|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   paket za novorojenčka
16.10.2007 15:33:55   
lejla14
Pozdravljene,

počasi se bom morala odpraviti v nakupe za novorojenčka. Dobila pa sem potrdilo, da dvignem paket na Centru za socialno delo. Katerega paket (A,B, C, D) ste vzele in bolj priporočate, saj zaenkrat nisem še čisto nič kupovala in tudi otrok bo prvi?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 15:36:23   
Naja30
Jaz sem vzela paket z denarjem user posted image

Večino cunjic sem dobila, ostalo sma pa sama kupila po svojem okusu.

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 15:38:36   
FANTEK1






vzami denar.. baje stvari niso prevec kvalitetne

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 15:44:13   
Spark
Jaz sem vzela denar, in si potem sama nabavila. Ker imaš v vsakem paketu, kar nekaj nepraktičnih stvari. Vsaj meni se tako zdi. 

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 15:48:26   
TinaUros
Tudi jaz denar.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 15:56:27   
juniorka
Najboljša varianta paje, da greš na firmo, kjer skup pakete dajejo in si ga sama sestaviš! Če bi jaz to vedla pred 1 letom, bi tako naredila in ne bi vzela denarja.... Pa pri drugem!

_____________________________

11.11.09 ob 9.09 Leila 4065g in 58cm
1m: 5110g 60cm
2m: 6035g 62cm
3m: 6560g 65cm
4m: 7150g 70cm
6m: 8000g 74 cm
8m: 9000g 77 cm
11m: 10kg 80cm

(odgovor članu TinaUros)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 16:05:49   
Vrtnica79
Tudi jaz sem vzela denar!

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 16:12:02   
scubadiver
denar je po mojem najboljši paket. Jaz sem bila že prej odločena za denar, potem pa nam je še v materinski šoli precej skritizirala kvaliteto vseh paketov. Tako vozička, kot lupinice, pa tudi tam kjer je stolček trip trap je en kup neuporabnih stvari. Vsaj za novorojenčka... 

_____________________________

28.11.07 se je rodila naša princeska Lana


(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 16:34:22   
lorch
Jaz sem se tudi odločila za denar, ker mi nobeden od paketov nebi povsem ustrezal, v vsakem je kaj kar ne rabim oz. mi ni najbolj všeč ali pa ni ravno kvalitetno.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

(odgovor članu scubadiver)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 16:37:49   
gerilum
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka

Najboljša varianta paje, da greš na firmo, kjer skup pakete dajejo in si ga sama sestaviš! Če bi jaz to vedla pred 1 letom, bi tako naredila in ne bi vzela denarja.... Pa pri drugem!


A poveš kaj več o tem? Do sedaj še nisem slišala te varjante. Sicer meni ne pride v poštev, samo sestrična pa bi vzela če bi se dalo iz vsakega nekaj :)

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 19:10:43   
mateyka
smo vzeli denar. vsi ti nekaj kupjo slej k prej in da se ne podvaja, je boljš kešec imho
mi smo dobil skor vse oblekce tko, da jih je kdo dal kot darilo (mamo že zdej kr neki cotk do št. 74, pa nosi še 56 na knap) user posted image

(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 21:07:06   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: juniorka
Najboljša varianta paje, da greš na firmo, kjer skup pakete dajejo in si ga sama sestaviš! Če bi jaz to vedla pred 1 letom, bi tako naredila in ne bi vzela denarja.... Pa pri drugem!


Tale zadeva je zelo nova, ne vem če sploh že velja. Tako da nisi nič zamudilauser posted image . Sem prejšni teden brala o tem, ne vem pa točno od kdaj naprej bo možno - ušlo iz glave, ker smo zaključili s "proizvodnjo"user posted image .

Bojo pa tudi čisto novi paketi - ne več taki kot do sedaj.

Jaz sem vseeno za denar.

(odgovor članu juniorka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 21:14:25   
*lenc@*
Tudi jaz denar! Mi ni noben ustrezal.

_____________________________

"Kam potuje čas? Če bi vedel, zaprl vrata bi pred njim."
R. K.


(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 21:37:19   
gagy85
bom tudi vzela denar,.. se mi zdi da vsak zase ve kaj točno še potrebuje...

(odgovor članu *lenc@*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 21:39:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Jaz sem vzela paket z denarjem user posted image

Večino cunjic sem dobila, ostalo sma pa sama kupila po svojem okusu.


Enako user posted image .

(odgovor članu Naja30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: paket za novorojenčka
16.10.2007 21:59:20   
Ilije
Obakrat sem vzela denar, ker sem večino stvari, ki so v paketu že dobila. Pa še veliko je res skrajno neuporabnih stvari notri, se mi zdi, da so napisane samo zato, da seznam izgleda večji.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: paket za novorojenčka
17.10.2007 13:41:56   
lea23
tudi jst sem vzela denar.
- pa sem si računala pri tistem paketu s trip trapom da bi me cel paket ceneje prišel če bi kupovala sama. pa še trip trap v paketu je samo v naravni barvi, v trgovini je pa več barv na izbiro. no mi smo trip trap potem dobili za krst.
- drug paket potem je tisti z lupinico ( avtosedežem ). jst si več ne predstavljam da bi bila brez maxi cosija ki ga nataknem na ogrodje vozička in čao
- paket z vozičkom: voziček mi je totalno nevšečen, okoren, nesimpatičen



(odgovor članu Ilije)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: paket za novorojenčka
17.10.2007 13:53:27   
pupika27
tudi jaz bom vzela denar.pri prvem sem vzela paket pa nisem bila zadovoljna zato bom zdaj raje vzela denar in sama nabavla kaj rabim

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: paket za novorojenčka
17.10.2007 14:23:24   
gerilum
sama bom vzela paket ker mi niti v enem ne odgovarjajo reči. Oblekice se da zelo poceni dobiti rabljene (in zelo dobro ohranjene!!), voziček se da tak kot je v paketu tudi dokaj poceni dobit, je pa večinoma tako da voziček večina izbere po svojem okusu in nekih kriterijih, stolček pa se tudi rabljen dobi kar poceni... pomoje se ne splača vzet paketa.

A je katera slišala da naj bi se z letom 2008 vrednosti paketov (in denarja) povišale?

(odgovor članu pupika27)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: paket za novorojenčka
17.10.2007 14:30:18   
ajtak
Ves cas sem bila prepricana, da bom vzela paket s tripp-trapp stolom... Meseci so minevali in jaz sem pocasi nakupila vse kar bomo za nasega malcka rabili. Nato sem se kakih 10 dni preden sem nesla papirje na CSD vsedla za rac in si se enkrat pregledala vsebine paketov in ugotovila, da imam razen stolcka in tistih knjihg ze vse doma... Torej bi bil paket popolna traparija in tako sem se tudi jaz odlovila za Evercke user posted image . Odlocba je ze prisla, drug mesec bo pa se denar!

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu gerilum)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: paket za novorojenčka
18.10.2007 6:15:40   
mala pikica
Mi bomo tudi vzeli denar.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!


(odgovor članu ajtak)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: paket za novorojenčka
18.10.2007 15:04:22   
lejla14
Ste me kar malo zmedle. Doslej sem mislila, da večina vzame paket. No, zaenkrat še ne vem in se še najbolj nagibava k tistemu, ki ima avtosedež.

lea23 - kakšna pa je razlika med tem avtosedežem, ki je v paketu in tem, ki ga omenjaš ti? Ali ta v paketu se ne da tudi dat na voziček, ker se mi zdi, da tako piše v reklami. In če paše na voziček, se na tak voziček da dat še kakšno drugo košarico? Tako, v kateri novorojenček lahko tudi spi. Ali je to prav poseben voziček, da nanj pašejo razne stvari? Saj morda so moja vprašanja čudna, ampak prvič je pač prvič, ko človek še nič ne ve user posted image

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: paket za novorojenčka
18.10.2007 15:14:25   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: lejla14

Ste me kar malo zmedle. Doslej sem mislila, da večina vzame paket. No, zaenkrat še ne vem in se še najbolj nagibava k tistemu, ki ima avtosedež.

lea23 - kakšna pa je razlika med tem avtosedežem, ki je v paketu in tem, ki ga omenjaš ti? Ali ta v paketu se ne da tudi dat na voziček, ker se mi zdi, da tako piše v reklami. In če paše na voziček, se na tak voziček da dat še kakšno drugo košarico? Tako, v kateri novorojenček lahko tudi spi. Ali je to prav poseben voziček, da nanj pašejo razne stvari? Saj morda so moja vprašanja čudna, ampak prvič je pač prvič, ko človek še nič ne ve user posted image


Uf ti boš mogla pa še konkretno forum(e) prečekiratuser posted image !

Avtosedež iz paketa ravno boh ve kaj ni - vsaj ko sem jaz jemala ni bil. Pa par let nazaj, je bila še ena afera s temi sedeži, ker so ugotovili, da je bilo z njimi nekaj narobe - ena zaponka se je ob trku odpelauser posted image user posted image . Tako da hvala lepa - rajši dam malo več, pa vem kaj imam.

Na voziček pa po mojem ne paše - vsaj ne trdno. NA voziček pašejo sedeži, ki so enake firme kot voziček in se gor pritrdijo s posebnimi nosilci. Tako na približno ga pa verjetno lahko postaviš gor na športni del.

Tudi košara more bit enake firme, če hočeš da bo pasala na voziček.

V glavnem so vsi vozički zdaj narejeni tako, da se s posebnimi nosilci lahko nanje pritrdi tudi košara in lupinica - seveda samo od te firme, drugače ne bi nič zaskužiluser posted image .

Toliko na kratko!

(odgovor članu lejla14)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: paket za novorojenčka
22.10.2007 11:57:31   
3T
Mi smo se odločili za paket s Trip-trap stolom, nam sicer ni žal, tega imamo pri babici; ampak naslednjič zagotovo vzamem denar.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: paket za novorojenčka
25.10.2007 11:25:11   
Anonimen
Denar. Pri prejšnjih dveh vzela paket, pa mi kar nekaj stvari ni prišlo prav npr. plišasti komplet je prišel prav otroku poleti, tako da glej, kaj že imaš in kaj res potrebuješ. Sicer se mi pa zdi, da za ta denar tudi sama kar nekaj stvari nabavim, pa še uživam v trgovini v izbiranju barv, obliki. Pa kakšni bodiji, ki se dobijo izredno poceni npr; Sparky (Interšpar), H&M, Leclerc, Pikapolonica...sploh, če so pakirani po dva ali trije. Imam pa trip trap stol, ki je pa res krasen, saj raste z otrokom, sedaj ga imamo za dodaten sedež, ko pridejo obiski. Lupinica v paketu se mi pa ne zdi bogvekaj in voziček tudi ne. Se pa splača pogledati kakšno rabljeno ohranjeno otroško opremo (Bolha). Če je seveda oglas od blizu, da ne daš več za bencin, kot pa za stvar. Z nekaterimi se da pa celo zmeniti, da pripeljejo bližje. Kar se pa tiče komisijskih prodajaln se mi pa ni zdelo kaj preveč...Pa še cene imajo nabite. Nekatere lupinice so sedaj super stvar, ker se dajo lahko tudi na voziček (Tako smo mi nabavili). Drugače pa otrok tako hitro vse preraste, pa zapaca itd...Lpuser posted image

(odgovor članu 3T)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Krvavitve med nosečnostjo – kdaj so nevarne?
Do krvavitev med nosečnostjo lahko pride zaradi različnih vzrokov, pri čemer so nekateri povsem nenevarni, drugi pa so r...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?