|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pisarniški stol
8.8.2006 15:54:28   
dulcinea
Živjo!

V šparovi akciji vse za šolo je tudi pisarniški stol za 10.000 SIT. Ker bi rada kupila nekaj za pred moj računalnik (trenutno sem na kuninjskem), bi ga rada kupila, ne bi pa rada kupila mačka v žaklju, ker ni razstavljen.

ALi ga je katera kupila? Kako se obnese? Je "malo denarja, malo muzike"?

LP, D

< Sporočilo je popravil katrin -- 25.11.2006 23:31:18 >


_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: nujno
8.8.2006 18:10:59   
abi
jaz sem nedolgo tega nazaj kupila v Lesnini usnjen pisarniški stol za 14.990 sit in je bomba. ( znižan iz 25.000)
Je usnjen in zelo udoben, imaš pa jih v črni in belo črni kombinaciji.

Sm pa vidla v Sparu tistega za 10.000, po videzu je skoraj identičen mojemu, vendar mislim da je bolj ali manj na hitro zlepljen skupaj - pomoje je ta iz Lesnine bolj kvalit. narejen.user posted image

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: nujno
8.8.2006 19:18:59   
Anonimen
Jest ga imam iz špara istega, takrat je bil po 12.000 sit in sem zelo zadovolna z njimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu abi)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: nujno
8.8.2006 22:13:54   
dulcinea
Hvala! Morm še premislt, če ga kupim... Sam ne vem, če lahko dolgo premišljujem, ker v našem šparu imajo samo še enega. 

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: nujno
22.11.2019 9:13:05   
milanese321
Mogoče je ta tema že prestara, ampak jaz sem ga pred kratkim kupil in sem zadovoljen...
https://pivk.si/pisarniski-stoli/premium-otroski-ergonomski-stol-kids/

(odgovor članu dulcinea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?