|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podvajanje
13.10.2006 18:15:09   
patricija*
Kako se vam zdi, da sta z istim imenom in priimkom dve ali celo več oseb? Npr. Nika Kavčič. Ali bi vas to motilo in bi zato izbrali otroku ime, ki bi bilo manj pogosto, da bi bilo tako malo možnosti, da bi prišlo do podvajanja? Ali pa bi to raje rešili tako, da bi dali otroku dve imeni, npr. Nika Eva?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podvajanje
13.10.2006 18:36:53   
total
Men je bilo všeč eno ime,ampak je bil že en fantek z tem imenom in istim priimkom,tako da nisem hotela da sta enaka....

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu patricija*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podvajanje
13.10.2006 22:19:27   
Disney
Jaz ga ne bi dala. Kot punca sem sama imela tak problem,bile sva dve z istim imenom in priimkom in isti letnik.Že v šoli se je včasih zgodilo,da so teste zamešali.Ko sva pa bili najstnici,vem da mi je en fant skoz pisaril,da kako sva se imela na morju fajn,da kako je počaščen,da mi je lahko nedolžnost vzel.....a jaz nisem imela pojma user posted image  in še zmeraj nedolžna.user posted image

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podvajanje
13.10.2006 22:45:10   
Anonimen
S tem na srečo ne bom imela težav, ker je priimek, ki ga bo imela najina user posted image  bolj redek. user posted image
Obstaja pa baje moja soimenjakinja-isto ime in priimek user posted image .

(odgovor članu Disney)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podvajanje
14.10.2006 0:20:15   
Marogica
Tudi jaz se tega ne bojim. Z našim priimkom(poslovenjeno) obstajajo samo 4 ljudje v SLO. In to smo mi štirjeuser posted image , tako, da ne bo v našem primeru nobenega podvajanja.

Pa tudi drugače ne bi tega naredila. Eno ime, en priimek, pa če jih je še tisoč takih. Kaj pa morem, če imam tako pogost priimek?

No, v bistvu se s tem sploh ne obremenjujem....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podvajanje
14.10.2006 0:36:57   
kofetek2010
lahko se potrudiš in daš otroku neko posebno ime, ki se v kombinaciji z vašim priimkom ne bo podvajalo, a samo do poroke... kaj pa potem? user posted image  


moje ime + dekliški priimek je mislim, da edina kombinacija pri nasuser posted image
ampak od kar sem poročena nisem več edina, na najdi.si sem našla dve z isto kombinacijo user posted image  še dobro, da sta pridni in ne delata nekih piz*arij user posted image

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podvajanje
14.10.2006 8:22:28   
Anonimen
Jaz sem nasploh taka, da mi gre na živce, če ima kdorkoli kaj istega. Vem, smotano, da si še s tem daš opravka. Ampak taki smo. Tako da če te moti, pač malo zakompliciraj, pa bo.

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podvajanje
14.10.2006 16:41:27   
Jacqueline
Men je ful vseeno, če ima nekdo nekje v Sloveniji isto ime in priimek kot jaz ali moj otrok.

_____________________________

Lp,
Jackie

The sweetest flowers in all the world - A baby's hands. ~Swinburne

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podvajanje
15.10.2006 0:02:30   
žiža
Če bo od mojega moža brat oženil svojo punco, bova obe imeli enako ime in tudi priimek. To bo znalo biti včasih kar moteče.
Splišni, a si predstavljaš user posted image

(odgovor članu Jacqueline)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podvajanje
15.10.2006 13:10:46   
April
Mene že prav pogosta imena motijo. Čeprav se mi nekatera čist ok, jih svojemu sinu ne bi dala že zaradi prevelike priljubljenosti in posledične pogostosti.  Za sedaj  še nisem spoznala kakšnega fantka z enakim imenom in mi je tako čist prav.user posted image

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: podvajanje
15.10.2006 17:53:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: žiža

Če bo od mojega moža brat oženil svojo punco, bova obe imeli enako ime in tudi priimek. To bo znalo biti včasih kar moteče.
Splišni, a si predstavljaš user posted image


Ja, si. Moja mami in moja teta imata enaki imeni in priimka.

(odgovor članu žiža)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: podvajanje
15.10.2006 19:30:10   
žiža
In kako se obnese?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: podvajanje
16.10.2006 23:03:41   
puncica
Ma mene tud to moti, sicer z mojim imenom in priimkom ni težav, sem pa ugotovila da je z imenom in priimkom hčere kar 10 ljudi v slovnijiuser posted image . Ja no, pa kaj glavno da je nam všeč.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?