko sem prinesla eno stvar nazaj, če hočem zamenjat za kaj ali če bom vzela dobropis. Tak "na izi" se mi je vse skupaj zdelo. 

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:28:25   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Hecno, meni so pa rekli prav v HMju, ko sem prinesla eno stvar nazaj, če hočem zamenjat za kaj ali če bom vzela dobropis. Tak "na izi" se mi je vse skupaj zdelo. 


Zgleda da je odvisno, ker lani so kolegici v MB ful komplicirali okoli ene menjave. Kupila je kavbojke po eni ceni, naslednji dan pa so bile znižane. Ker ji prav tako ni pasal kroj hlač, je želela vzeti drug model, ampak so ji hoteli priznati znižano ceno in ne tiste, ki jo je plačala. V glavnem, cel halo.

lp

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:28:59   
*alja*
Plačala sem z gotovino!

Pa skoraj ziher sem da sem račun vzela, ampak nevem kam sem ga dala. Verjetno sem ga vrgla v vrečo in je pal mimo.

Prvič sem ji zdaj kupila take kavbojke za ene sem dala 20 evrov.
Zdaj 3 mesec delam (no verjetno mi zdaj 15 več ne bodo podaljšali) in sem mislila da ji pa zdaj kupim 2-jne kavbojke (malo bolj take "moderne", vedno sem kupila one čist navadne in poceni.

No in njej te "moderni" ozki model ne paše!
Jaz pa sem ob 40 evrov!user posted image

Hlače so št 128! Slike pa ne znam prilepit, če bo katero zanimalo ji pošljem na meil.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:30:42   
*alja*
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Hecno, meni so pa rekli prav v HMju, ko sem prinesla eno stvar nazaj, če hočem zamenjat za kaj ali če bom vzela dobropis. Tak "na izi" se mi je vse skupaj zdelo. 


Res? Pa tudi brez računa?
Mogoče bom pa še v kerem drugem H&M-u vprašala, mogoče mi uspe!



_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:45:47   
donat
probaj pri drugi prodajalki vprašati, včasih pa gre skozuser posted image

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:48:13   
*pepelka*
Pa naj ti naredijo dvojnik računa, povej kdaj in na kateri blagajni si bla. Sej majo vse notri. Meni soto enkrat naredili v mercatorju, ker sem račun pozabila na blagajni, rabila pa sem ga za nagrado ob nakupu pleničk. Probaj, morda ti uspe uredti zadevo.

(odgovor članu *alja*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pa to ni res
3.3.2010 20:51:37   
Fleka
Ja,res je veliko odvisno od prodajalke.Jaz sem imela enkrat v C&A podobno smolo.Ko sem prvič nesla nazaj mi ni uspelo,naslednji dan pri drugi "ženički"mi je pa uspelo-sem pozabila vzeti račun ob nakupu.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu donat)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   [Brisano sporočilo]
3.3.2010 21:04:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Fleka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pa to ni res
3.3.2010 21:23:04   
*alja*
Torej bom še enkrat probala tu v našem H&M-u čez vikend grem v MB in bom še tam poskusila.
Hlače pa majo vse gor še ceno, sam računa ni.

Upajmo da uspe, je pa to šola za naslednjič. Od zdaj naprej si dam račun vedno v denarnico.


_____________________________

25.08.2005 Alja

Vse v življenju enkrat mine! Sreča, žalost, smeh in solze; vse je le trenutno stanje. Zato uživajmo vsak trenutek posebej in bodimo srečni.



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pa to ni res
3.3.2010 21:47:23   
rija
Jaz bi zahtevala izpis dvojnika, v končni fazi je 40 eur veliko za stran vrečtuser posted image

moram pa rečt, da jaz račune pri oblačilih strogo jemljem in jih hranim še nekaj časa, ziher pa do prvega pranja. je potem res manj komplikacij, če je kaj narobe.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pa to ni res
3.3.2010 22:13:45   
lutka
naredi točno tako kot ti je svetovala Rija. Pojdi tja, povej kateri dan ob kateri uri si bila in ti naj sprintajo dvojnik. Tudi pri nas tako naredimo, če stranka nima računa.

_____________________________

Kdor hoče najde pot. Kdor noče najde izgovor

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pa to ni res
4.3.2010 9:25:32   
Urshy78
jaz sem obleke že zamenjala v HM brez računa. sem rekla da je bilo rojstnodnevno darilo in da pač nimam računa. 

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu lutka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pa to ni res
4.3.2010 9:34:04   
Lenny
Poskusi še enkrat pri drugi prodajalki. Komot lahko preverijo, da je bila stvar res kupljena pri njih. Upam, da boš uspela.

_____________________________

Oči: "Sine, kaj delaš?"
Sin: "Nič oči. Pa to počasi!"

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?