|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poceni in dober zobozdravnik
27.4.2008 14:55:16   
biga
Manjka mi en zob zgoraj in bi rada novega. Moja zobozdravnica je rekla, da me bo stal okrog 500 evrov, saj sem alergična na nikelj, ki je sestavina zoba, zato mora naročiti posebnega, ki pa je zlat v sredini itn. Me je skoraj kap, ko sem slišala za ceno. Zato bi rada preverila, če bi bila kje kaka cenejša varianta. Pozna kdo dobrega zobozdravnika, ki ni tako drag? Vseeno kje v Slo. Kajti nočem na Hrvaško, kjer naj bi bilo ceneje, ker se mi mudi (rada bi zob pred poroko).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poceni in dober zobozdravnik
27.4.2008 15:01:33   
hrabra miška
Jaz bi ti pa svetovala ravno na Hrvaško. Ker je en super zobozdravnik in poceni,je pa v Zaprešiču. Zob ti bo naredil v roku enega tedna. Lahko greš k njemu brez obveznosti in še svetoval ti bo. Piši mi na ZS,pa ti dam njegovo številko,če želiš.


_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poceni in dober zobozdravnik
27.4.2008 18:00:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Jaz bi ti pa svetovala ravno na Hrvaško.


Enako.

(odgovor članu hrabra miška)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poceni in dober zobozdravnik
12.5.2008 14:29:34   
Caarmen
Pozanimaj se pri Dr Branko Kokošinek. Ordinacijo ima na Jesenicah. Koliko po ceni naredi ne vem je pa bodr...
Vprašaj

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poceni in dober zobozdravnik
17.5.2008 22:14:05   
massylou
Dr. Svitan Tofant, LJ., umetnik na svojem področju, koncesija.

Ne morem ga prehvalit, kako je mojemu dragemu zobe zrihtal. Je imel ful ful (skoraj vse zobe) in se je odločil za dražjo varianto (keramika), pa je dal kakih 5000€ za vse skupaj. Drugače bi ga prišlo vsaj 15.000€.

In kako je meni pulil luknjast modrostni zob... nisem si mislila, da bom kdaj rekla, da mi je bolečina tako pasala (seveda z lokalno anestezijo). Čist resno. Olajšanje brez primere, brez ene same otekline, drugi dan komaj kaj čutila, rabil pa 5 minut!!!

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poceni in dober zobozdravnik
2.5.2009 15:19:27   
tita2006
Sama priporočam dr.Sanjo Pečnik, ki ima koncesijo za Bežigradom na Dunajski. Je ful nežna in res obvlada. Mene je opredelila na koncesijo takoj, nisem nč čakala. Res priporočam.user posted image

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poceni in dober zobozdravnik
3.5.2009 15:02:14   
flora1
Jaz pravim - če je dober, ni poceni!

(odgovor članu tita2006)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poceni in dober zobozdravnik
3.5.2009 15:08:22   
Tanja55
IZVIRNO SPOROČILO: Caarmen

Pozanimaj se pri Dr Branko Kokošinek. Ordinacijo ima na Jesenicah. Koliko po ceni naredi ne vem je pa bodr...
Vprašaj


Ni poceni, ampak je pa super!user posted image user posted image Ima pa zdej tud koncesijo. Definitivno priporocam.

(odgovor članu Caarmen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poceni in dober zobozdravnik
3.5.2009 15:47:43   
bumerang
Kako pa gre "poceni" in "dober" skupaj, če so že tisti tazanič tako dragi?

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poceni in dober zobozdravnik
13.5.2009 11:16:51   
Nanija
Tu jih je nekaj, ki jih kar hvalijo: http://www.informacija.net/za-vase-zdravje-in-izgled/naredite-nekaj-zase/zobozdravstvo?t=ind

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poceni in dober zobozdravnik
3.6.2009 21:11:48   
hayabusa
Jaz na Hrvaškem, v Varaždinu poznam zobozdravnico, ki dela dobro protetiko. Zakaj je tam ceneje? ker imamo mi evropske cene, oni pa hvala bogu še ne, kvaliteta pa je enaka naši!

(odgovor članu Nanija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poceni in dober zobozdravnik
3.6.2009 22:05:23   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: hayabusa

kvaliteta pa je enaka naši!


tudi na HR kvaliteta stane in nima nobene veze z evropskimi cenami.

(odgovor članu hayabusa)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poceni in dober zobozdravnik
8.10.2010 22:06:38   
komaja
Se strinjamz Massylou, tudi jaz lahko iz osebnih izkušenj pohvalim dr. Tofanta. Je
IZJEMNO dober, pravi mojster na svojem področju.
Nikoli ne bom obžalovala, da sem šla k njemu, tudi zaradi tega,ker je res prijazen.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poceni in dober zobozdravnik
9.10.2010 22:08:14   
posastka
ne vem, če ravno drži da vse kar je drago je tudi kvalitetno
jst sem drugače zelo zadovoljna s svojim zobozdravnikom (dr. jaka jelačin - lj. polje) je privat ampak ni med dražjimi v lj

(odgovor članu komaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poceni in dober zobozdravnik
10.10.2010 10:06:39   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: posastka

ne vem, če ravno drži da vse kar je drago je tudi kvalitetno
jst sem drugače zelo zadovoljna s svojim zobozdravnikom (dr. jaka jelačin - lj. polje) je privat ampak ni med dražjimi v lj


koliko pa računa

(odgovor članu posastka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poceni in dober zobozdravnik
10.10.2010 10:31:33   
jakaracman

IZVIRNO SPOROČILO: posastka

ne vem, če ravno drži da vse kar je drago je tudi kvalitetno
jst sem drugače zelo zadovoljna s svojim zobozdravnikom (dr. jaka jelačin - lj. polje) je privat ampak ni med dražjimi v lj

Meni je on skoraj zob zajebuser posted image .Ga definitivno ne priporočam.Pri bratu pa tudi ni vedel kaj bi počel.Tako, da ne hvala.

(odgovor članu posastka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poceni in dober zobozdravnik
10.10.2010 11:03:05   
posastka
@hope2: bele plombe od 40-60€, kamen 60€ ampak sem imela malo kamna tako da sem dobila popust

@jakaracman: ljudje imamo različne izkušnje, jaz sem bila do sedaj ful zadovoljna ne samo z delom in kvaliteto ampak tudi z odnosom do pacienta, ampak ja ljudje si nismo enaki in imamo na določene stvari drugačne poglede

(odgovor članu jakaracman)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poceni in dober zobozdravnik
10.10.2010 11:03:47   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: komaja

Se strinjamz Massylou, tudi jaz lahko iz osebnih izkušenj pohvalim dr. Tofanta. Je
IZJEMNO dober, pravi mojster na svojem področju.
Nikoli ne bom obžalovala, da sem šla k njemu, tudi zaradi tega,ker je res prijazen.



Kje pa ta dela?

(odgovor članu komaja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poceni in dober zobozdravnik
10.10.2010 13:51:24   
Hijacinta
Jst tud hodim k dr. Jelačinu v Polje in sem ful zadovoljna. Je mlad in se res potrudi, cene ima pa tudi zmerne. Na tvojem mestu bi poklicala in vprašala za ceno pa boš vidla. Ker sem bila jaz zadovoljna je šel pol še moj mož in mami in ga tudi nista mogla prehvalt.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poceni in dober zobozdravnik
14.12.2010 23:05:11   
massylou
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: komaja

Se strinjamz Massylou, tudi jaz lahko iz osebnih izkušenj pohvalim dr. Tofanta. Je
IZJEMNO dober, pravi mojster na svojem področju.
Nikoli ne bom obžalovala, da sem šla k njemu, tudi zaradi tega,ker je res prijazen.




Sem šele sedaj videla post. Industrijska cona Stegne.

Kje pa ta dela?



_____________________________

... da so največje življenjske napake: ljubezen, ki je nismo podarili, sposobnosti, ki jih nismo uporabili in sebična preudarnost, zaradi katere nismo ničesar tvegali.

M. Cholmondeley

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poceni in dober zobozdravnik
25.12.2010 10:29:10   
marušar
Moj mož je pravkar sredi posegov. Pa sma pred tem še mal po netu prebrskala. No mene je predvsem zanimalo, kaj je najboljši material (porcelan) za v usta. Glede na to, da ti ga vstavijo neposredno v organizem. Vem, da v medicini uporabljajo titan.

Tukaj sem našla kar nekaj zanimivih informacij.--    

Vaša mala šola          http://www.vitalium.si/pacienti/vasa-mala-sola


in tukaj          http://vizita.si/iskanje/modrostni+zob?&page=46&p_all_items=1027
.
Mogoče ima kdo kakšne izkušnje??



(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poceni in dober zobozdravnik
14.12.2012 17:05:03   
Mirka33
Poznam nekaj ljudi, ki so bili njegovi pacienti, in so šli od njega stran.

En primer je zelo zgovoren.
Pacientu je pred vgraditvijo mostička delno ( površno) napolnil kanal enega zoba, ne da bi ga prej zdravil, čeprav je slika pokazala vnetje. Bolečine okoli zoba so se začele kmalu po tem. Paciet je zato jemal vedno več zdravil za bolečine. Ko več ni mogel zdržat je šel sam narediti ortopan sliko, kjer je bil viden velik proces okoli tega zoba, a zraven zoba je bil implantat, ki je bil ogrožen s tem procesom.
Pacient je šel takoj k dr. Tofantu. Ta mu je rekel, da bo ta zob reševal kasneje, čeprav je bilo urgentno.
Pacient je trpel še naprej, a se je nazaj vrnil čez tri tedne. Takrat mu je dr. Tofand dal v boleč zob Hydrokortizon, in pustil pacienta v takem stanju naprej čez poletje do jeseni.
Pacient je hudo zaskrbljen šel nato k enemu profesorju, ki je stanje pregledal ter napisal dr. Tofantu kaj naj naredi oz kako naj ukrepa.
Ko se je pacient takoj za tem vrnil dr. Tofantu mu je istrgal pisanje od profesorja iz rok ter rekel, da tega od profesorja priporočenega zdravila ne more vgraditi v zob ker bo mostiček počil, in naročil je pacienta čez tri mesece nazaj, koncem septembra.
Pacient je trpel naprej čez poletje, in šel septembra najprej k profesorju, ki je bil hudo zgrožen nad vsem tem delom dr. Tofanta. Pacientu je naštel tri ključne napake dr. Tofanta, prva, da je izpolnil vnet kanal zoba, ne da bi ga zdravil pred tem. Druga napaka je bila, da ga je pustil čakati, in ni takoj ukrepal ko mu je pacient prišel z na sliki vidnim velikim procesom okoli zoba, in tretja napaka je bila izbor kortikosteroidov za zdravljenje tega.
Ta izbrani kortikosteroid je pacientu naredil hitro in hudo škodo, ne le na zobu temveč mu je uničil kost okoli zoba, v velikosti večje češnje.
Jesseni je bila nujuno potrebna operacije, kjer so odstranili zob in implantat ter en velik del kosti spodaj.
To stanje sta si nato še ogledalo dva eminentna profesorja, ki sta oba ugotovila vse napake in zgroženo svoje mnenje napisala.
Vsa dokumentacija je zdaj pri odvetniku, ki bo kmalu vložil zahtevo po odvzemu licence dr. Tofantu in na sodišču zahteval od njega poravnavo.
To je potrebno ker se dr. Tofant ni hotel pogovarjati o tej zadevi s svojim pacientom, po vsej velikanski škodi, ki mu jo je naredil.
S trajnim odvzemom licence bodo zavarovani vsi drugi pacienti od podobnih škod.
Ta primer ni bil osamljen pri delu dr. Tofanta.

(odgovor članu marušar)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poceni in dober zobozdravnik
8.6.2015 12:44:54   
Honda10
Ima ko iskustva z hrvaškim zobnim doktorima?
_______________________
Oralna kirurgija na Hrvaškem

(odgovor članu Mirka33)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: poceni in dober zobozdravnik
11.9.2015 13:58:16   
Danval
Redno šel k zobozdravniku na Hrvaškem in sem bila zelo zadovoljna s svojo službo. Hrvaška je znana po svojih kakovostnih ponudbi zobozdravniki, ki se pogosto ponujajo napoved po nižjih cenah.

(odgovor članu Honda10)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi tako lahko zanosite, čeprav tega nist...
Nosečnost vas lahko doleti tudi na načine, na katere niti pomislili niste, recimo z analnim spolnim odnosom, odnosom v v...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
"Nosečnost me je pomladila."
Z Manco Izmajlovo smo se pogovarjali o nosečnosti pri 46tih letih, o tem, kakšna mama je bila prej in kakšna je zdaj ter...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
5 TOP destinacij za letošnje poletne počit...
Še ne veste, kam bi se letos odpravili na poletne počitnice? Pripravili smo vam 5 TOP predlogov, pri katerih lahko izkor...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?