|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pisane tetra pleničke
2.10.2007 19:11:45   
Čampi
Jaz ful iščem pisane oziroma porisane tetra pleničke. Vsepovsod imajo navadne bele z različnimi barvami robov. Jaz pa bi imela malo drugačne in me zanima, če katera mogoče ve, kje bi jih lahko dobila!!!user posted image Vem, da je to zgolj moja kaprica, samo sem jih že videla in bi jih rada imela.user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pisane tetra pleničke
2.10.2007 19:19:30   
blue sky
Imajo jih v Pikapolonici (Disney-eve).

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pisane tetra pleničke
2.10.2007 19:23:57   
Čampi
O najlepša hvala.user posted image Bom šla kar jutri pogledat. a mogoče veš koliko je cena in kako so pakiraneuser posted image  Hvala!!!

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pisane tetra pleničke
2.10.2007 19:43:56   
NTS
Kupila sem jih v XXLutz-u, pakirane so po 10 kom cena pa je bila pred cca 1 letom 8 €.

Sestra pa jih je kupila pri nas v Hoferju, tudi za nekje toliko.

pa pa

_____________________________

Naši Nikiti se je pridružil bratec Patrick ! ! !

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pisane tetra pleničke
2.10.2007 20:15:00   
frutka_
Tudi C&A jih ima.

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pisane tetra pleničke
2.10.2007 22:16:30   
naraščaj
jaz sem jih tut kupla v hoferju 10kom/9,99 eur

_____________________________

Moji princeski: 23.11.2007 Taja
23.6.2010 Ajda

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pisane tetra pleničke
3.10.2007 5:26:10   
dmavrel
Jaz sem jih tudi kupila v hoferju!
Videla sem jih pa tudi v kiku, samo se ne spomnim koliko so stale! user posted image

(odgovor članu naraščaj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pisane tetra pleničke
3.10.2007 7:30:49   
blue sky
IZVIRNO SPOROČILO: Čampi

a mogoče veš koliko je cena in kako so pakiraneuser posted image   


Pakirane so posamezno (1 kom), cena pa je okrog 2 - 3 €/kom.

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pisane tetra pleničke
5.10.2007 12:02:14   
p@tricij@
ali mi lahko poveste, kje v hoferju, ker pri nas teh pleničk nimajo.

pa še zanima me, ali se dobijo povijalne pleničke tudi tako pisane, ali samo barvne?

hvala

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pisane tetra pleničke
5.10.2007 12:22:03   
metkica1
V Hoferju so jih imeli pred kakšnim mesecem v letaku in jaz sem jih takoj takrat zjutraj letela kupit, sem pa videla da so se full grebl za njih. Tako da pomoje jih ni več, res je že kar dolgo od tega.
So pa res fajn.user posted image

Sem pa jaz pred tem kupila tri porisane pleničke (prodajajo po komadih) za 2-3 €, ne vem točno, so bile kar drage v pikapolonici. S tem da ni tisk po celoti pleničke ampak samo v enem robu pleničke je medo Pooh. Na koncu so se mi pa še skrčle, ko sem jih oprala.user posted image

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pisane tetra pleničke
5.10.2007 13:27:55   
Sunny Morning
Jaz sem jih včeraj kupila v Kiki v Zagrebu. 5 kosov za cca 8€.
user posted image

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pisane tetra pleničke
5.10.2007 13:32:32   
Raho
V Kiku - v MS - en zavoj - 3 plenice - 2,99 €

(odgovor članu Sunny Morning)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pisane tetra pleničke
5.10.2007 17:11:51   
p@tricij@
alice in wl - ali bi bila tako dobra, če si iz MS, da bi mi kupila 4 pakete teh pleničk in mi jih poslala, pa bi ti jih plačala, kajti sem kar malo oddaljena od tvojih krajev. prosim,....user posted image

hvalauser posted image

_____________________________

Urh, Anastazija, Žan - moji trije sončki

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pisane tetra pleničke
5.10.2007 20:52:51   
Raho
Če jih še imajo, rade volje. Grem ravno v torek v MS. Daj piši mi na ZS.

Ja, grem pa v nedeljo v C&A - če jih sluajno imajo tam, ti jih raje tam vzamem, ker za Kik več nisem 100%. Jaz sem jih kupila cca. 1,5 meseca nazaj. V vsakem primeru, piši na ZS.

(odgovor članu p@tricij@)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pisane tetra pleničke
5.10.2007 21:14:54   
Čampi
V C&A v Celju jih nimajo. Sem šla gledat. V pikapolonici pa imajo trenutno samo za punčke, tako, da spet nisem nič našlauser posted image !
Bi pa imela takšne kot so na sliki zgoraj. Ful so mi všeč. samo a to jih imajo samo v Zagrebu? Tukaj pri nas pa ne?!user posted image  

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 10:41:26   
Sunny Morning
IZVIRNO SPOROČILO: Čampi
V C&A v Celju jih nimajo. Sem šla gledat. V pikapolonici pa imajo trenutno samo za punčke, tako, da spet nisem nič našlauser posted image !
Bi pa imela takšne kot so na sliki zgoraj. Ful so mi všeč. samo a to jih imajo samo v Zagrebu? Tukaj pri nas pa ne?!user posted image   

Kiko imaš tudi v Gracu. V Sloveniji je žal nimamo.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 12:30:04   
FANTEK1
Morda je bolje, da so bele, ker ponavadi jih na 60 ali 90 stopinj peres - mali dojencek se veckrat pobruha itd.

(odgovor članu Čampi)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 12:59:47   
BAMBINA_

IZVIRNO SPOROČILO: FANTEK1

Morda je bolje, da so bele, ker ponavadi jih na 60 ali 90 stopinj peres - mali dojencek se veckrat pobruha itd.

Ja, jaz sem se tudi vprašala, kako potem te plenice perete... na 60*? A ni fajn, da se na 95*, da potem vse tiste bacile, bakterije uničiš, ker z njimi vendar umivaš dojenčka, ga brišeš okoli ust ipd.

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 13:00:12   
kmarija
Lih oboje te pisane plenice (hofer, kika) sem jst kr na 90 stopinj oprala, pa so čist ok. Gor sicer piše, da jih lahko kuhaš, vendar, da se lahko barva spremeni - meni se ni nč. user posted image

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 13:31:15   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
Ja, jaz sem se tudi vprašala, kako potem te plenice perete... na 60*? A ni fajn, da se na 95*, da potem vse tiste bacile, bakterije uničiš, ker z njimi vendar umivaš dojenčka, ga brišeš okoli ust ipd.


Še nikol jih nisem prala na 95! Sploh pa ne zarad bacilovuser posted image - itak grejo pri nas še v sušilca, pa ko jih zlagaš verjemi, da so od tvojih rok spet gor "bacili" in "bakterije". Otroku čisto nič ne škodi, če jih boste prale na 60!

(odgovor članu kmarija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 15:58:53   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: ajdaN
Še nikol jih nisem prala na 95! Sploh pa ne zarad bacilovuser posted image - itak grejo pri nas še v sušilca, pa ko jih zlagaš verjemi, da so od tvojih rok spet gor "bacili" in "bakterije". Otroku čisto nič ne škodi, če jih boste prale na 60!


No, če ti perilo pereš samo zato, da nima madežev user posted image , ga jaz predvsem zato, da uničim razne bakterije, pa magari bi madeži ostali, ampak seveda ne ostanejo, ostali bi kvečjem pri pranju na 60*. Za mojega otroka pač ni dovolj samo na pol.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 17:01:10   
kmarija
BAMBINA -komot jih opereš na 95 stopinj - jaz sem jih in so kot nove. Tud barva ni šla nč dol, pa pobarval se tud nč ni (sem jih prala z navadnimi belimi skupej).
Sem pa jaz tud mnenja, da je fajn vse kar gre direkt na otroka prekuhat user posted image

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 18:02:57   
ajdaN
IZVIRNO SPOROČILO: BAMBINA_
No, če ti perilo pereš samo zato, da nima madežev user posted image , ga jaz predvsem zato, da uničim razne bakterije, pa magari bi madeži ostali, ampak seveda ne ostanejo, ostali bi kvečjem pri pranju na 60*. Za mojega otroka pač ni dovolj samo na pol.


In resno misliš da s tem uničiš bakterije, če prepereš na 95user posted image ?! Mogoče za 5 minut, ampak ko se jih prvič dotakneš si na istem. Ampak če se zato boljše počutiš ni problema!

In ja - cunje perem zato, ker so umazane, sigurno ne zato da uničujem bacileuser posted image ! Tiste "bakterije", ki ostanejo po pranju na cunjah, otroku ne škodijo! Za moje je pač dovolj "samo na pol", ker je brezveze komplicirat! Glede na to koliko bacilov sta že požrla, jima cunje oprane na 60 ne bojo škodile!

(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 19:39:00   
Čampi
A v Ikei jih imajo?
Jaz sem zadnjič bila pa sem pozabila pogledat, če jih imajouser posted image
No pa saj, če ne bomo pa bele kupili!!!user posted image

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pisane tetra pleničke
6.10.2007 20:35:44   
benika
In resno misliš da s tem uničiš bakterije, če prepereš na 95 ?! Mogoče za 5 minut, ampak ko se jih prvič dotakneš si na istem. Ampak če se zato boljše počutiš ni problema!

In ja - cunje perem zato, ker so umazane, sigurno ne zato da uničujem bacile ! Tiste "bakterije", ki ostanejo po pranju na cunjah, otroku ne škodijo! Za moje je pač dovolj "samo na pol", ker je brezveze komplicirat! Glede na to koliko bacilov sta že požrla, jima cunje oprane na 60 ne bojo škodile!


Ja, AjdaN, hvala enako. Se vidi, da so najini otroci v rahli žlahti. Jaz sem plenice kuhala le v primeru, če so bile fejst zamazane. Bacilov se pa otrok itak ne more ognit, tako ali drugače. Tudi na 95' ne pobiješ vseh.

(odgovor članu ajdaN)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?