|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenice premočijo
9.6.2007 13:03:14   
živa
Če nimamo bombažnih plenic (zdaj sem kupila maxi racman in volnene hlačke, pa jih moram še preizkusiti), uporabljamo Pampers Activ Fit. Poskusila sem št. 4, 4+ in 5, vse premočijo, včasih tudi čez dan (torej prej kot v treh urah), ponoči pa sploh obvezno. Res je, da naš mali, odkar se je odvadil dojanja, veliko pije (zvečer tudi do 3 dcl).

A obstajajo katere druge plenice, ki ne bi premočile?

Star je 16 mesecev in težak ok. 10-11 kg.

Lp,

živa 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenice premočijo
9.6.2007 13:51:07   
Anonimen
Pri nas so Pamperske tude vedno premočile. Potem pa sem poskusila v Sparu Libero pa mi niso nikoli premočile. Sedaj uporabljamo Pretty baby iz Spara in moram reči, da mi skoraj nikoli ne premočijo.

(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenice premočijo
9.6.2007 14:41:17   
Anonimen
Tudi jaz imam 16-mesečno hčerko, tehta 10 kil, zvečer večinoma veliko pije in do zdaj so plenice samo 1x spustile, ko je pa res ekstremno spila. Se je zbujala non stop in samo pila, pila, pila in je popustilo. Drugače nikoli. Imamo pa DM-ove Babylove.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenice premočijo
9.6.2007 15:15:49   
spacey
Hoferjeve plenice so edine, ki nam niso premočile! Priporočam..

_____________________________

"Fake it until you make it."
Sweet Like Chocolate

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenice premočijo
9.6.2007 18:31:33   
skuštrana
Meeni so tudi zakon plenice iz Hoferja. Pa Libero so tudi super, samo so malo dražje kot Hoferjeve.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu spacey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenice premočijo
9.6.2007 21:01:30   
Jančika_
Ja, Hoferce so zakon. Od tamalega plenica ima včasih zjutraj skoraj kilouser posted image , ampak premoči pa ne.

(odgovor članu skuštrana)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plenice premočijo
9.6.2007 22:44:02   
alfa
Mi prisegamo na Muellerjev plenice.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plenice premočijo
9.6.2007 22:51:49   
Disney
Tudi mi uporabljamo Muellerjeve plenice in nam niso še enkrat premočile,pa smo stari 18 mesecev.So pa tudi plenice iz Lidla super.

(odgovor članu alfa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plenice premočijo
10.6.2007 8:47:16   
LERO
Naše pamperske so tud doskrat premočle, zdaj pa že pol leta uporabljamo müllerjeve in so nam zakon. Najcenejše in tudi premočijo ne. Edina pomanjkljivost je ta, da so malo debelejše kot pampers.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plenice premočijo
10.6.2007 11:58:38   
F*S*M
ja pa lulija mu vedno dol obrn, čeprav mi smo že navajeni da nam vse plenice premočijo skoraj vedno premočijo ponoči, čeprav danes smo bili suhi user posted image user posted image user posted image user posted image . Je pa res lahko tudi to da so plenice premajhne in premočijo, ker men aktiv fit do sedaj niso imamo jih za ponoči čez dan mullerjeve so zakon mi hoferke niso bile tolk fajne zaradi slabih trakcev za zapiranje ker se full odlepijo, in zadnjič pri nas niso imeli 4+ in sem vzela 4 in nama skor vedno premočijo, ker 4+ mu niso. pa je plenica vedno full polna ker veliko pije.

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu LERO)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plenice premočijo
10.6.2007 14:21:54   
Yasminka
Mi ponoči uporabljamo Libero plenice in res čisto nikoli ne premočijouser posted image .

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plenice premočijo
10.6.2007 14:40:38   
Nončika
Mullerjeve plenice so zakon. probala sem več vrst, nazadnje tele iz lidla.pa ostanem rajši pri mullerjevih. pa še cenovno so ugodne. sicer smo pa stari 22 mesecev in se počasi odvajamo od plenic. ampak res počasi, ker nam vse skupaj povrzoča mal problemov. plenic nebi mela, pa na kahlico ne bi šla. kaj preostane? mokre hlačke.

no zašla sem z teme.




_____________________________

3 datumi v mojem življenju: 2.8.2005, 24.10.2009 in 22.5.2010.

(odgovor članu Yasminka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plenice premočijo
15.7.2007 16:35:58   
lunca2
Midva z user posted image sma tud zelo zadovoljna z Mullerjevimi plenicami. Nam še do sedaj niso premočile in tudi bolj kompaktne so kot pamperske. Pamperske so nama premočile in tud zlo mehke so.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu Nončika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plenice premočijo
15.7.2007 21:23:03   
Anonimen
Mullerjeve v dveh letih niso nikoli premočile user posted image

(odgovor članu lunca2)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?