|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogoji za pridobitev in čas trajanja
4.11.2004 15:52:28   
maja&m
Živjo!:)

Sem noseča študentka, rok imam februarja 2005 in imam status rednega študenta, ki ga nameravam obdržati. Stanujem pri starših, oče otroka pa je prijavljen na svojem domačem naslovu in izredno študira ob delu. V zvezi s tem pa imam nekaj vprašanj glede starševskega dodatka in sicer:
1. Kakšne pogoje moraš izpolnjevati, da ga pridobiš?(ali moram biti prijavljena kot samohranilka in da nimava skupnega gospodinjstva?)
2. Do kdaj se izplačuje?(eno leto sigurno,kaj pa naprej, glede na to,da bom še študentka 2 leti?)
3. Kakšne vrste dodatek je to-ali je obdavčljiv ali ne, da bom vedela ali bom morala napisati davčno napoved?

Glede materinske šole v Celju-ali se to izvaja vsak teden ali enkrat mesečno?

To bi bilo zaenkrat vse. Za odgovore in nasvete se vam že vnaprej zahvaljujem.

Maja:rozica:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pogoji za pridobitev in čas trajanja
4.11.2004 16:39:56   
iva01
Sem v podobni situaciji kot ti; starševski dodatek ti pripada v vsakem primeru, do njega pa si opravičena 365 dni in je čist vseen kakšen status imaš gospodinjstvo pa te zadeve tu nimajo nobenega pomena. Mislim pa da je tako, da dobiš nal višji otroški dodatek če bos samohranilka ali enoroditeljska družina. mislim da je to to sicer pa še sama nevem čist natančno ker se prav te dni ukvarjam z urejanjem preživnine.PO še eno dodatno leto statusa ti pripada za vsakega rojenega otroka.:metulj:

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pogoji za pridobitev in čas trajanja
4.11.2004 18:52:38   
Taša
Glede materinske šole v Celju poglej na forum Prvič noseča, kjer sem včeraj eni odgovarjala. Ne zmam naredit linka !!!

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pogoji za pridobitev in čas trajanja
5.11.2004 12:23:14   
Abby
1.Starševski dodatek dobiš ne glede na bivališče.
2.Izplačuje se 1 leto (ne glede na status) in sicer 15. v mesecu oz. zadnji delavnik pred 15.
3.Ne pišeš napovedi. Se pa upošteva pri otroškem dodatku, vendar nima groznega vpliva na višino.

Kot samohranilka sicer dobiš 10% višji otroški, vendar pa je še nek cirkus okrog preživnine, ki ti vpliva na višino - to ti bojo druge znale povedati. Če po svojem 1. roj. dnevu otrok NE obiskuje vrtca, dobiš 20% višji otroški dodatek.

(odgovor članu maja&m)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?