|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pin????
6.8.2010 9:37:02   
zvezdan
jaz sem pa pin pozabila od bančne kartice  Se prav glupo počutim ampak se ga ne morem spomnit že par dni  pa da me režeš....še dobr da vem vsaj pin od moževe kartice

A se je kateri že to zgodilo? Ne vem ali naj grem kar novo kartico naredituser posted image Pa če katera mogoče ve ali moraš to na matično banko ali lahko na kakšni drugi podružnici to narediš?


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pin????
6.8.2010 9:45:34   
Šarki
na banko moraš in ti nov pin pošljejo po pošti

_____________________________

They said we should all pay our tax with a smile. I tried- but they
wanted cash.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pin????
6.8.2010 9:46:35   
jajula
kukr vem moraš na matično banko in narest novo kartico

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pin????
6.8.2010 9:47:16   
Tanja55
Zaprosis za nov pin, nekaj placas in pocakas da pride kuverta user posted image Tko je blo pri meni in kartici NLB, nisem dobila nove kartice samo nov pin..in ja, se dogaja, da pozabim, mam gesel in pinov za izvoz. 

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pin????
6.8.2010 9:47:40   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

jaz sem pa pin pozabila od bančne kartice  Se prav glupo počutim ampak se ga ne morem spomnit že par dni  pa da me režeš....še dobr da vem vsaj pin od moževe kartice

A se je kateri že to zgodilo? Ne vem ali naj grem kar novo kartico naredituser posted image Pa če katera mogoče ve ali moraš to na matično banko ali lahko na kakšni drugi podružnici to narediš?



če imaš račun odprt pri NLB d.d. lahko v katerikoli poslovalnici naročiš novi PIN, plačaš stroške 3,5€ in PIN dobiš v roku 7 dni po pošti na naslov.

Upam,da sem ti bila v pomoč...

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pin????
6.8.2010 9:47:48   
Jessy
Greš na banko in prosiš za nov pin, ki ti ga pošljejo po pošti. Nova kartica ni potrebna.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pin????
6.8.2010 9:48:47   
RAKICA2007
je pa res... da pri NLB d.d. moraš vsak nov PIN ponovno aktivirati na bankomatu...
saj PIN številka deluje normalno na BA, preko POSov pa PIN številko zavrača...


(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pin????
6.8.2010 9:53:37   
zvezdan
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

če imaš račun odprt pri NLB d.d. lahko v katerikoli poslovalnici naročiš novi PIN, plačaš stroške 3,5€ in PIN dobiš v roku 7 dni po pošti na naslov.

Upam,da sem ti bila v pomoč...



user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala za pomoč punce....Problem je v tem ker mojo matično banko prenavljajo in ni odprta pa me zanima če res lahko grem na katerokoli podružnico. Račun imam pri NLB d.d. Sploh ne znam vam povedat kako neumno se počutimuser posted image user posted image vsak dan hodim na bankomat in mislim da bom pa danes le vedela pin...no pa je vsak dan TEMAuser posted image user posted image Ne morem se je spomnit pa konc!!


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pin????
6.8.2010 10:02:13   
Čebel@
doma pa nimaš več listka s pin?

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pin????
6.8.2010 10:04:45   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

če imaš račun odprt pri NLB d.d. lahko v katerikoli poslovalnici naročiš novi PIN, plačaš stroške 3,5€ in PIN dobiš v roku 7 dni po pošti na naslov.

Upam,da sem ti bila v pomoč...



user posted image user posted image user posted image user posted image


hvala za pomoč punce....Problem je v tem ker mojo matično banko prenavljajo in ni odprta pa me zanima če res lahko grem na katerokoli podružnico. Račun imam pri NLB d.d. Sploh ne znam vam povedat kako neumno se počutimuser posted image user posted image vsak dan hodim na bankomat in mislim da bom pa danes le vedela pin...no pa je vsak dan TEMAuser posted image user posted image Ne morem se je spomnit pa konc!!



ni problema user posted image
zato smo tukaj, ane user posted image

imaš zs

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pin????
6.8.2010 10:14:20   
zvezdan
rakica2007 hvala ti!

čebel@ listka s pinom pa nimam, ker sem mislila da moj vrli um ne bo zatajil...pa je na polni črtiuser posted image
user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pin????
6.8.2010 10:17:08   
Lolek in Bolek
jaz sem to stvar enkrat za vedno rešila. Vse pine imam iste od gsm-ja od bančne kartice od žetona in tako dalje. Ne moreš se nikol zmotit, ker so povsod en in isti pin. Se pa da tudi zamenjati pin na bankomatu, samo moraš pa staega vedeti. Kaj nimaš kje shranjenega doma, med pomembnimi dokumenti? NAPAKA!

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pin????
6.8.2010 10:22:32   
pikica*
Vidim, da moj g. mož ni edini s to težavouser posted image . Njemu se je pred dobrim tednom zgodilo enako. Listek s pin številko je pa vrgel stran- varnost in te zadeveuser posted image . Šel je na banko, zaprosil za nov pin, plačal 3€ in zdaj čaka na pošto. 

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pin????
6.8.2010 10:22:36   
zvezdan
Lolek in Bolek ne nimam nikjer shranjen in ja vem da je napaka..pa kaj naj zdej...nč nov pinuser posted image  

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pin????
6.8.2010 10:27:05   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

je pa res... da pri NLB d.d. moraš vsak nov PIN ponovno aktivirati na bankomatu...
saj PIN številka deluje normalno na BA, preko POSov pa PIN številko zavrača...




ko se prejme nov PIN... ga je potrebno aktivirati... da ne bo potem v trgovinah slabe volje in blamaže user posted image

da se ne pozabi, najbolje da kar takoj, ko se ga prejme user posted image

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pin????
6.8.2010 10:32:20   
zvezdan
kako pa ga aktiviraš? A pač tako, da greš na bankomat in ga vtipkašuser posted image  

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pin????
6.8.2010 11:07:46   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

kako pa ga aktiviraš? A pač tako, da greš na bankomat in ga vtipkašuser posted image  


Na bankomatu imas posebno opcijo za aktiviranje pina. Celega postopka ti sedaj ne znam napisat, ampak tam vse pise in te vodi. Sicer ti pa tud bancni usluzbenec/usluzbenka pove kaj in kako. Brez skrbi user posted image .

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pin????
6.8.2010 11:25:26   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

kako pa ga aktiviraš? A pač tako, da greš na bankomat in ga vtipkašuser posted image  


greš na NLB bankomat...
vstaviš kartico in odtipkaš PIN številko ki si jo prejela...
nato izbereš opcijo; ZAMENJAVA OSEBNE ŠTEVILKE
in odtipkaš željeno PIN številko (tisto ki si jo želiš in jo boš uporabljala)
nato zahteva ponovitev PINa (odtipkaš željeno številko)

in ... po krattkotrajnem mletju user posted image  pride ven listek, VAŠA OSEBNA ŠTEVILKA JE ZAMENJANA user posted image
...ali želite opraviti še kakšno drugo storitev DA/NE

in ne pozabi kartice v bankomatu user posted image  - kar se ponavadi zgodi user posted image user posted image user posted image

IN voila... PIN deluje tudi preko POS terminalov user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 6.8.2010 11:26:37 >

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pin????
6.8.2010 11:26:17   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

kako pa ga aktiviraš? A pač tako, da greš na bankomat in ga vtipkašuser posted image  


če pa ti ne bo šlo, pa če boš kaj okoli 'mene' hodila... pridi ti pokažem, pa še na kavo te peljem user posted image
user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pin????
6.8.2010 12:56:13   
zvezdan
UUUU to pa je postrežba RAKICA user posted image user posted image Bom se pa mogoče res enkrat oglasila pa greva lahko na kako kavico in se spoznava. Jaz imam pisarno itak  tukaj blizu BTC tako, da Črnuče niso prav daleč. Iz katerega konca pa si drugače?

No da sporočim, da sem šla na banko in podala vlogo za nov pin. Samo bo šele v roku 7-10 dniuser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pin????
6.8.2010 13:14:33   
Felicita
za v bodoče, si zapiši pin, najboljš v mobitel ampak v obliki, da ga nihče ne bo prepoznal... npr v imenik si spraviš namišljeno osebo 'Janez' in pridaš telefonsko 041-xxx-x12 (x-i so pin, preostanek številke po želji). idej je še velik, lahko vpišeš kot 'serijsko' (lahko več pinov, ločiš z začetnicami imen), kot rojstni dan, kot del emšo številke (izmišljene)...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pin????
6.8.2010 13:26:24   
zvezdan
ja felicita sej bom.....me je izučiluser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pin????
6.8.2010 13:49:56   
RAKICA2007
No da sporočim, da sem šla na banko in podala vlogo za nov pin user posted image user posted image user posted image . Samo bo šele v roku 7-10 dni - naj te potolažim... danes bo PIN izdelan, tako da bo v ponedeljek odpravljen na pošto... in naslednji teden ga lahko pričakuješ na stalni naslov user posted image  pa pazi, da ga s kakšno reklamo ne vržeš v smetke user posted image  



(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pin????
6.8.2010 13:56:25   
zvezdan
user posted image user posted image user posted image user posted image no to pa res z mojo srečo mi ga uspe še v smetke zabrisatuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pin????
6.8.2010 14:01:35   
pikica*
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

za v bodoče, si zapiši pin, najboljš v mobitel ampak v obliki, da ga nihče ne bo prepoznal... npr v imenik si spraviš namišljeno osebo 'Janez' in pridaš telefonsko 041-xxx-x12 (x-i so pin, preostanek številke po želji). idej je še velik, lahko vpišeš kot 'serijsko' (lahko več pinov, ločiš z začetnicami imen), kot rojstni dan, kot del emšo številke (izmišljene)...


Sliši se dobro, ampak se da tudi tukaj zadevo skomplicirat do konca. Moj si je na en listek  napisal en kup cifer in med njimi tudi svoj pin, ampak v nekem drugem zaporedju itd. Da zgodbo skrajšam - na koncu ni več vedel kaj od teh številk je pinuser posted image . Je pa treba priznat, da je bil sistem zelo varenuser posted image .

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




krst in verouk
googica

ali boste krstili svoje otročke, bodo hodili tudi k verouku? prosila bi tudi za kometar, zakaj tako... hvala, lp :)

da, oboje (41%)

samo krst, potem bomo videli (19%)

samo krst (4%)

ko bo starejši se bo sam odločil (14%)

ne (22%)


Število vseh glasov: 1229

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!