|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   peresnica
15.8.2013 8:34:10   
Brbs
Prosim za nasvet, katero peresnico za prvošolčka kupit.

Glede na to, da smo morali kupit barvice v kovinski škatli, predvidevam, da bodo barvice vedno v škatli. A se potemtakem splača kupovat polno ono veliko peresnico? A imajo vsi prvošolčki one velike večplastne peresnice, ali imajo tudi navadne? Če naj kupim to veliko peresnico, potem verjetno ne rabim metat denarja proč za kovinsko škatlo barvic ampak lahko kupim kar navadno škatlo in barvice predevam v peresnico? Kak to izgleda v šoli s temi barvicami, flumastri itd...je vse v peresnici?

Hvala
B
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: peresnica
15.8.2013 9:17:04   
LuLu
vse je v peresnici, ampak po mojih info bolj nekvalitetno.
Jaz sem pubecu kupila polno peresnico, ker je bil motiv Monsunov, ki si je želel, sem pa v pripravljenosti, da mu bom kmalu zamenjala vse, kar je noter z bolj kvalitetnimi izdelki.

(odgovor članu Brbs)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
15.8.2013 10:13:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brbs)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: peresnica
15.8.2013 14:33:22   
urshak
Jaz kot učiteljica staršem svetujem, naj imajo barvice posebej, peresnico pa čisto navadno, v kateri naj bo poleg treh svinčnikov, navadne radirke in navadnega šilčka tudi rdeča barvica za naslove.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: peresnica
15.8.2013 15:58:20   
liliana
Mi smo skupaj s torbo dobili še eno napolnjeno peresnico in eno tisto navadno.......katero bomo uporabljali še ne vem....odvisno kaj bodo v šoli priporočali, če pa ne bodo, pa verjetno napolnjeno, ker je otroku všeč......user posted image

(odgovor članu urshak)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: peresnica
18.8.2013 21:08:59   
*bubi*

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Mi smo skupaj s torbo dobili še eno napolnjeno peresnico in eno tisto navadno.......


Enako.

V peresnici z elastikami je imel svinčnike, barvice, radirko, nalivno pero. Skoz na mizi.

V navadni peresnici pa je imel flumastre, škarje in lepilo.

V prvih dveh razredih se je tako najbolj obneslo.


So pa pred vstopom v šolo rekli, da naj ne kupujemo prevelikih peresnic.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: peresnica
24.8.2013 22:26:24   
Patricija32
Hm kaj pa vem ... dejstvo je da ima v tisti ta 'ploščati' peresnici, ki jo kupiš že polno, vse lepo razporejeno in prostor za vsako stvar, v klasični peresnici pa ne. Jaz bi na tvojem mestu kupila tole, kjer že ima lahko razporejeno vse noter, barvice pač predevaš oziroma v teh ploščatih peresnicah jih tako ali tako že dobiš zraven ... pa tud tako velike niso, se mi pa zdijo za prvošolce boljši izbor. Mi tele peresnice že skoz nabavljamo v MK in smo zadovoljni, stvari ki so bile noter so v redu kvalitete, ni bilo treba med letom nič kaj novega nabavljati.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: peresnica
28.8.2013 17:41:39   
Mimona29
Ja, bi se kar strinjala s Patricijo. Oziroma mogoče je pa še res najboljše da ima obe. Ker v tisti taveliki bo itak imela vse urejeno, pisala, radirko in ostale stvari, navadno pa ima lahko po potrebi, če potrebuje še kakšne dodatne stvari za zraven. Sicer ti pa priporočam da vzameš kakšno kvalitetno peresnico, mi smo kupili od Lassig pa so ful kvalitetne peresnice, ostanejo kar precej časa, kljub temu da se vsakodnevno premetavajo v torbi.

(odgovor članu Patricija32)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




ali ste prevarali svojega partnerja
Spark



da (17%)

ne (61%)

to je nekaj najgršega (6%)

nikoli ne bi to naredil (14%)

razmišljam o tem (2%)


Število vseh glasov: 355

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!