|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po odpovedi
27.8.2008 12:26:14   
Udb
Ker zgleda, da bom morala z oktobrom dati odpoved, me zanima - kako je z otroškim dodatkom in s plačilom vrtca.  Ali upoštevajo, da je 1 plača manj, ali gledajo lansko dohodnino? Kako je s tem?

Hvala.

< Sporočilo je popravil Udb -- 27.8.2008 12:27:54 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po odpovedi
27.8.2008 12:29:09   
PBJ
Če ostaneš brez službe, to posreduješ CSD in tudi Občini in se upošteva. 

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po odpovedi
27.8.2008 12:29:13   
Kerensa*
Oni imajo svojo logiko... če si brezposelna in se zaposliš, ti dodatno plačo takoj upoštevajo pri otroškem dodatku in ti ga znižajo... če pa si zaposlena in ostaneš brez službe, pa ti en dohodek manj računajo šele naslednje leto... ne trudi se z razumevanjem "logike". user posted image

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po odpovedi
27.8.2008 12:30:45   
Udb
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*

Oni imajo svojo logiko... če si brezposelna in se zaposliš, ti dodatno plačo takoj upoštevajo pri otroškem dodatku in ti ga znižajo... če pa si zaposlena in ostaneš brez službe, pa ti en dohodek manj računajo šele naslednje leto... ne trudi se z razumevanjem "logike". user posted image
Waw. To je pa res zelo logično, ja. A to za otr. dodatek? KAj pa za vrtec???

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po odpovedi
27.8.2008 12:31:33   
Kerensa*
To je za otroški dodatek, ja... za vrtec so pri meni upoštevali takoj, v obeh situacijah.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po odpovedi
27.8.2008 12:32:41   
PBJ
Zakaj pa potem v odločbi za otroški dodatek piše, da moraš v 8. dneh javiti vse spremembe, tudi izgubo zaposlitve?user posted image

_____________________________

Čudeži se dogajajo, samo prepoznati jih je treba znati...

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po odpovedi
27.8.2008 12:34:33   
Kerensa*
Tak je zakon o upravnem postopku... mislim, da je zelo malo žensk, ki so sforsirale svoj CSD tako daleč, da so jim to priznali takoj (izgubo dohodka).

(odgovor članu PBJ)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po odpovedi
27.8.2008 12:56:12   
BarbaraO
Pri vrtcu so mi na občini upoštevali spremenjene razmere takoj naslednji mesec, pri otroškem dodatku pa se upoštevjo dohodki šele naslednje leto, ko oddaš nov obrazec.

_____________________________

Če imaš 3 sončke, dan ni nikoli oblačen :-)))

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: po odpovedi
27.8.2008 13:39:37   
blak
Sestra je ravno pred kratkim ostala brez službe in si je oboje zrihtala, tako otroški dodatek (kot je ena prej omenila-spremembe se javijo v 8 dneh) kot vrtec.

(odgovor članu BarbaraO)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: po odpovedi
27.8.2008 20:44:00   
karamela
Tudi jaz sem bila 2 leti nazaj v podobni oz. enaki situaciji. Vrtec so upoštevali takoj, otroški dodatek pa je pač tak zakon, da gledajo prihodke za eno leto nazaj, tako kot pravi Kerensa.

so  mi pa takrat rekli, da lahko zaprosim za enkratno denarno pomoč.  Torej vprašaj za to pomoč, na csd, da bo nekaj Evrčkov več.  razlog imaš saj se bliža kurilna sezona in s tem večji stroški. Jaz tega nisem izkoristila, sem bila preponosna, da bi prosila za pomoč. Bi pa sedaj ravnala najbrž drugače.

Pa srečno!

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: po odpovedi
27.8.2008 22:21:00   
pipi
Ko sem jaz ostala 4 leta nazaj brez sluzbe, so mi oboje upostevali takoj. Dobivala sem visji otroski dodatek in vrtec je bil nizji, in to obcutno. Najbolje, da poklices Csd.

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: po odpovedi
28.8.2008 12:59:01   
Udb
Hvala vsem za odgovor. Saj še nisem sigurna, ampak tako kaže. Še zmeraj pa upam, da se ne bom rabila ukvarjati s tem.


(odgovor članu pipi)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?