|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podloge za spanje
7.6.2010 12:33:53   
martita
Živ,

šotor smo nabavili, sedaj pa me zanima kaj je najboljša podlaga za spanje in kje pri nas je najboljša ponudba raznih rekvizitov za kampiranje. Do sedaj smo spali na "turbomaximusu", pa nisem tako navdušena, da bi zadevo ponavljala.

V Decathlonu sem vidla ene fine napihljive blazine, ki pa so bile v kompletu z neko poliestrsko posteljnino, zato se zanje nisem odločila. Rabila bi nekaj, da ne vzame veliko prostora, pa da se fino spi.

Hvala za namige.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podloge za spanje
7.6.2010 12:35:01   
al1*
Mi prisegamo na samonapihljive blazine. Veliko boljše od turbomaksimusa.

_____________________________

lp


(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podloge za spanje
7.6.2010 12:42:29   
tintin
samonapihljive vsekakor.
Ampak ne "šparaj" pri debelini, vzemi vsaj 5 cm, če ne 7.5 cm.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podloge za spanje
8.6.2010 11:38:11   
Babsi
Samonapihljive blazine. Imamo 5 cm, pa je kar OK. Si bom pa enkrat nabavla 7,5 cm. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tintin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podloge za spanje
8.6.2010 13:17:35   
martita
danes sem v interšportu vidla 10 centimetrske, ni pa bilo nobene razstavljene, da bi videla, kolk je to trdo/mehko. se to fajn vgrezne, ko se vležeš gor ali je bolj trda podlaga?

(odgovor članu Babsi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podloge za spanje
8.6.2010 13:52:12   
voznikvozniku
Mi smo do letos uporabljali 5 cm samonapihljive blazine, ki so se izkazale za zelo dobre. Bomo pa letos kupili roll up ležišče - http://www.avtokampi.si/novica.asp?drzava=0&ID=260 ležišče, ki zgleda, da je zelo uporabno in ga bomo uporabljali čez leto doma, da se bo otrok lahko igral na njemu, poleti pa v šotoru. Ko ga kupimo napišem kako se obnese, bom pa verjetno zaradi lažjega transporta vzel kar dva dimenzije 80 x190 in jih potem dal skupaj in čez še jogi rjuho ..to bo pa že cel hotel v šotoru.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podloge za spanje
9.6.2010 18:34:28   
suzolinka
Mi imamo dormeo roll up in je zmaga. Sicer jih ornk stisnemo in povijemo in zasedejo manj prostora.
Je pa en minus te blazine. S časom se zmehča in začneš čutiti kamne.

Voznikvozniku še en predlog imam. Podobno peno lahko kupiš v Plami in je še bistveno ceneje kot Dormeova. Samo ni oblečena. ampak v končni fazi je itak vseeno, ker daš posteljnino gor.

(odgovor članu voznikvozniku)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podloge za spanje
11.6.2010 22:05:34   
Splišni
Jaz imam oboje, turbo maksimus in samonapihljiove 7-centimetrske in moram rečt, da se na turbomaksimusu ful bolje leži. Te samonapihljive so trde, nič se ne ugrezne. Takod a moraš imeti vsaj visok povšter, da ti glava na dol ne visi, če si malo širši v bkih ....
Je pa menda tudi med samimi samonapihljivimi blazinami razlika v kvalitetei, mi imam nek srednji razred.

(odgovor članu suzolinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Minus koliko kg po porodu
Božička09

Koliko kilogramov ste bile lažje po odhodu iz porodnišnice?

3-4kg (22%)

5-6kg (25%)

7-8kg (24%)

9-10kg (17%)

11kg ali več (13%)


Število vseh glasov: 218

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!