|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   po prenehanju dojenja
25.2.2007 22:55:42   
živa
Hoj!

Deset dni nazaj sem malega nehala dojiti (star 13 mesecev, dojila sva se zvečer in ponoči, občasno zjutraj). Zdaj pa je moja desna dojka postala občutljiva, čutim zatrdilne zaradi zastajanja mleka, leva pa je čisto ok. Včeraj in danes sem si iztisnila malo mleka iz desne dojke, da bi malce omilila občutljivost. Zdaj pa ne vem - ali pustim času čas, da pač težava mine sama od sebe, ali naj si iztisnem več mleka, da ne bi fasala kakega vnetja? 

Lp,

živa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: po prenehanju dojenja
25.2.2007 23:00:47   
Anonimen
Toliko si stisni, da te ne bo več bolelo.

Pri meni je trajalo kakšnih 14 dni, da se je bolečina umirila, pa sem ob tem jedla še tablete za prenehanje. Tako da zna kar potrajat nekaj časa. Tudi lahko mleko teče še mesece, da ne boš presenečena user posted image  


(odgovor članu živa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: po prenehanju dojenja
25.2.2007 23:04:37   
živa
U, fino, če bo teklo še kakih 8 mesecev, bo moj novi dojenček lahko kar takoj piluser posted image .

Hvala.

Lp,

živa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: po prenehanju dojenja
25.2.2007 23:09:22   
BLAŽIKA
V moderc si daj na bradavice svež peteršilj. Pomagauser posted image , da se mleko neha proizvajat.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: po prenehanju dojenja
25.2.2007 23:13:55   
Anonimen
BLAŽIKA

V moderc si daj na bradavice svež peteršilj. Pomagauser posted image , da se mleko neha proizvajat.


Pomagali naj bi tudi zeljni listi in žajbljev čaj.

(odgovor članu BLAŽIKA)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: po prenehanju dojenja
26.2.2007 8:04:29   
mala
Meni so svetovali naj si mleka ne iztiskam, ker potem še zmeraj nastaja-no moje bolečine so trajale kak teden potem se je pa vse uredilo-če so bolečine premočne pojdi pa do zdravnice in ti bo prepisala kakšne tablete...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: po prenehanju dojenja
26.2.2007 8:11:00   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: Mič

Pomagali naj bi tudi zeljni listi in žajbljev čaj.



ZELJNE liste v modrc! user posted image


_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: po prenehanju dojenja
26.2.2007 8:31:21   
živa
Hehe, mislim, da imam čisto dovolj velike in ne rabim posebnih povečav z zeljnimi listi user posted image .

Hvala za nasvete, bom malo potrpela, hecno mi je samo, da je bilo več kot en teden čisto v redu, potem so se pa začele zatrdline.  Mogoče pa mojim joškam počasi pride ... user posted image  

Lp,

živa

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?