|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plenicke za novorojencka
28.9.2007 10:30:13   
Tanayya29
Zivjo!
No,saj vem..tolikokrat ze napisano,pa vseeno sprasujem,vas,ki imate izkusnje.Se dober mesec,do prihoda nasga fantka...jaz grem v muller,hocem kupit plenicke,pa nisem vedla kaj naj vzamem.Zanimajo me predvsem njihove plenicke,kaksne so vase izkusnje z njihovimi plenickami?No,cenovno so dosti bolj ugodne kot pamperske!
Danes grem spet v mulleruser posted image ,zato vas prosim za majckeno pomoc!
Hvala!

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 10:37:45   
barika
evo nayya, sma že dve z istim problemom, jaz sem pa gledala v mercatorju neke Lionstar, pa ne vem, kok se obnesejo...
bom pa tudi šla do mullerja pogledat njihove planice, pa v DM od babylove in alane...

če ima katera izkušnje s temi planicami, naj se prosim razpišeuser posted image

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 10:40:43   
Udb
Pri novorojenčku smo uporabljali pampers in fixies - pa še te so nam premočile. Enkrat sem kupila DM-plenice, enkrat muller - v glavnem nisem bila zadovoljna. Mullerjeve so mi bile fine hlačne plenice. Pa še veliko cenejše so bile od pampersa.

Tko je - če otrok nima občutljive rite, potem itak ni tako pomembno kaj uporabljaš. Probaš, vidiš kako je. Za mal večje so bile meni fajn tudi tiste iz Lidla - pa zelo ugodne.

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 11:20:41   
Laubica
Moja kolegica pa non-stop uporablja že od rojstva malega samo Miilerjeve in so zanjo zakon tako da bom tudi jaz poskusila,če ne bo vredu pa druge

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 11:23:50   
Strawberrie Cherrie
Jaz sem začela z 2 Pampers Day&Night. Kot sem že parkrat povedala - najboljša plenička do sedajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 11:27:06   
mala pika
Zdravo!
Mi smo pri obeh začeli s plenicami Pampers št.1 in nato prešli naprej po številkah. Probali smo vse, kar je možno in so se pri nas Pamperske najbolje obnesle. kupujem pa Active fit, ker imajo raztegljive trakove in ker so tudi najtanjše. Muler, DM, Hofer, ... pa so preveč debele.

LP!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 13:11:23   
mayci
Mi imamo tudi že od začetka Pampers, pa sem zelo zadovoljna.user posted image Poskusila sem tudi z Alana plenicami iz DM-a, pa sem bila razočarana. So take debele in ko so polulane, se kar zgrbančijo. Drugih pa nisem kupila, veliko pa jih je zadovoljnih z Mullerjevimi.

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu mala pika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 13:42:32   
melanija
Linostar so super pleničke vsaj za našo pupiko je tako. Jaz sem vesela da mi ni treba v italijo po njih kupit sedaj ko jih ima mercator. Sem pa tuudi bila zadovoljna z Lumpijevimi od mercatorja in fixies, ostalo pa nam ni pašalo.

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 13:46:40   
Dejča
Mi smo pri prvi user posted image  poskusili dobesedno vse, pri drugi pa sem zdaj poskusila tudi Mullerjeve za novorojenčke in so mi kar nekajkrat premočile, tako da za zdaj ostajamo kar pri Pamperskah, zadovoljna pa sem bila tudi z DM.

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 14:02:38   
birdy
Mi smo imeli prej Pampers. Nemške so v redu, poljske so pa za en drek. Premočile so tok, da je bla skoz mokra. Sva jo mogla skor vsako uro preoblačt, pa menjat plenico.
Tko da sva na konc rekla, da bova hodila sam še v mullerja po nemške in sva jih šla iskat. k sva bla pa ravno tam sva pa rekla, da bova še njihove probala. In so zlo fajn, nč ne premočjo, rita ostaja lepa, vse je o.k.
Tko da jst mam z mullerjevimi plenicami dobro izkušnjo in jih bomo kupoval še naprej!

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 16:21:25   
Nyah*
Nasa pupika ima ZELO obcutljivo kozo, tako da moramo fjst pazit kaj uporabljamo, ampak predvsem pri kremicah. Kar se pa plenick tice, imamo Mullerjeve cez dan, active fit pa ponoci, pa je super takouser posted image . Zelenih smrdecih pampersk ne kupim nikoli vec.user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 17:25:34   
sonchek
...jaz bom pa za čist začetek kupila pampers...potem kasneje pa začela eksperimenirati z drugimi...itak je vsak dojenček svoj in enmu nekaj paše kar drugmu ne...tko pač je...
l.p.

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plenicke za novorojencka
28.9.2007 19:09:27   
ThinkPink
Najboljše so Pampers (made in Germany), kupljene v Mullerju. V Babycentu imajo samo made in Poland, ki so čisto zanič.

(odgovor članu sonchek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plenicke za novorojencka
29.9.2007 18:56:50   
FANTEK1
Probali smo vse lenicke, ampak res vse. Vse so se tudi obnesle ..pa veste zakaj.. Ker dovolj pogosto menjavamo. Vedno je tako. Ce bo otrok predolgo v eni plenicki ni cudno da bo premocen.
Do sedmega meseca smo se ponoci previli, potem pa ne, ker ni vec toliko lulal med spanjem.
Tako da... Tiste ki so vam vsec, jih sprobajte.
Itak kupite mali paketek stevilka 1 za novorojencka in vidite kako in kaj...

(odgovor članu ThinkPink)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plenicke za novorojencka
29.9.2007 22:04:54   
birdy
FANTEK1, oprosti ampak napisala si kot da mi ne menjami zadosti pogosto in so zato nekatere plenice slabe (nam). Jaz sem menjala Pampars poljske na eno uro, pa še vsakič sem jo preoblekla, ker je bila vsa od lulanja lai kakanja umazana.

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plenicke za novorojencka
29.9.2007 22:31:06   
FANTEK1
Kaj naj ti recem.. Nas ni bil nikoli skozi moker, niti cez baby centrove Pamperske...

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   [Brisano sporočilo]
30.9.2007 10:55:25   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu FANTEK1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plenicke za novorojencka
30.9.2007 12:26:36   
FANTEK1
ja od koze je odvisno ali je dojencek premocen ali ne user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plenicke za novorojencka
30.9.2007 12:28:03   
Strawberrie Cherrie
Poljske pamperske za povrh še smrdijouser posted image

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plenicke za novorojencka
30.9.2007 12:52:35   
arielca
IZVIRNO SPOROČILO: FANTEK1

Probali smo vse lenicke, ampak res vse. Vse so se tudi obnesle ..pa veste zakaj.. Ker dovolj pogosto menjavamo. Vedno je tako. Ce bo otrok predolgo v eni plenicki ni cudno da bo premocen.
Do sedmega meseca smo se ponoci previli, potem pa ne, ker ni vec toliko lulal med spanjem.
Tako da... Tiste ki so vam vsec, jih sprobajte.
Itak kupite mali paketek stevilka 1 za novorojencka in vidite kako in kaj...


S temle se pa ne strinjam.
Problem ni samo v polulani plenički, ampak tudi v pokakani. Nekatere pleničke ne zadržijo kakca in pri straneh vse leze ven, čeprav je bila lahko plenička pred kratkim zamenjana in pravilno nameščena.
Dojenčkom, ki že zelo zgodaj prespijo noč, pa verjetno ne boš za ceno spanca vsake 3 ali 4 ure menjal pleničko, zato je pomembno, da je 'vzdržljiva'.
In konec koncev, če bi bile vse pleničke res tako idealne, potem vsekakor ne bi bilo na trgu take ponudbe user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plenicke za novorojencka
30.9.2007 12:53:56   
benika
Fantek, nam so vse Pamperske premočile, pa smo ga previjali na 2-3 ure. Dva dojenčka nista enaka, zato tudi iste pleničke ne ustrezajo vsem. Nam so premočile tudi nemške Pamperske.

Nikar pa ne govori, da so ti vse ustrezale zaradi pogostega preoblačenja. Tudi ostale mamice skrbno pazimo na ritke naših otrok.

Nayya, boš morala plenice sprobat na samem user posted image . Sčasoma boš tudi ugotovila, katere pleničke mu najbolj ustrezajo in tistih se potem drži. Mi uporabljamo Muellerjeve pleničke in jih ne zamenjam za nič na svetu. Res so malo debelejše, ampak nam zlepa ne premočijo.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plenicke za novorojencka
30.9.2007 19:11:50   
FANTEK1








IZVIRNO SPOROČILO: benika

Dva dojenčka nista enaka, zato tudi iste pleničke ne ustrezajo vsem.



tocno tako.. NESMISELNO VPRASANJE ZASLUZI PRAV TAK ODGOVOR...

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plenicke za novorojencka
1.10.2007 11:09:20   
neja.bor2007
Meni se pa ne zdi prav nič nesmiselno vprašanje..
Najbrž je tudi vas vse zanimalo,sploh če je prvi otrok...

Fantek 
ti pa maš neke čudne pripombe,...saj smo tukaj zato,da si pomagamo.Sprašuje le po izkušnjah.

In,verjemi,tudi me previjamo svoje otroke!Me kar razjezi,ko take komentarje berem.user posted image

Jaz pri drugem otroku uporabljam mullerjeve pleničke,in jih ne menjam,vedno si naredim zalogo,da mi jih ne zmanjka,pri prvi pa sem uporabljala pamperske(sem jih kupovala kar v mercatorju).

lp.

< Sporočilo je popravil neja.bor2007 -- 1.10.2007 11:10:20 >

(odgovor članu FANTEK1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plenicke za novorojencka
1.10.2007 11:31:43   
lorch
Jaz sem imela priložnost v vrtcu previjat vsak dan večje število otrok, vse z enakimi pleničkami, pa s se zelo različno obnesle.
Fantek: Če bi bilo odvisno od pogostosti previjanja, bi bili vsi premočeni, ali pa nobeden, pa se to nikoli ni zgodilo. enim so bolj ustrezale, enim pa nekoliko manj. Otroci so zelo različni in njihove potrebe prav tako, zato ne moremo kar tako šablonsko posploševati.

(odgovor članu neja.bor2007)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plenicke za novorojencka
2.10.2007 15:30:58   
ajtak
Povejte mi prosim, ce sem se odlocila, da bom kupila pampers newborn (muller) ali naj vzamem 1 ali 2?? Sem namrec 90%, da bo imel moj sin vsaj 3 kg ko se bo rodil??

Je razlika samo v velikosti ali se v cem??

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja





(odgovor članu lorch)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?