|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 17:36:39   
lenny.8
Ojla!

Če ima katera pisne priprave za praktični nastop v vrtcu naj se prosim javi.

Hvala in lp

Aja moj mail: lenny.8@gmail.com
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 18:28:19   
~Biba~
daj potrudi se sama, bo ti bolj koristilo!

(odgovor članu lenny.8)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 18:35:35   
Gina
Kakšne priprave bi rada, luba duša? Za vsako uro imaš drugačne priprave. Za vsako starostno obdobje imaš drugo pripravo. Za vsake konkretne otroke imaš drugo pripravo. Kaj sploh iščeš? Kr neki samo da je?

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 19:04:52   
marta82
Mogoče rabi samo za mušter, da vidi kako se lotiti pisanja.user posted image

_____________________________

BE NICE!
I could be your boss someday.


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 19:26:18   
tt79
Mušteruser posted image

Letni, mesečni, tedenski, dnevni, tematski????



_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu marta82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 19:50:01   
lenny.8
Ja potrebujem sam "muštr",ker me v prihodnje čaka strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice.Ti,ki si pa prfekt pa verjetn ne rabiš nasvetov a ne? Mislim, da je lepo,če si med seboj pomagamo. Mogoče se moraš pa ti mal zamislt zakaj daješ take odgovore.
Sem nova na forumu, pa me je tale odgovor mal šokiral.

LP

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 20:01:53   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: lenny.8

Ja potrebujem sam "muštr",ker me v prihodnje čaka strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice.Ti,ki si pa prfekt pa verjetn ne rabiš nasvetov a ne? Mislim, da je lepo,če si med seboj pomagamo. Mogoče se moraš pa ti mal zamislt zakaj daješ take odgovore.
Sem nova na forumu, pa me je tale odgovor mal šokiral.

LP



A to name leti? Meni resnično ni jasno, kaj sploh hočeš?
KOt prvo, če si delala to šolo, ste morali delati praktične nastope in ste morali že tekom študija narediti dosti priprav. Kako ne veš, kako zgledajo? A veš vsaj kaj naj bi vsebovale?
Kot drugo, če delaš strokovni izpit, je bilo vsaj svoje čase tako pri vzgojiteljicah in učiteljicah, da si dobil mentorja, s katerim si najprej naredil par hospitacij in nastopov in potem si moral narediti še se mi zdi da 5 nastopov pred ravnateljem in pomočnico, ker so morali dati mnenje. Na vse skup je mentor napisal mnenje za strokovi izpit. Torej ti je moral pregledat tudi priprave. Kako potem ne bi nekdo, ki gre na strokovnega vedel, kako izgleda priprava, pa to je v bistvu nemogoče?! Pa ne verjamem, da je dandanes kaj zelo dosti drugače. Če pa je, me pa razsvetli, ker da nekoga spustiš na strokovni izpit, pa priprave še videl ni, je pa res malo mimo no.

Druga stvar je, če hočeš muštre na splošno od priprav, ker bi si jih shranila za ideje kaj delat, al pa če bi rabila recimo letno pripravo vezano na kurikulum za določeno starostno obdobje. Če hočeš muštre recimo za 1. razred, kar mora vzgojiteljica znat, potem jih dobiš na učiteljska.si (al pa com na koncu, ne vem na pamet), pa tuid na vseh založbah, ki izdajajo del. zvezke in knjige za šolo. Za vrtec pa res ne vem, da bi bil kak poseben portal. Je pa skoraj gotovo kurikulum na spletu in ne vem zakaj ne bi bile tudi kakšne priprave. Mal pobrskaj.

(odgovor članu lenny.8)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 20:04:45   
bumerang
Kot sem že včeraj povedala, to ni pomoč ampak podpiranje nesposobnosti in lenobe. Eno je nasvet, drugo pa je, ko nekdo pričakuje, da ne bo niti z levim prstom leve roke pomigal.
Takih vzgojiteljic ne rabimo!

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu lenny.8)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 20:12:53   
tosja

IZVIRNO SPOROČILO: Gina


KOt prvo, če si delala to šolo, ste morali delati praktične nastope in ste morali že tekom študija narediti dosti priprav. Kako ne veš, kako zgledajo? A veš vsaj kaj naj bi vsebovale?
Kot drugo, če delaš strokovni izpit, je bilo vsaj svoje čase tako pri vzgojiteljicah in učiteljicah, da si dobil mentorja, s katerim si najprej naredil par hospitacij in nastopov in potem si moral narediti še se mi zdi da 5 nastopov pred ravnateljem in pomočnico, ker so morali dati mnenje. Na vse skup je mentor napisal mnenje za strokovi izpit. Torej ti je moral pregledat tudi priprave. Kako potem ne bi nekdo, ki gre na strokovnega vedel, kako izgleda priprava, pa to je v bistvu nemogoče?! Pa ne verjamem, da je dandanes kaj zelo dosti drugače. Če pa je, me pa razsvetli, ker da nekoga spustiš na strokovni izpit, pa priprave še videl ni, je pa res malo mimo no.

Druga stvar je, če hočeš muštre na splošno od priprav, ker bi si jih shranila za ideje kaj delat, al pa če bi rabila recimo letno pripravo vezano na kurikulum za določeno starostno obdobje. Če hočeš muštre recimo za 1. razred, kar mora vzgojiteljica znat, potem jih dobiš na učiteljska.si (al pa com na koncu, ne vem na pamet), pa tuid na vseh založbah, ki izdajajo del. zvezke in knjige za šolo. Za vrtec pa res ne vem, da bi bil kak poseben portal. Je pa skoraj gotovo kurikulum na spletu in ne vem zakaj ne bi bile tudi kakšne priprave. Mal pobrskaj.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 20:48:28   
lenny.8
Ne Gina to ne leti nate. Mam pa vseh 5 priprav za nastope že večinoma napisanih,tko da to ni nobeno podpiranje lenobe. Komentar, da takih vzgojiteljic ne rabmo je pa odvečen,obsojati nekoga,ki ga ne poznaš! Po destih letih dela v zdravstvu sem se odločila za prekvalifikacijo za vzgojiteljico,ker je bila to od nekdaj moja želja,plača je pa kr manjša,kot v zdravstvu.
Vesela sem,da sem se tako odločila in ni mi žal.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
15.2.2010 23:00:30   
tt79
Sam draga pripravnica! Moreš vedet, da vsi vrtci ne delajo po istem sistemu. Pri nas delamo po programu korak za korakom in zato najbrž delam popolnoma drugačne priprave, kot tisti, ki delajo samo po kurikulumu...nč ti ne pomagajo muštri, če na koncu mentor in ravnatelj, ki ti bosta vse skupaj podpisala ne bosta vedela za kaj se greuser posted image

Sicer pa vprašaj svojo mentorico,naj ti ona kaj da potem pa iz tistega 'povleci najboljšeuser posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/ajnat79/lesene-ogrlice

(odgovor članu lenny.8)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
26.2.2010 22:44:49   
~Biba~
IZVIRNO SPOROČILO: lenny.8

Ja potrebujem sam "muštr",ker me v prihodnje čaka strokovni izpit za pomočnico vzgojiteljice.Ti,ki si pa prfekt pa verjetn ne rabiš nasvetov a ne? Mislim, da je lepo,če si med seboj pomagamo. Mogoče se moraš pa ti mal zamislt zakaj daješ take odgovore.
Sem nova na forumu, pa me je tale odgovor mal šokiral.

LP


to je letelo name...
a se bom zadržala komentarja...da nauš še bolj šokirana.

če te čaka strokovc..potem imaš 10 mesecev prakse ali dela v vrtcu za sabo...niste v tem času napisali nobene priprave?

(odgovor članu lenny.8)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pisne priprave za praktični nastop v vrtcu
28.2.2010 15:28:03   
pikapikica83
Hm, smo pa nastrojeni. Jaz pa mislim takole. Tudi ko sem jaz delala strokovni izpit, sem potrebovala nekaj pomoči. Pa ne glede idej, ampak tudi glede priprav. Kar se tiče šole - ja napisali smo ogromno priprav, pa je vsak profesor zahteval drugačno. Pa vsaka vzgojiteljica na praksi tudi, da o čem drugem sploh ne govorim. Ko sem prišla iz šole sploh nisem vedela kaj je sedaj pomembno in kaj ne, kaj je priprava in kaj ne. Torej - edinstvene priprave ni. V nekaterih vrtcih delajo vsi po istem sistemu, v nekaterih vsak na svoj način. Če ima vrtec še kakšen poseben program pa je sploh drugače. V grobem je pomembno, da priprava zajema starost otrok, temo, cilje in vlogo odraslega. Nekateri potem dodajo še postopek nastopa oz. dejavnosti, material, ki ga potrebujejo, način dela (individualni, skupni, skupinski), ampak to so že podrobnosti. Iz kurikuluma so zahtevani predvsem cilji in vloga odraslega. 

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?