|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poganjalec za 2-letnika
21.6.2009 10:05:33   
biga
odločila sem se, da mojemu sinku ne bom takoj kupila kolesa, ampak poganjalec, ki je videti kot kolo, a je brez pedalov. Saj verjetno vam je znano, ker gre menda za novost na našem trgu. No, meni se zdi super, da se najprej nauči loviti ravnotežje in šele nato mu nameravam kupiti kolo. Zadnjič je pri kolegu probal poganjalec Bellelli, ki so ga lani kupili v Pikapolonici, zdaj pa gledam po internetu, pa ga nimajo nikjer. Od te firme imajo le sedeže za kolo in čelade. Je pa super, ker je za razliko o drugih poganjalcev plastičen, torej zelo lahek. Tile, ki jih imajo, so kovinski, kot kolesa, in nerodni se mi zdijo za 2-letnike. A kdo ve, kje bi lahko dobila tega Bellellija? Na internetu sem našla le njihovo spletno stran, kjer pa ni jasno, če se ga lahko naroči prek spleta? V Italijo pa ne gremo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poganjalec za 2-letnika
21.6.2009 10:35:44   
Dashenka
A miliš tole?

http://b2c.baby-center.si/Article.asp?ArticleID=199085


Zgleda super. Hči zdaj sicer že obvlada vožnjo s kolesom brez pomožnih koleščkov, ampak če bi imela še enega otroka, bi zagotovo kupili poganjalca.

(odgovor članu biga)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poganjalec za 2-letnika
21.6.2009 11:12:19   
Anonimen
Nas ima tega
http://www.igrarija.com/poganjalec-speedy-10-kettler.html
Ga ne morem prehvalit....pa se 10" je kar se mi zdi za 2letnika najbolj primeren,razen,ce je zelo velik



(odgovor članu Dashenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poganjalec za 2-letnika
21.6.2009 14:01:23   
zvesta

IZVIRNO SPOROČILO: skamp

Nas ima tega
http://www.igrarija.com/poganjalec-speedy-10-kettler.html
Ga ne morem prehvalit....pa se 10" je kar se mi zdi za 2letnika najbolj primeren,razen,ce je zelo velik





mi ravno kupujemo tega.... je lahek (ima 3,5 kg)... plastični mi nekak ne potegne oz. se mi zdi dokaj krhek...-

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poganjalec za 2-letnika
21.6.2009 20:31:47   
Lara28
Mi smo imeli tudi kettlerjevega-kovinskega in je bil super. Naš ga je dobil za 2. rd, zdaj pri treh letih že zelo dobro vozi navadno kolo brez pomožnih kolešk. Res je super ta poganjalec za učenje ravnotežja. Naš je bil zelo podoben temu:

http://www.igrarija.com/poganjalec-kettler-sprint-ogenj.html

samo ni imel te nogice.

(odgovor članu zvesta)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poganjalec za 2-letnika
21.6.2009 21:50:22   
pravljica
mi smo imeli podobnega temu...res zelo zelo lahek (ne vem, če ima 3 kg), dovolj nizek za 2 letnika in nekaj posebnega - so nas povsod spraševali, kje smo ga kupili user posted image  

http://www.bolha.com/oglas383041354/igrace-za-igro-na-prostem-kolo-poganjalcek-2-5-let-rdec-ali-moder 





_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: poganjalec za 2-letnika
22.6.2009 9:19:33   
piko12
Bellelija imajo v BTCju v trgovini, kjer imajo Cultova kolesa. V kleti hale, kjer prodajajo citroene (nasproti haleA). Mislim, da je 75eur. Jaz ga tudi gledam, samo se še nismo čist odločili zanj.

(odgovor članu pravljica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: poganjalec za 2-letnika
22.6.2009 20:54:47   
sminc
Punce, čez bellelija ga ni. Mi smo lani cist slucajno naleteli nanj. Super je, lahek inpredvsem izredno trpezen. Moj 4 letnik dirka y njim kot nor, iskala sem ga letos se za mlajsega pa ga nikjer ne najdem. Videla sem ze dosti drugih pa se  ne morejo primerjat- daleč od tega. Lesen je tezak, bohnedej da ga dobi dež, aluminijast je storast. Mi mamo oranznega, super cool ygleda, sam na celado ne smete pozabit.

_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu piko12)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: poganjalec za 2-letnika
12.7.2009 16:27:55   
NAVT
Kateri pa je Belleli od zgornih linkov (če sploh). Mi se zdaj odločamo za nakup, in sicer kar za vse otroke. Mlajši dve ga dobita za 2. rojstni dan (konec meseca), starejši (4leta in pol) pa sicer že lepo vozi kolo s koleščki, a se mi zdi, da ga tudi on rabi zaradi ravnotežje, pa še prej bomo odstranili koleščka.

Glede na to, da kupujemo tri, bom gledala tudi na cene.
Zadnjič sem videla eno varianto v katalogu Quelle. A ima katera izkušnjo s tem?
http://www.quelle.si/si/q4r/kinderweltspielwelt/spielsachen/drauenspielen/fahrzeugeampfahrrder/FH_bmZoX3BhZ2V0eXBlPWRldGFpbCZmaF9lZHM9JWMzJTlmJmZoX3ZpZXdfc2l6ZT05JiZmaF9zdGFydF9pbmRleD0zNiZmaF9zZWNvbmRpZD1zaV8xNTQ4NzgmZmhfbGlzdGVyX3Bvcz0zNyZmaF9sb2NhdGlvbj0lMmYlMmZxdWVsbGVfc2klMmZzaV9TSSUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2lfc2lfMTA4NzMlN2QlMmZjYXRlZ29yaWVzJTNjJTdicXVlbGxlX3NpX3NpXzEwODczX3NpXzEwOTA1JTdkJTJmY2F0ZWdvcmllcyUzYyU3YnF1ZWxsZV9zaV9zaV8xMDg3M19zaV8xMDkwNV9zaV8xMDkyMiU3ZCUyZmNhdGVnb3JpZXMlM2MlN2JxdWVsbGVfc2lfc2lfMTA4NzNfc2lfMTA5MDVfc2lfMTA5MjJfc2lfMTA5MjMlN2QmZmhfcmVmdmlldz1saXN0ZXI=/m-154878/index.html#

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: poganjalec za 2-letnika
12.7.2009 17:11:52   
NAVT
Ne znam skrajšati linkauser posted image

V zgornji vrstici sem povedala, da ga mlajši dve dobita za 2. rojstni dan (konec meseca), starejšemu bomo pa kupili, ker se mi zdi ful fajn. On sicer že lepo vozi kolo s koleščki (ima 4 leta in pol), a se mi zdi izvstna vaja za ravnotežje in za čimprejšnji prehod na kolo brez pomožnih koleščk.

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: poganjalec za 2-letnika
12.7.2009 17:28:11   
anajmad
Tudi jaz sem gledala tega,pa ne vem?Danes smo še šli pogledati čez,pa nimajo ne vem kaj. Našo še vozim,v Hofferjevem poganjalcu. Mi je pa delovna terapevtka svetovala, da naj bo čim več na kolesu oz. triciklu(ker se ji ne da sami poganjati) zaradi motorike. Po moje se bom kar odločila tistega iz igrarije.com.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: poganjalec za 2-letnika
12.7.2009 21:25:33   
golla
anajmad: Mi imamo poganjalca iz Igrarija.com in smo zadovoljni, tako da ti priporočam...

cau

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: poganjalec za 2-letnika
12.7.2009 21:28:57   
mayci
Ta kolesa poganjalci so odlična stvar in meni se še po dveh letih zdi to en najboljših nakupov. Naš mali ga je pričel voziti pri dveh letih in štirih mesecih, potem pa letos spomladi, pri dobrih treh letih in pol prešel na kolo s pedali in zvozil prvi dan brez pomožnih koleščkov.user posted image


_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: poganjalec za 2-letnika
12.7.2009 22:17:23   
Anonimen
ko je bil star 7 mesecev je dobil plastičen poganjalček (smo ga morali mi porivati, ker se sam še ni znal, a je neznansko užival na njem), za prvi rojstni dan je dobil tricikel, s katerim smo se veselo vozili na sprehodih, za drugi rojstni dan je dobil traktor in ga takoj osvojil in vzljubil, smo mislili, da koles sploh ne mara, ker ni hotel na nobenega, a smo se vseeno opogumili in mu za tretji rojstni dan kupili kolo s koleščki,... superca!

kolo je dobil predvsem iz finančnih in prostorskih razlogov user posted image  ... sem premišljevala, da bi tudi kupili like-a-bike, ker z njim odlično pridobijo ravnotežje (in tisti, ki ga ima, ga pohvali), a smo se na koncu odločili kar samo za kolo s koleščki, ki jih bomo jeseni poskusno odstranili.

(odgovor članu mayci)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: poganjalec za 2-letnika
13.7.2009 11:16:22   
sminc
Ce ga isce slucajno katera iz Dolenjske (Bellellija) ga imajo v Žabji vasi pri Smoletu.
lp


_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: poganjalec za 2-letnika
13.7.2009 22:42:42   
anckabancka
Mi smo en teden nazaj kupili tegale za našega 2 leti in pol starega mulčka.

< http://www.igrarija.com/vozila/poganjalci/poganjalec-kettler-speedy-12.html >

Malo mu je še prevelik, ker je naš fantek res majhen za svojo starost. Je pa poganjalca takoj prevzel starejši bratec, ki je ravno dopolnil 4 leta. Po enem tednu vaje s poganjalcem je zvozil tudi svoje kolo kar brez koleščkov. Na poganjalec pa je itak čisto utrgan, Non stop bi se vozil z njim. Hodimo tudi na daljše proge...

Tako da poganjalec zelo priporočam.


_____________________________

Ponosna mamica petih fantkov :)

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: poganjalec za 2-letnika
5.8.2009 9:47:57   
maca123
Mene pa zanima, kako vem katera velikost bi bila primerna za našega triletnika. Velik je tam okrog 1 m......ali bi bil na njega primeren koli z 10'' sli z 12'', se pravi pri 12'' je dolžina koraka 35-45 cm....po čem naj to gledam? Problem je v tem, da naš mali vražiček noče probat kolesa......

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: poganjalec za 2-letnika
6.8.2009 15:47:00   
Abby
Sicer je malo off-topic, ampak naj opišem svojo izkušnjo. Ko je bila hčerka stara slabi 2 leti , sem ji kupila avto poganjalec (sedi na njem in se poganja z nogami), za tretji rojstni dan je pa dobila skiro - navaden, kovinski z dvema kolesoma. Vse to ji je zelo koristilo pri obvladovanju ravnotežja.

_____________________________

MAJA 8.4.2002
FILIP 4.3.2005

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: poganjalec za 2-letnika
10.8.2009 8:28:38   
maca123
Ja mi se še vedno nismo odločili katerega bi kupili. Sedaj smo vsaj veličino odkrili. Zanima me pa razlika med tistimi, ki se jim guma pumpa in med tistimi ki se jim ne. ALi je to kaj važno, ker se v ceni kar nekaj pozna?

(odgovor članu Abby)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: poganjalec za 2-letnika
11.8.2009 15:19:12   
livia
Tudi jaz iščem nekaj podobnega, samo bi najraje lesenega, pa da ima čimnižji sedež (recimo 32cm), pa nič pametnega ne najdem.

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: poganjalec za 2-letnika
11.8.2009 20:40:31   
livia
A se da dobit kaka fotka tega Bellellija, ker mislim, da jih imajo tudi v Logatcu.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: poganjalec za 2-letnika
11.8.2009 20:46:01   
livia
user posted image
A je to-to????
Kdo ve kolk je nastavljiv sedež? V cm?
Zanima me še kako se obnesejo kolesa, ki so baje plastična? Kolk se obrabijo in kolk to ropota po asfaltu?

Takega roza imajo v Bokal Športu. Pa v Cultu v Logatcu tudi, samo oranžnega.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: poganjalec za 2-letnika
12.8.2009 11:16:28   
golla
maca123: zračne gume so veliko boljše od same plastike, ker se jih lažje vozi in upravlja. So pa ponavadi malce dražja ja...

lp

(odgovor članu maca123)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: poganjalec za 2-letnika
11.7.2017 12:07:31   
lly.si
Pri izbiri poganjalčka je predvsem pomembno, da poganjalček ni prevelik, da otrok med sedenjem dobro doseže tla in da poganjalček ni pretežak. Izjemno lahki in odlični poganjalčki za vstop otrok v mobilnost so leseni poganjalčki Kinderfeets, ki imajo višino sedeža nastavljivo po višini. Pri Tiny Tot od 23 do 29 cm, pri Classic in Retro pa od 33,02 cm do 40,64 cm višine, tako da se lahko vozijo otroci vseh velikosti. Kinderfeets Tiny Tot tehta le 1,9 kg, Retro 3,2 kg in Classic 3,8 kg. Prednost Kinderfeets Tiny Tot 2v1 pa je v tem, da je lahko najprej tricikel in ko je otrok pripravljen se enostavno pretvori v poganjalec na 2 kolesih.

Podrobnejši opis in razlike med poganjalčki si preberite na spodnji povezavi:https://silly.si/collections/kinderfeets
Za dodatne informacije in vprašanja pa smo vam na voljo.

_____________________________

Otroška trgovina Silly - Kvaliteta & Dizajn

www.silly.si

(odgovor članu golla)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: poganjalec za 2-letnika
6.9.2017 7:27:44   
Anitka_
Mi smo spomladi kupili tega: https://www.evitas.si/izdelek/lesen-poganjalec-kinderfeets-classic-makii/ in mali je celo poletje bil na njem user posted image

(odgovor članu lly.si)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj je ustvarjanje odlično za otrokov ra...
Ustvarjanje z otrokom ni le odličen način kakovostnega preživljanja časa, ampak dokazano pozitivno vpliva na otrokov raz...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?