|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   počila cista na jajčniku
12.9.2007 11:22:13   
Ana Luna
Živjo, punce.
Dva dni nazaj mi je g na pregledu našla krvavo cisto na desnem jajčniku, veliko 62mm. Danes zjutraj sem se zbudila v hudih bolečinah, komaj sem vstala, komaj šla do avta. Mož me je odpeljal na urgenco. Na uz zdravnika ciste nista našla. Rekla sta, da je počila in da sem zakrvavela v trebušno votlino. Poslala sta me domov,  dobila sem 1 teden bolniške in predpisan počitek. Čez dva dni moram na ponovni uz.

Zanima me, če je še katera od vas imela tako izkušnjo? Me lahko skrbi? In kaj je s to krvjo v trebušni votlini? 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: počila cista na jajčniku
12.9.2007 11:27:18   
Anonimen
Če bi zakrvavela v trebušno votlino, bi te morali odpreti, ne pa domov poslati.Tole mi ne gre v račun user posted image

(odgovor članu Ana Luna)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: počila cista na jajčniku
12.9.2007 12:26:17   
Anonimen
Pa to ni toliko krvi, da bi te mogli odprti. 

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: počila cista na jajčniku
12.9.2007 12:43:25   
Anonimen
Jaz sem zaradi take ciste isto pristala na urgenci, 4. aprila letos. Cista je bila velika 5x3 cm. Mi ni počla, sem pa dobila injekcijo, da so mi krči minili, pa malo sem počivala na urgenci ob pol 2 zjutraj. Potem pa dopoldan do ginekologa, kateri me je urgentno naročil na laparoskopijo, katero sem imela junija. Takrat je bila cista velika 8x5 cm. Operacija je bila tako ali drugače nujna.
Glede na to, da ti je počila in te niso sprejeli v bolnišnico, so se pač tako odločili. Zaupaj jim. Pa fajn bi bilo, da greš do osebnega ginekologa, da ukrepa naprej on. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: počila cista na jajčniku
12.9.2007 15:12:52   
Ana Luna
Pušenjak me je pomiril ... Pravi, da večina cist poči na tak način, da kri v trebušni votlini ni kri, ampak bistra tekočina ali sokrvica, ki se bo sama resorbirala.
No, v bistvu sm vesela, da se je to zgodilo, mi vsaj ne bo treba odstranjevat ciste (čeprav je pa bolelo kot tristo user posted image user posted image user posted image !!!).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Najbolj ujemajoči astrološki pari so ...
V članku preveri, kateri so najboljši kozmični ljubezenski pari.




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?