|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pleteni copatki
7.9.2005 16:12:59   
alenkica
ALI MOGOČE KATERA ZNA SPLESTI PLETENE COPATKE ZA DOJENČKA. SESTRA BI JIH FUL RADA SPLETLA ZA NAŠEGA MALEGA, PA NE VE KAKO.

ŠE NEKAJ: KJE LAHKO POGLEDAM KATERE TEME SEM NAPISALA DO SEDAJ?
PREJ JE BILO TO, DA SI IZBRAL MOJE DEBATE - NAŠE DEBATE.

ŠE VEDNO SE LOVIMNA NOVEM RR!

LEP POZDRVAČEK VSEM JANUARČICAM!!!

PA TUDI DRUGIM NOSEČKAM!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pleteni copatki
7.9.2005 20:55:13   
biba77
Klikni na:
ALBUM (zgoraj)
nato na levi na:
Iskalnik
in vtipkaj avtorja:
Sandra*
in nato:
Isci.
Pocakaj.

Ona ima v albumu zelo lepe copatke, ki jih je sama naredila!       

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pleteni copatki
7.9.2005 23:39:53   
Annny
Mislim, da sta ksenija. in malika ekspertinji za to

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pleteni copatki
8.9.2005 8:44:18   
simonas
Jaz tudi znam naredit pletene copatke (oz. dosti lažje se jih da kvačkat), je pa zelo težko razložit kako se naredijo. Koliko je sestra vešča v pletenju.

Če gre za to, da bi jih rada delala, ti morda lahko pošljem kako literaturo, vendar pa ne vem, če bo pomagalo, če pa bi jih rada imela, pa mi sporoči dolžino podplatka in željeno barvo, pa ti jih z veseljem naredim.

Simona

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pleteni copatki
8.9.2005 8:52:55   
Spicy Black
Jaz ti jih pošljem zastonj, če želiš...imam jih kar nekaj pa mi ne pridejo prav oz. se mi ne zdi pleteni piši na privat, če jih želiš...

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pleteni copatki
8.9.2005 16:14:26   
alenkica
Joj, ful rada bi jih sama naredila. A mogoče poznate kako knjigo, v kater bi bilo izdelovanje lepo opisano. Sestra zna dobro plesti, ne ve pa kako se to naredi.


(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   pleteni copatki
9.9.2005 7:46:47   
simonas
Jaz sem si skopirala iz ene knjige, ne vem pa, če se bom spomnila kako se ji reče. Bom pogledala doma, če kaj piše, pa ti javim.

Simona

(odgovor članu alenkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?