|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 15:58:56   
AishaM
A vas je obiskala patronažna sestra na domu že pred porodom? Slišala sem, da je to običajna praksa in me zanima, čemu je ta obisk namenjen? Pregledu stvari za novorojenčka? Razgovoru?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 16:56:39   
NinaŠ
V našem koncu pred porodom ne pride.

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 18:55:37   
mucica1
Pri nas tudi pridejo šele, ko se vrneš z dojenčkom iz bolnišnice - Zasavje.

(odgovor članu NinaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 20:01:38   
Marogica
Pri prvem me patronažna ni obiskala pred porodom, pri drugem pa je. Sem bila kar šokirana, ko je stala pred vrati, ker mi tega ni noben povedal.
Pri meni se je malo razgledala po hiši, torej, kako živimo na splošno, nato je pogledala stvari za dojenčka(posteljo, povijalno, ostalo), se malo pogovorila o mojem stanju, kako se počutim ipd.. Drugega se ne spomnim. Prišla pa je ca 1.5 meseca pred porodnim terminom.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 20:21:11   
frutka_
Pri meni (MB je naš dom) je prišla po rojstvu sina. Opozorila bi te samo na to, da če rodiš v drugi porodnišnici, ki ni v tvoji bližini (jaz sem rodila v SG, sem iz MB ) potem jih moraš obvestiti v Zdravstveni dom, da nekoga pošljejo.


LP

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 20:31:04   
PBJ
user posted image K meni je prišla 10 dni pred rokom. Malo sva se pogovorili o negi novorojenčka, o dojenju,.. Pokazala sem ji, kar sem nabavila za nego ...

Meni je njen obisk kar prav prišel.

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 21:55:04   
lelaval
K meni je prišla, ko sem bila 7 mesecev noseča. Pogledala ni nič user posted image  , pač pa m je rekla, da glede na to, da je to moja tretja nosečnost, že mesec prej naj bom pripravljena, da se zna zgodit prej, kako naj si dojke pripravim na dojenje, ter kaj potrebujem za njen prvi obisk po porodu. Če je ne bi bilo, ne bi bilo nič narobe.

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: patronažna sestra ped porodom
13.1.2006 23:31:12   
jasnica
Potdravljene,

ta teden sem hodila v materinsko šolo in je patronažna sestra rekla da je treba po novem sporočiti ko prideš iz porodnišnice, ker oni ne dajejo več teh podatkov!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: patronažna sestra ped porodom
14.1.2006 10:03:48   
pika_b
Pri meni je bila v 7 mesecu nosečnosti. malo sva se pogovorili kako in akj glede dojenja in stvari, ki jih potrebuješ pri negi novorojenčka. Meno osebno so njeni nasveti prišli zelo prav.

lp

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: patronažna sestra ped porodom
14.1.2006 10:48:06   
Minka Pobalinka



Pri nas je bila po porodu, tri ali štirikrat. In kot je rekla jasnica so mi v porodnišnici naročili, da moram sama poklicat v zdravstveni dom in povedat, da sem rodila, da pač potrebujem patronažno..



(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: patronažna sestra ped porodom
14.1.2006 18:25:28   
karin412
Jaz sem v 35.t in sem klicala patronažno sestro v ZD Kranj, kdaj se bo oglasila, rekla mi je, da enkrat konec januarja, torej v zadnjem mesecu.

(odgovor članu Minka Pobalinka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: patronažna sestra ped porodom
14.1.2006 20:11:04   
Anonimen
Sploh nisem vedla da se kdo oglasi pri tebi... user posted image
A to ko gres v materinsko solo pridejo potem na dom? Ali to kar sami... Nic mi ni jasno...user posted image

(odgovor članu karin412)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: patronažna sestra ped porodom
15.1.2006 22:02:09   
KODA
Pri nas ni te navade.

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: patronažna sestra ped porodom
15.1.2006 22:38:40   
KMALU
Baje se po porodu zmenis v porodnisnici

(odgovor članu KODA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: patronažna sestra ped porodom
16.1.2006 22:35:05   
MajaPRO
K meni (MB) je prišla kak mesec in pol pred terminom. Ko je prišla, sem ji kar začela kazati stvari (posteljico, stvari za nego otroka itd.), potem pa je rekla, da njen obisk ni namenjen pregledu stvari za otroka. V bistvu je preverila nekaj podatkov (naslov ipd.), potem pa govorila o znakih poroda in kako reagirati, ko se porod začne... Pa povedala mi je, da se vidimo prvi dan po prihodu iz porodnišnice. 

(odgovor članu AishaM)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?