|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pitje tekočine v vrtcu
1.2.2010 13:57:31   
2srcka
Mene pa zanima, kako imate v vrtcu urejeno to kdaj otrok pije? ali pijejo tudi med obroki? Moj sin je bil žejen (se uvajamo) in sem rekla če imajo tukaj za pit ali grem po svoje? In je rekla vzgojiteljica, da pijejo samo pri malici. Mu je vseeno kasnje dala za pit, ker je pač vidla da spet steguje rokice proti kazarcem. Hkrati je tudi starejša rekla, da bi pila, a vzgojiteljica ji ni dala....Mislim...že tako moram hčerko siliti da sploh kaj popije. Torej, ali otroci pijejo v vrtcu kadar želijo sami ali kadar želijo vzgojiteljice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pitje tekočine v vrtcu
1.2.2010 13:59:40   
rija
ma kak med malicami?

vprašaj jo, če ji lahko napišeš ure, ko bo lahko šla na sekretuser posted image  vzgojiteljici namreč....

naši imajo vrček s čajem na vidnem mestu, zraven pa kozarčke, pijejo ko želijo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pitje tekočine v vrtcu
1.2.2010 14:13:49   
Angel_Tian
No, imate pa res čudne vzgojiteljice.
Pri nas imajo tudi ves čas nastavljen čaj in šalice, tako da lahko otroci pijejo kadarkoli.


_____________________________

Tian - 24.6.2006
Lina - 16.5.2010

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pitje tekočine v vrtcu
1.2.2010 14:14:41   
**Tinkara78**
Pijačo imajo na dosegu cel dan. 

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pitje tekočine v vrtcu
1.2.2010 14:17:23   
2srcka
Men bi blo tud logično da imajo pijačo na dosegu. V našem vrtcu je na nedosegljivem mestu.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pitje tekočine v vrtcu
1.2.2010 14:17:31   
borci
Pri nas tudi lahko pijejo kadarkoli in tudi če ta mlajša hoče pit, ko greva še po ta starejšega ni problem ali obratno, ker ju tako ali tako poznajo vse vzojiteljce. Je pa res da oba najrajši pijeta vodo.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pitje tekočine v vrtcu
1.2.2010 15:51:06   
Najaa
Naši imajo tudi skoz na mizi pijačo in lahko pijejo. Vzg še spodbuja pitje veliko tekočine.

(odgovor članu borci)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pitje tekočine v vrtcu
2.2.2010 10:57:26   
livia
Otroci imajo ves dan na razpolago čaj in sadne napitke!
Tole piše na našem jedilnem listu in vem, da imajo res pijačo skoz na dosegu. Večji imajo kot en sodček in si kar sami tankajo, tamalim pa ponudijo vzgojiteljice.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pitje tekočine v vrtcu
2.2.2010 10:59:05   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: 2srcka

Men bi blo tud logično da imajo pijačo na dosegu. V našem vrtcu je na nedosegljivem mestu.


pa naj reče vzg, verjetno so umaknile, da ne bi polviali.

(odgovor članu 2srcka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pitje tekočine v vrtcu
2.2.2010 11:01:55   
trobentic_@
otroci nimajo na dosegu rok-meni je to logično
kadar pa povedo da so žejni,pa dobijo

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pitje tekočine v vrtcu
2.2.2010 11:02:01   
romy
Pri nas imajo v igralnici vodo v bobnu, kdor je žejen si gre sam natočit.

Pa čaj imajo tudi.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pitje tekočine v vrtcu
3.2.2010 8:04:51   
barni
Pri nas imajo vedno na voljo caj. Vsak ima svoj kozarcek in lahko pijejo kadar zelijo.

Zadnjic sem na govorilnih povedala tudi, da nasa pije med obroki, ker tako lazje je. S emi zdi, da jh tam malo nazaj drzijo in ne pijejo med jedjo.

Mene so od majhnega ucili, da se pije po jedi in posledicno imam se zdaj zelo majhno potrebo po pijaci, saj po jedi obicajno nisem mogla spiti se kozarca tekocine. Moram se prav siliti, da spijem liter tekocine na dan.

Naso sem zato navajala, da pije tudi med jedjo in posledicno popije preko dneva veliko tekocine, kar se mi zdi prav. tako ali tako vnasamo v telo prevec hrane, ce vmes pije vodo, je hrane manj. Je pa res, da nimamo problema s hrano, saj je vse in kar veliko.

Jaz bi definitivno kaj rekla, ce bi ji omejevali pitje. Ze tako vedno vprasam, ce je kaj pila preko dopoldneva. To se mi zdi res pomembno, sploh sedaj pozimi, ko je tako suh zrak, polno virusov in mraz.

(odgovor članu romy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pitje tekočine v vrtcu
3.2.2010 8:20:49   
lilka
V jaslih so zelo dosti pili, zdej sem pa tudi prosila, če ji lahko dajejo veliko za pit, ker ima Flixotide in je rekla P. da mora veliko pit, kako imajo na razpolago pa ne vem nisem vprašala, ker je rekla, da zelo veliko pijejo, naša še sploh....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pitje tekočine v vrtcu
3.2.2010 13:02:26   
koala
Naši imajo ves dan na voljo vodo in nesladkan čaj, pijejo ko želijo oz jim večkrat ponudijo za pit.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pitje tekočine v vrtcu
5.2.2010 18:36:13   
2srcka
No, sem rekla vzgojiteljici to glede pitja in je rekla da bo večkrat ponudila pijačo. Prva vzgojiteljica se pa striktno drži da se pije samo pri obrokihuser posted image  Tako da smo to uredili.

(odgovor članu koala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?