|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plitvička jezera
23.2.2009 13:28:44   
marjetica23
oj

ali je že bil kdo tam? kakšne so cene, ali je lepo, koliko časa si jih ogleduješ?

hvalauser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 13:45:15   
*maja83*
Ojla!

Bla tam par let nazaj. Ful je lepo, zdej kok časa rabiš za ogled teško rečem, je pa na koncu možnost kopanja, imaš gostilno,...Cene so ble takrat mal navite,verjetno so še zdaj ampak se splača. Tako da predlagam da ob priliki kar gas, ti nebo žal.user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 13:48:48   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: *maja83*

Ojla!

Bla tam par let nazaj. Ful je lepo, zdej kok časa rabiš za ogled teško rečem, je pa na koncu možnost kopanja, imaš gostilno,...Cene so ble takrat mal navite,verjetno so še zdaj ampak se splača. Tako da predlagam da ob priliki kar gas, ti nebo žal.user posted image

a v jezeru se lahko kopašuser posted image  Nekje sem slišala da so te jezera naravno čudesa in da jih nesmeš osneževati in se kopati?

user posted image

(odgovor članu *maja83*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 13:59:09   
*maja83*
Ja to je res in nikjer drugje se nesmeš kopat, samo na koncu je tak zalivček in tam je možnost kopanja, pač tako majouser posted image . je zlo lepo in paše se mal namočit, boš vidla.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 14:00:41   
marjetica23
aja, to je pa superuser posted image . Bom šla poleti malo pogledatuser posted image  Hvalauser posted image

(odgovor članu *maja83*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 14:10:09   
*maja83*
Ni kejuser posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 18:00:32   
Anonimen
Ja, lepo je, v zadnjih letih sem bila tam dvakrat, enkrat spomladi in enkrat jeseni. Priporocam pomlad :).
Koliko casa tocno si jih ogledujes ne vem, je pa tako, da je to lahko tudi enodnevni izlet iz Ljubljane in je ok.
Vec o parku tukaj: http://www.np-plitvicka-jezera.hr/, kjer bos verjetno nasla tudi cene.

(odgovor članu marjetica23)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 18:03:18   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: *maja83*
Ja to je res in nikjer drugje se nesmeš kopat, samo na koncu je tak zalivček in tam je možnost kopanja, pač tako majouser posted image .

Če te dobijo, pa luštno plačaš, ja. user posted image

(odgovor članu *maja83*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:14:33   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

IZVIRNO SPOROČILO: *maja83*
Ja to je res in nikjer drugje se nesmeš kopat, samo na koncu je tak zalivček in tam je možnost kopanja, pač tako majouser posted image .

Če te dobijo, pa luštno plačaš, ja. user posted image

user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:15:59   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Ja, lepo je, v zadnjih letih sem bila tam dvakrat, enkrat spomladi in enkrat jeseni. Priporocam pomlad :).
Koliko casa tocno si jih ogledujes ne vem, je pa tako, da je to lahko tudi enodnevni izlet iz Ljubljane in je ok.
Vec o parku tukaj: http://www.np-plitvicka-jezera.hr/, kjer bos verjetno nasla tudi cene.

hvala Mič IIuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:16:33   
Kerensa*
Ja kaj pa je? Logično, da plačaš kazen, če se kopaš tam, kjer to ni dovoljeno, sploh pa, če je to povrhu vsega še zaščiteno področje, kakor so Plitvička jezera.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:18:10   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ja kaj pa je? Logično, da plačaš kazen, če se kopaš tam, kjer to ni dovoljeno, sploh pa, če je to povrhu vsega še zaščiteno področje, kakor so Plitvička jezera.

ja sj men se tud to zdi

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:22:39   
Pika Zoja
Meni so plitvička prekrasna - sploh spomladi kot je Mič rekla. Poleti je prevelika gužva. Samo jaz imam nonstop takšen butast filing - da bo kje iz kakšnega grmovja medved prilomastu, v tisto vodo pa niti prsta ne bi pomolila, resda je čista in prekrasna, samo tiste zelenke ali kaj so za neke ribe so VELIKEEE in veliko jih je. Brrr

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:23:59   
Kerensa*
Ribe so pa prav luštna reč tam. Vsako leto jih futram in zdi se mi, da so že tako udomačene, da bi kar iz vode skočile, ko stegneš roko, če bi lahko. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:27:06   
Pika Zoja
Ribe so kul. V ednini ali dvojini. Tisto je pa milijarda 30 in več centimetrskih rib. Pa še kakšno kobranko tu pa tam srečaš. Aa, tam not ravno ne bi plavala, pa če bi mi plačaliuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:27:25   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

jaz imam nonstop takšen butast filing - da bo kje iz kakšnega grmovja medved prilomastu,
user posted image a res



v tisto vodo pa niti prsta ne bi pomolila, resda je čista in prekrasna, samo tiste zelenke ali kaj so za neke ribe so VELIKEEE in veliko jih je. Brrr
ja sj to sm že nekje slišala da so ribe res gromozanskeuser posted image


(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:28:12   
Kerensa*
Ne, saj meni se tudi ne zdi za plavat. Za plavat je 100x boljša reka Korana, ki teče tam mimo. Tam se pa ogromno ljudi kopa (z nami vred) in je super. Voda jasno ni topla kot morje, ampak osvežitev na +35 paše, verjemi. user posted image

(odgovor članu Pika Zoja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:30:19   
Pika Zoja
IZVIRNO SPOROČILO: marjetica23


IZVIRNO SPOROČILO: Pika Zoja

jaz imam nonstop takšen butast filing - da bo kje iz kakšnega grmovja medved prilomastu,
user posted image a res



v tisto vodo pa niti prsta ne bi pomolila, resda je čista in prekrasna, samo tiste zelenke ali kaj so za neke ribe so VELIKEEE in veliko jih je. Brrr
ja sj to sm že nekje slišala da so ribe res gromozanskeuser posted image




Ribe so GROMOZANSKE. In ne samo to. VELIKO jih je. Recimo predstavljaj si idilično plažo s svetlomodrozeleno vodo in ko pogledaš v vodo vidiš kristalno čisto vse tiste kamenčke raznih oblik in velikosti. No tako je na plitvičkih z ribami.
Glede medveda - ja, menda je tam njihov naravni prostor in ti veselo že na začetku vturijo brošurco, kjer se medved kopa.user posted image

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:30:48   
marjetica23

kakšne so pa cene tam, sem iskala, ampak nism nč našla

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:32:24   
Kerensa*
Kljub temu, da sem vsako leto najmanj 2x tam (zadnjih 5 let), o cenah nimam pojma. Hrano nabavlja tašča (ven ne hodimo jest), bivalnih stroškov nimamo (vikend), avto tanka Kamikaza, čike prinesemo s sabo (ker nimajo Westa tam na Ini), tako, da... res nimam pojma. Vstopnina za jezera je pa menda cca. 15€ (v kunah), ampak spet ne vem, ker gremo mi kot domačini zastonj noter.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:34:54   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

ker gremo mi kot domačini zastonj noter.

a tam živite al kajuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:36:41   
Kerensa*
Ne, vikend imata dol tašča in tast. Imata dvojno državljanstvo in na Plitvicah prijavljeno stalno bivališče (v CRO). Družinski člani (vključno neporočene snahe, kot sem jaz user posted image ) gremo pa zastonj noter.

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: plitvička jezera
23.2.2009 19:39:56   
marjetica23

IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Ne, vikend imata dol tašča in tast. Imata dvojno državljanstvo in na Plitvicah prijavljeno stalno bivališče (v CRO). Družinski člani (vključno neporočene snahe, kot sem jaz user posted image ) gremo pa zastonj noter.

ful dobr

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: plitvička jezera
4.3.2009 7:02:09   
Kerensa*
Tukaj sem našla cenik vstopnic:

Vstopnina-Plitvička-jezera

(odgovor članu marjetica23)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: plitvička jezera
23.3.2009 9:49:42   
EMILY 3
PRIPOROČAM TI ITI NA SPOMLAD.JE FUL LEPO.EH KOPANJE NI DOVOLJENO.PA ČE MALO POGLEDAŠ NOT V VODO KOLKO ŽIVALI???NO JAZ SE NEBI Z NJIMI KOPALA.DRUGAČ PA JE SUPER TAM.PA PO ENEM JEZERU SE VOZIŠ Z LADJO,NO BOLJ MALA JE TA LADJA.KOLK ČASA,NEVEM,ČE GREŠ VSE OKOLI,RABIŠ KAR DOST CAJTA.CENE NISO TAK OGROMNE,NO SAJ TISTI KRAT NISO BLE.DRUGAČ PA SE SPLAČA IT DOL....user posted image user posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?