|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podloga v Peg Peregu
13.2.2006 10:03:52   
soncicaT
Pozdravljene ve, ki ste vedno polne informacij...user posted image user posted image

Prosim, povejte, ali lahko dam prat podlogico v pralni stroj  v voziču Peg Perego (bela podlogica, ni tanka kot rjuha, malo debelejša...

Ali naj jo raje na roke operem? Kaj menite?

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podloga v Peg Peregu
13.2.2006 10:34:57   
Lorena
Po moje lahko.
Tudi mi imamo voziček PP, samo še čaka na svojo funkcijouser posted image ...,ampak nama je prodajalec rekel, da se VSE pere v stroju.

Jaz vem ko bom prala, da bo to brez centrifuge na 40. user posted image  Ne bi smelo bit problemov.

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podloga v Peg Peregu
13.2.2006 10:48:40   
muha1



Seveda lahko daš. Vendar raje daj na 30 ali 40 stopinj user posted image



(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podloga v Peg Peregu
13.2.2006 10:55:41   
Olivija
Lahko daš, preverjeno, tudi s centrifugo ni nobenih težav. Midva sva čisto cel viziček oprala v stroju (razen ogrodja seveda).

(odgovor članu soncicaT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podloga v Peg Peregu
18.3.2006 10:08:40   
Lu
IZVIRNO SPOROČILO: Olivija

Lahko daš, preverjeno, tudi s centrifugo ni nobenih težav. Midva sva čisto cel viziček oprala v stroju (razen ogrodja seveda).


Kako sta pa vse stran dobila? To tudi mene matra že lep čas, ker je res potreben intenzivnega pranja. Tako tekstila kot ogrodja. Imava pa PP Pramette.

_____________________________

Maja 21.02.2005 ribica
Tian 03.10.2006 tehtnica
Maša 21.1.2011 vodnarka

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?