|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pesmice & pravljice
4.1.2006 19:01:24   
KMALU
Zadnje case umirjam divjanje v trebuhu s petjem otroskih pesmic...
Zal jih ne znam prav veliko oz znam samo kak delcek in se potem ponavljam kot lajna user posted image - njemu je ita vseeno, ker se umiri, ampak ko se rodi, bi ga pa rada kaksno tudi naucila...
Kaj ve pojete/ce sploh svojim trebusckom in kje bi lahko se kaksno idejo dobila...

Pa glede pravljic- rdeca kapica, volk in 7 palckov...., kje bi clovek lahko na interntu to nasel, da malo osvezi spomin...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pesmice & pravljice
4.1.2006 19:50:23   
sezam
Za pesmice poglej malo po forumu. Jih je blo že dosti objavljenih.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pesmice & pravljice
4.1.2006 20:29:07   
KMALU



mislis v iskalnik?



(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pesmice & pravljice
4.1.2006 20:49:32   
puncica
Mal viši gor imaš linke.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu KMALU)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pesmice & pravljice
5.1.2006 20:03:39   
sezam
Sploh ti ni treba vpisati v iskalnik, sam po tem forumu (Igre, izštevanke, pesmice... ) se sprehodi.

_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pesmice & pravljice
6.1.2006 11:06:44   
Anonimen
KMALU če imaš corel draw 12 ali 11 mi pošlji tvoj mail, pa ti pošljem mojo pesmarico, ki ima okrog 200 pesmic s slikicami.

(odgovor članu KMALU)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pesmice & pravljice
9.1.2006 11:45:28   
2ursae
KMALU, če mi pošlješ svoj naslov na privat, ti lahko zapečem in pošljem 2 cdja ful luštnih otroških pesmic.

_____________________________

moj 3-letni otrok na morju, navdušeno in razneženo opazuje mravlje: "iii, mravljica! Nosi drugo speštano mravljico!"


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pesmice & pravljice
22.1.2006 8:12:20   
Tiamo
kmalu, jaz imam na disku ful pesmic in pravljic v mp3 obliki, če želiš mi piši, pa ti jih pošljem. user posted image

(odgovor članu 2ursae)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?