|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počasni jedec
31.12.2008 15:56:02   
Ana Luna
zadnje dneve imam občutek, da samo še dojim in nič drugega. ko se je mali začel tako davit s flaško, sem se odločila, da ne bom več črpala mleka, ampak ga samo dojila, tudi če traja malo dlje. vendar ni tako preprosto.  dojiva se tudi po 2 uri!!! pa še vedno ne spije dovolj (ga tehtam prej in potem). postal je lenčina. jaz pa iz dneva v dan bolj obupana.
- dojim z nastavki, pa že čez te me boli.
- mali ne spije dovolj, pa čeprav traja dojenje tudi 2 uri
- nazadnje sem primorana še črpat ...
- potem mu da mož preostanek po flaški, jaz pa v strahu, da se mu spet ne zaleti, čisto živčna ...
- in čez uro in pol jovo na novo ...


občutek imam, da sem v začaranem krogu. in tole naše hranjenje ni ne tič ne miš. pravijo, da je najbolj simpl dojit in najtežje hranit po flaški. meni se zdi flaša še najbolj simpl (če izvzamem tisto davljenje). help!!! je to normalno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počasni jedec
31.12.2008 18:04:30   
onur
Provaj menjat cucelj na flaški tak, da ima manj lukenj in bolj počasen tok, ali pa menjaj flaško. Drugače pa je bila in še tudi je moja lenčina. Jo moram non stop drezat, da je iz joške, ...

(odgovor članu Ana Luna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počasni jedec
4.1.2009 21:42:44   
botrca
Kupi od aventa flašo z eno luknjico in probaj dat pa boš videla ali se davi ali ne.

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu onur)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počasni jedec
6.1.2009 22:35:53   
Leiah
meni se je tudi davil po drugih flaskah. Smo probali z aventovo z eno luknjico in mi je lepo pil. Se sedaj ko ima 8mesecev mi pije samo iz dveh luknjic, pri treh se mu kar zaletava - je dobesedno pocasen jedec user posted image

_____________________________

Lp

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počasni jedec
7.1.2009 8:29:40   
Ana Luna
punce, hvala za odgovore! flaško pa imam že od samega začetka aventovo, cucelj pa tudi najmanjši. pa ni nič pomagalo. ampak zdaj je že bolje. je moral malo zrasti. user posted image

(odgovor članu Leiah)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Nedonošenčki so se zopet zbrali v Mostecu
photo
V soboto je bilo zopet veselo v Mostecu, kjer so se zbrali najmanjši borci za življenje.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?