|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pasji wc???
6.11.2008 12:39:37   
BrankaO.
katera ima kaj več iskušenj?
imamo 3mesece starega kužka in bi ga radi navadili na "wc"
nekako nam ne uspeva!user posted image imamo pa prvič tako mladega kužka,prej smo vedno imeli kužka ki je vse to znal!
heeeelllppppuser posted image


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pasji wc???
6.11.2008 12:46:35   
Anonimen
Pasji wc ne obstajauser posted image  res ne. Sem spraševala po trgovinah s pasjimi stvarmi, pa so rekli, da tega pri nas ni.
Se pa kupi ena tekočina, ki se nakaplja na mesto kjer želiš, da bi kuža lulal in kakal.
Midva sva kupila takšno posodo, bolj nizko z okvirjem, ki je namenjena presajanju rož.user posted image Gor sva dala pappir in nakapljala te kapljice.Za vsak ko se pokaka, zamenjaš papir.No, jaz se trudim, da ga ulovim kadar hoče na potrebo in ga nesem ven.Preko dneva je pa itak zunaj na travi in na terasi z večjo kužo.
Star bo pa 3 mesece.user posted image

< Sporočilo je popravil kind lady -- 6.11.2008 12:48:07 >

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pasji wc???
6.11.2008 12:57:50   
BrankaO.
ma sej nisem tak mislilauser posted image mi smo mu dali pesek in ga večkrat nesli da bi kakal in lulal tam ....pa kot zanalašč ko gremo stran prileti v kuhinjo in tam opravi potrebouser posted image misliš da bi morala za vsako menjat pesek?ankrat se je polulal tam že pa sem ga pohvalila....in vse kar gre zraven...ko pa se je v kuhinji sem mu gobček pomolila v tisto in ga rahlo po gobčku pa okregala....a je prav? to sem mislila ne pa tako kot je zvenelouser posted image

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pasji wc???
6.11.2008 13:01:54   
Arwenko
Ne ga srat s peskom, boste nardili več škode kot koristi, pol pa vam nebo znal zunaj lulat.

Preberite si naslednje: http://www.mojpes.net/forum/index.php/board,291.0.html

Tu maš vse teme o lulanju in navajanju, o problemih takšnih in drugačnih. Pa boš že našla rešitev zase. Če ne drugega, pa mu notri nastavi plenične podloge, ampak tudi na te ga moraš naučit da lula, mi naše pač že v leglu učimo. Drugače pa to ni tak malo dela, tako da veliko uspeha.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pasji wc???
6.11.2008 13:04:00   
Arwenko
Ne kregat psa in mu tiščat gobčka v lulanje, ker bo začel lulanje skrivat. Skregate ga lahko samo ko ga neposredno dobite zraven in ga potem takoj odnesite ven, da bo sčasoma povezal, da se lula zunaj. Pa ne pričakovat od 3-mesečnega psička, da bo zadržal lulanje več kot kakšni 2 uri. V osnovi ga peljite ven po vsakem obroku, ko se zbudi in po vsaki igri. Ko vas ni doma mu omejite gibanje na 1 sam prostor, po možnosti majhen, da ga bo lažje osvojil in bo prej čist. Ostalo in še več pa na zgornjem linku iz prejšnjega posta.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pasji wc???
6.11.2008 13:18:55   
BrankaO.
hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image sem že obupovala saj če se ne bo naučil....ga bomo morali oddt naprej saj imamo male otroke in res ne gre skupaj to!
hvala še enkrat!!!


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pasji wc???
6.11.2008 13:41:32   
Arwenko
Oprosti, ampak pri takšni izjavi pa meni malo pokrovko dvigne ne - a oddat ga bote morali, zato ker ga vi niste bli sposobni naučit kje in kako se lula, mislim to je pa tak neodgovorno kot da 10-letnega otroka poslušam! Pa kaj imajo otroci s tem, če bo kteri v lužico ali pa v drekec stopil ga tud nebo konec. Poleg tega to, da ti tukaj na pladnju nosimo linke kaj vse si preberi, je samo dobra volja. To kako se psa nauči sobne čistoče bi si morala prebrat preden ste psa dobili, ne pa pol ko je že doma in obupavate. Pa še nekaj, kje so pa vaši vzreditelji? Ponavadi smo vzreditelji naslov za vse naše kupce če imajo kakšno vprašanje in ne forumi.

Pa nekaj, 3 mesečni mladiček je kot 2 leti star otrok, a njega tudi oddaš če se kdaj polula v hlače? Predvidevam da ne, ne vem zakaj ste pol pri psičku tak nestrpni, pač se takšnih stvari ne zna naučit sam.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pasji wc???
6.11.2008 13:46:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BrankaO.

hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image sem že obupovala saj če se ne bo naučil....ga bomo morali oddt naprej saj imamo male otroke in res ne gre skupaj to!
hvala še enkrat!!!

Naučiti ga morate sami, sam se ne bo.Si sploh ne predstavljam, da bi ga dala stran.user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pasji wc???
6.11.2008 13:51:49   
Hope2
Najboljše je, da si vzameš čas oz da si več dni non stop s kužkom. Kuža naj je še tako mali, točno nakaže kdaj ga je lulat ali kakat. Samo ugotovit moraš njegovo govorico (šnofanje, snifanje, hoja v krogu, iskanje, nemirnost......), tako ga lepo opazuješ in takoj ko hoče dvignit nogo ali počepnit, rečeš odločen in glasen NE, ga dvigneš in odneseš tja kjer lahko lula. Ko opravi potrebo ga lepo pohvališ, pobožaš, priboljšek.... Mi smo našega najprej nosili na balkon na papir (smo bili v bloku). Tako se je navadil, četudi je bil balkon zaprt, da je pred lulanjem hodil jokat ali pa praskat na balkonska vrata. Ko je osvojil tako opozarjanje, smo ga začeli nosit ven in še vedno hvalili, ko je oprvail potrebo. To pa je osvojil v 1-2 tednih, samo sem bila jaz res non stop ob njem. Saj je še po tem spustil kako lužico, ampak vedno manj.

Ampak, da daš psa vstran zato ker lula, pa samo dokažete kolk neresni ste. Pes se res ne bo sam navadil sam, torej ste vi krivi, da se ne nauči in zaradi vaše krivde, bo revček moral ituser posted image . Ma kaj vse ne prebereš tu goruser posted image .

Zdaj v starosti pa imamo druge probleme. Če kam gremo na obisk, hoče označit teritorijuser posted image . Če mu stalno govorim ne lulat, pol uboga, če pa ga pozabim opomnit, pa je že lužica. Kako hudiča pa to rešituser posted image . Zdaj ga raje več ne vozimo na obiske, samo to ni rešitevuser posted image .

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.11.2008 13:54:15 >

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pasji wc???
6.11.2008 14:04:11   
BrankaO.
no pa mi povejte če bi vi v varstvo pripeljali otroka kjer bi kuža povsod lulal in kakal....ne gre se za to da ga ne bi mogli naučit ampak kakor sem brala se vsakega tudi ne da naučit....ne vem...saj če pa se ti zdi bolje da bi ga pustila ko ga je en hotel vržt v potok...pa škoda da nisi prej povedala!
hotela sem pač pomagat kužku pred grdo usodo....zdej pa imam zahvalo.....grajanje!!!
hvala...vidim da ringaraja ni več kar je bil!


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pasji wc???
6.11.2008 14:34:13   
Hope2
To, da ste psa rešili je pohvale vredno, vendar to še vseeno ni izgovor, da ga ne morete ali nimate časa navadit na čistočo in da zaradi tega gre spet od ljubljenihuser posted image . Zdaj je vaš član družine. Najbrž tudi otroka ne bi dala vstran, če pri 1 letu ne bi lulal v kahlico. Težko je, ampak verjamem da se da, le volja mora bituser posted image .
In bolj boš govorila, da se psa ne da naučit, ga res ne boš. Tudi psu ni pogodu, da mora v svojem teritoriju lulat, kakat in smradit. Tudi oni so radi čisti in imajo čisto. Vendar če ne more drugam in ga tišči bo pač opravil. Kasneje to delajo tudi zaradi označevanja teritorija, ampak ne na svojem, razen če mu kak drug pes skoči v zelje oz v njegov teritorij.
Vztrajajte in poskušajte, psiček je še mladiček in glede na to, da se mu prej ni fajn dogajalo ima sigurno kake travme in je zato še težje, vendar ne mu še vi dodatne traume delat in zdaj ko ste ga vzljubili in on vas, bi ga dali vstran.

Se opravičujem, če je bilo zate pregrobo napisano, ampak tak hudo spet ni (ni niti ene žaljivke napisane, ne grde besede), bolj bo hudo psičku, če bo moral vstran

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 6.11.2008 14:36:59 >

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pasji wc???
6.11.2008 14:40:49   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: BrankaO.

no pa mi povejte če bi vi v varstvo pripeljali otroka kjer bi kuža povsod lulal in kakal....ne gre se za to da ga ne bi mogli naučit ampak kakor sem brala se vsakega tudi ne da naučit....ne vem...saj če pa se ti zdi bolje da bi ga pustila ko ga je en hotel vržt v potok...pa škoda da nisi prej povedala!
hotela sem pač pomagat kužku pred grdo usodo....zdej pa imam zahvalo.....grajanje!!!
hvala...vidim da ringaraja ni več kar je bil!



user posted image  Ah daj no nehaj, no. To je kot un vic, ko je sin klical s potovanja domov fotra, če je vse v redu doma.

Kužka pa le oddajte kakšnim, ki ga bodo imeli radi.

_____________________________

Velika rit je velika stvar.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pasji wc???
6.11.2008 15:02:20   
BrankaO.
Hope.....nisem rekla da ga nočem ali nimam časa naučit vendar je problem ta da imam malo staro 9mesecev in me tudi potrebuje,poleg vsega pa še pazim......nisem rekla da bom kar govorila da se ga ne da naučit-brala sem da se vsakega tudi ne da! mislim nočem delat drame zdej ampak že veliko sem naredila zanj.Aja pa tudi nisem rekla da bi ga kr dala stran....vendar imam omejen prostor in če se ga res kljub trudu ne bo dalo naučit ga dam raje nekom ki ga lahko ima zunaj-naprimer! smo se pa vsi navezali nanj.....in bi nam bilo hudo ga oddat,saj smo videli kakšen je bil pred dvema tednoma in kakšen je zdaj!!!(prestrašen,premražen....)še živinozdravnik je rekel da je čudež da se je toliko popravil v tako kratkem času!
vidim pa da včasih  vsak drugače razume napisane besede....
bom od zdaj naprej raje tiho in pač vprašala tam kjer me ne napadejo takoj ko napišem kaj kar njim ni všeč!
hvala vsem za vse (tud graje) besede-nasvete!


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pasji wc???
6.11.2008 15:42:38   
Ribica **
Vsakega psa se da naucit, samo ce se ga hoce!!! Moja je do 8. meseca veselo lulala po stanovanju - ampak na papir, pa tudi za sekundo nismo pomislili, da bi jo oddali. CE imas pa tako majhnega otroka in jih se pazis in nisi zmozna skrbet za vse, pa sploh ne vem, zakaj si se za to odlocila. Bi ga pa v zavetisce peljali in bi ga s tem tudi resili. Ampak prvi dan, ne pa zdaj, ko je ze pri vas in vas ima rad.

No skratka, mi smo pri nasi resili potem v enem dnevu. Se je pa pokakala doma v vseh teh treh in pol letih dvakrat, polulala se je sicer veckrat, ampak to zato, ker je bilo meni bolj komot pospravit papir in pobrisat tla, kot na vrat na nos vsa zalimana letet ven.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pasji wc???
6.11.2008 15:55:32   
BrankaO.
ja vidim ja da bi bilo res najbolje da bi ga pustila ali pa dala v zavetiščeuser posted image pa nisem rekla da nimamo časa zanj....eh brez veze.....vidim da imate svoje mnenje.....saj dober to!! bravo za vasuser posted image ker pač razmišljam malo drugače kot ve....pa vidim da ne spadam na ta forum! hvala vam da ste mi to dokazale!

p.s.:
sem na večih forumih dala isto vprašanje pa me nikjer razen tu niso tako napadli!!

hvala res!!!
aja ribica če si že moderator-lahko mirne volje zbrišeš moj post!!!!to tle obvladate!


< Sporočilo je popravil BrankaO. -- 6.11.2008 15:56:44 >


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pasji wc???
6.11.2008 16:34:15   
Hope2
Ok, ampak jaz res ne vem kaj je s tabo, kje je kako napadanje? Vse smo ti dale nasvete, kako se lotit zadeve, kako smo me to počele celo linke ti je ena zalimala.

In če ti nekdo poda mnenje in odsvetuje neki kar bo najhuje za vas in psa, pa praviš da je to napad. To ni napad, vse hočemo samo dobro tako za vas, kot psa. Sploh ne vem kaj hočeš slišat, imam občutek da bolj ti ne razumeš naših besed.  Pa četudi bi kdo napisal grajo ali napad, je lahko tudi v teh besedah kaj resnice.



(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pasji wc???
6.11.2008 16:39:47   
BrankaO.
ja super ste vse.....sem se zahvalila za link, za graje in nasvete......lahko končamo pri tem???
ker pač jaz vas ne razumem!!!user posted image HVALA VSEM ŠE ENKRAT!!


< Sporočilo je popravil BrankaO. -- 6.11.2008 16:40:25 >


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pasji wc???
6.11.2008 19:23:07   
Ribica **
Nic ne bom brisala zato ker tebi vsebina ni vsec. Nihce te ni napadel, samo povedali smo ti dejstva in svoj mnenje, ki je (na tvojo, ocitno) zalost drugacen od tvojega. Zdaj pa ali sprejmi to in malo razmisli, ali pa pojdi v jok in na drevo.

Bi bilo boljse, ce ti ne bi nihce svetoval in bi ti samo ploskali, kako fino, ker si resila psa, hkrati pa mu ne zmores (ne vem, lahko se motim) nuditi toliko pozornosti, kot jo potrebuje. Ne recem, da ni lepa gesta, ampak pes ni stvar in ne igraca, ki jo lahko oddas/prodas, ko se je navelicas.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pasji wc???
6.11.2008 21:56:17   
lelaval
Ne recem, da ni lepa gesta, ampak pes ni stvar in ne igraca, ki jo lahko oddas/prodas, ko se je navelicas.


To je pa čisto res - pes isto čuti kot človek in mislim, da ni zastonj pregovor, da je pes ćlovekov najboljši prijatelj.
Mi smo poleti tudi vzeli 6 mesečnega mešančka iz usmiljenja, pa smo ga imeli v stanovanju, prej pa je bil zunaj. In valjda, da se je povsod polulala, ampak smo vneto hodili z njo ven in v 2 dneh smo skupaj ugotovili, da ko jo tišči, že stoji pri vratih - če ni noben šel z njo ven, se je pa polulala - in to pred vrati. Sem ponoči šla na WC in stopila direkt v lužo (pa moj tudi user posted image ), pa sva pač pobrisala.
Nenazadnje je pes kot otrok - s tem, da otrok odraste in sam skrbi zase, za psa pa moraš ti skozi skrbet kot za otroka.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pasji wc???
6.11.2008 22:19:37   
ursa_p
Ah ... se moram se jaz oglasit, ceprav ste ze vse napisali.

Se nisem videla psa, ki se ga ne bi dalo nauciti opravljat potrebo zunaj. Malo se boste pa ja potrudili ... tako kot je treba otoka ucit razne stvari, je TREBA to nauciti tudi psa. Pa ne samo to.

Ce se ti zdi, da bi pes pri treh mesecih moral znati lulati zunaj ... oziroma na straniscu (btw ... a potem vam bo pa vsec, ko bo notri - kjer bo stranisce - vse po lulanju smrdelo???) ... in ravno sedaj, ko imas otroka tako majhnega je idealni cas, da psa v kratkem casu naucis opravljati potrebo zunaj. Kaj bi sele bilo, ce bi ze bila v sluzbi. Jaz imam 3 in vse lepo cakajo, da pridemo iz sluzbe ... NI LUZIC, NE KUPCKOV - ze dooooooooolgo ne vec!!!

Pa se ob eno zadevo sem se spotaknila ... kuzka pa nasledjic raje pelji k veterinarju (ti iz lastnih izkusenj povem!).

Lp, Ursa

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pasji wc???
7.11.2008 7:56:01   
BrankaO.
in ob katero zadevo si se spotaknala? kaj si hotela s tem povedat?
dej prosim te če bereš.....preberi vse! sem bila z njim pri veterinarju takoj ko smo ga domov pripeljali!IN TO IMAŠ ZGORAJ NAPISANO!!ko boš vse prebrala se pa oglašaj prosim! Hvala vsem pa lahko nehate zdaj!


< Sporočilo je popravil BrankaO. -- 7.11.2008 7:57:41 >


_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pasji wc???
7.11.2008 9:22:35   
ursa_p
Nisem mislila nic slabega ... sem ti napisala, da ti iz lastnih izkusenj govorim ... zivinozdravniki so adijopamet - te so za zivino, ne pa za pse in macke. Sem tudi sama ze dolgo casa naza, ko se nisem bila dovolj osvescena vozila svojo psicko k zivinozdravniku v Domzale - pa mi je se danes zal! Sem pa res spregledala, kar si napisala zgoraj, kljub temu, da sem prebrala CISTO VSE - oprosti.


(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pasji wc???
7.11.2008 10:13:16   
BrankaO.
sej o.k....

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu ursa_p)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pasji wc???
7.11.2008 10:55:24   
cotonella
Nisem se nameravala vmešavat, ampak... Branka, poglej na forum Pesjanar.si. Ustanovitelja sta imela dva ZP-ja, ko sta dobila hčero, teden za tem pa sta dobila še mladiča cane corso. Pa sta vse sfolgala, ne da se 9 mesečnega otroka in psa ne bi dalo imeti.
Pasji wc-ji se dobijo. V Mr. petu lahko kupiš podlogo in plenice. Obstajajo pa tudi kapljice, ki jih pokapljaš tja, kjer naj bi pes opravljal potrebo in ti bo lažje.
Sicer pa menim, da je pes za otroka velika prednost. Pa ne se dret na psa, če bo kdaj polizal otroka po licu: to je dejanje izkazovanja ljubezni in pasja slina ima manj bakterij kot človeška.user posted image

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pasji wc???
7.11.2008 11:11:32   
Edinka
BrankaO., mi smo dobili kužka, ko je bil star dva meseca in smo se potem skoraj pol leta trudili, da bi ga navadili na čistočo. Včasih se je polulal in pokakal zanalašč in sem bila tudi že na koncu s potrpljenjem. Verjamem, da bi ga rada čimprej navadila na čistočo zaradi otrok. Meni so svetovali, naj ne norim, če se polula v stanovanju, ampak da naj čisto znorim od sreče in veselja, ko to naredi zunaj. Ga nagradim s priboljški. Kar naenkrat se je potem navadil, da se to dela zunaj in sedaj nimamo nobenih težav s tem. Nekateri psi se res navadijo, da opravijo potrebo notri, na papir ali kaj podobnega.  Sama pa psa raje peljem ven. Verjemi, kuža se bo navadil, da opravlja potrebo zunaj, res pa je, da pri nekaterih to traja dlje pri drugih ne. Čestitam, da si kužka rešila smrti. Potrpi, trudi se in čez čas boš vesela, da ga nisi oddala, ker vam bo prinesel veliko, veliko smeha, veselja in sreče. Pa še otroci ne bodo imeli strahu pred psi, vzljubili bodo živali in se naučili skrbeti za njih. Veliko sreče in ne sekiraj se zaradi drugih. Mogoče za nasvet pokliči koga v kakšno pasjo šolo. Na veterini so pa itak vsi preveč vzvišeni, da bi bili sposobni pametno svetovati, kaj storiti v tem primeru. Razen v Celju je na zasebni kliniki Zvitorpka prijazno osebje, ki si vzame čas in ti na dolgo in široko svetuje. 

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?