|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pirhi barve
12.4.2006 14:52:05   
Anonimen
-user posted image beige do zlato rjava - v vodi skuhamo suhe lupine rjave čebule;

- user posted image lila - trdo kuhano jajce namočimo v grozdni sok z dodatkom limoninega soka;

- user posted image pomarančna - jajca kuhamo v zavrelici vode in nekaj žlic mlete rdeče paprike; 

- user posted image rjava - vroče trdo kuhano jajce namočimo v skodelici instant kave z dodatkom kisa ali limoninega soka (1 žlička na 2 dl kave);

-user posted image rjava do črna - jajca kuhamo v pravem čaju;

-user posted image rdeča - jajca kuhamo v šipkovem soku ali v zavrelici iz suhih lupin rdeče čebule, vode in rdečega kisa;

- user posted image rdeča do vijolična - v vodi skuhamo suhe lupine rdeče oziroma vijoličaste čebule;

- user posted image roza - jajce skuhamo v šipkovem čaju ali pa trdo kuhano jajce namočimo v sok vložene rdeče pese ali v borovničev, brusnični ali ribezov sok; jajce lahko skuhamo v zavrelici od kuhanja rdeče pese (500 g pese na liter vode) ali v zavrelici iz zamrznjenih malin (250 gramov na liter vode);

- user posted image rumena do rumeno zlata - v vodi skuhamo olupke 6 jabolk sorte zlati delišes, 3 žlice mlete kurkume, žličko žafrana v prahu, 2 žlici kamilic ali 4 pesti suhih bezgovih cvetov;

- user posted image siva - jajca kuhamo v zavrelici iz 2 pesti zdrobljene hrastove skorje in litra vode;

- user posted image vijoličasta - jajca kuhamo v zavrelici iz enakega razmerja vode in soka iz črnega ribeza;

- user posted image zelena do rumeno zelena - jajca skuhamo v zavrelici iz špinače ali kislice, lahko pa tudi v zmiksani mešanici vode in mladih listov kopriv, praproti, bršljana, bezga ipd. (250 gramov listov na liter vode). Nežne zelene odtenke dosežemo s kuhanjem jajc v zelenem čaju;

- user posted image zlato rjava do temno rjava - jajca kuhamo v precejeni instant kavi ali turški kavi; odtenke barve reguliramo s količino kave.


se opravičujem za novo temo, sem vidla da je že ena omenjala, amapk se mi ni dalo iskatuser posted image user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pirhi barve
12.4.2006 15:28:17   
soncece24
Super, nina, mi bo prav prišlo. Jaz sem spraševala za barvanje pirhov tukaj

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=849122


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pirhi barve
12.4.2006 16:19:23   
morskadeklica
ENKRATNO!!!!! Sem že spraševala naokoli za ideje o naravnih barvah, pa sem dobila zelo malo odgovorov. Tole je res super!

_____________________________

Človek mora najprej imeti rad samega sebe, da bi lahko imel rad druge

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pirhi barve
12.4.2006 16:58:39   
paris
Bravo! Nekaj sem jih vedela, vseh pa res ne, mi bo seznam kar prav prišel!user posted image

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu morskadeklica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pirhi barve
12.4.2006 20:32:59   
LEJLA
user posted image user posted image user posted image

Me pa se zanim, ce je ze katera kaj sprobala iz prve roke in kako se je obneslo?

Mi doma barvamo ponavadi v cebulnatih listih in te so zmerej lepi. Se posebno so mi vsec s kaksnimi odtisi rozic ali listov.

No letos smo pa ze pred enim mescem nabavl par baru in svincnikov, da se bova z Marinom lahko "izzivljala"  user posted image

lp

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?