|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ploščice baumax
7.6.2011 10:57:50   
*mačka*
Kako so lahko tako poceni??? (8, 10, 12 eur/m2)
So res tako "zanič" da imajo tako ceno?? Ali je to pač zato ker niso neka "firma"??
Jaz najdem dva razloga - so zvite, pokajo, se ne dajo polagat... Skratka niso nič vredne
- ker se prodajajo v baumaxu (alla "oblek v h&m pa ne kupujem" - sama pa še nikoli nisem neke slabe robe kupla)
Kaj ve mislite???
Oziroma še bolje, če katera ima take ploščice, kako se obnesejo????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 11:04:35   
pikica*
Po moje so tako poceni zato, ekr kupujejo velike količine in posledično kupujejo pod boljšimi pogoji. Ravno zaradi velike količine pa lahko dajo tudi nižjo maržo, ker zaslužijo pač na količini. Enkrat sem nekje zasledila, da zna bit problem pri nakupu ploščic v tovrstnih trgovinah v tem, da niso vse iz iste serije in znajo bit potem odstopanja med posameznimi ploščicami. Kar se kvalitete tiče pa itak na netu dobiš ogromno informacij in hitro vidiš katere so dobr in katere ne. Se da pa dobit tudi dobre ploščice za relativno majhen denar (čeprav jih ne kupiš v  raznih Bauxxxxx trgovinah).

(odgovor članu *mačka*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 11:27:49   
mojcaziga
Mi jih imamo iz Baumaxa, ampak samo tistih par vrst v kuhinji in tudi ravno poceni niso bile.  Za njih sem se odločila, ker so mi bile ful všeč in ker so jih imeli takrat na zalogi, vključno z dekorji. Moram pa povedati, da je bilo kar nekaj odpada, ker so se razlikovale v niansah barv, ene so imele noter nekaj črt,......

Za kopalnico in WC pa imamo neke italijanske, kupljene v "pozabila sem kateri" trgovini. Tu težav z različnimi niansami nismo imeli.

lp, mojca

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 11:29:15   
Medea10
Točno tako kot je napisala pikica*. Te velike trgovine si lahko privoščijo kupovat enormne količine keramike, kar je potem tudi krivo za tako nizko ceno.
Lahko greš gledat v kakšen salon keramike; Lahko imajo ene ploščice za pol več € kot npr. Bauhaus, Baumax... Je pa tudi res, da mogoče odstopajo po merah, včasih je tudi odtenek drug (kot je napisala pikica niso iz istih serij).

(odgovor članu pikica*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 11:34:43   
*miska.mcc*
Mi2 sva nabavila v OBI-ju. stenske in talne za v kopalnico. polozil jih je mož. niti 1 ni počila. vse so bile ravne in istih nians.
vzela sva pa tiste, ki so bile v akciji. (pa še všeč so mi bile).
za stenske sva dala 5,70, za talne pa 6,90.
nimam pripomb. res ne.


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 11:47:13   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

Mi2 sva nabavila v OBI-ju. stenske in talne za v kopalnico. polozil jih je mož. niti 1 ni počila. vse so bile ravne in istih nians.
vzela sva pa tiste, ki so bile v akciji. (pa še všeč so mi bile).
za stenske sva dala 5,70, za talne pa 6,90.
nimam pripomb. res ne.



Enako pri nas!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 11:48:32   
nananaja
No glede serij je pa odvisno od prodajalca in kupca. Mi smo za stopnišče kupovali v obiju, pa je sam prodajalec pregledal, če so ista serija in rekel, če nam zmanjka, naj pridemo s številko serije, da pogleda, ima še kak paket iste serije.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 12:47:47   
katy83
jaz sem pred par leti kupovala ploščice v bauhausu. Pred nakupom sem se pri keramičarju pozanimala, če je ok, pa je rekel, da ja, ampak da naj raje kupim malo več, ker rade pokajo. No, res jih ene par počilo, ampak glede nians, velikosti... pa so vse ok in še zdaj vse celeuser posted image

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ploščice baumax
7.6.2011 21:13:21   
Taddy78
8-12eurov m3? To je ja drago user posted image
Midva sva jih v Baumaxu vzela za kopalnico za 5.20evra, pa so čist OK, niso nič pokale, bile zvite ali karkoli kar si omenila.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?