|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
19.9.2005 7:27:10   
afrika
Kako pogosto ponudite hrano svojim navihančkom? Pribl. 8 mesecev starim? Naš je lačen vsake tri ure in pridno papca. Nobene panike torej! Le zanima me, kako je pri vas? Jejo že bolj na redko?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
19.9.2005 7:42:01   
Anonimen
na 3 ure je čist kul.

kr užibvejte!

čau bau
lara

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
19.9.2005 9:24:44   
smrček
Pri nas tudi na tri do štiri ure.
Sicer pa odvisno od dneva.... tako kot pri odraslih, enkrat bi volka pojedel, drugič pa kot da sploh ni lačen.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
19.9.2005 14:33:27   
lex
Mi imamo zjutraj burke, ker gospodič ne bi jedel zajtrka (pil iz flaše oz. jedel mlečne kašice), potem pa na vsake tri ure. Malo mi gre že na živce, da noče jest zjutraj normalno, ker imava pol cel ritem zmešan in bi on jedel na sprehodu , tako da imam vedno nekaj takšnega zraven, da mu lahko dam.
Meni ni jasno kako ne more zjutraj jest, ker jaz ne znam živet braz zajtrka.

Aja drugače pa ponoči še enkrat je.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
20.9.2005 10:18:58   
daisy
Vid je (se doji) na 2 uri . ko mu ponudim gost obrok (zajtrk, kosilo), potem čas med dojenji podaljša na 3-4 ure. večerno melečno kašico smo ukinili, ker se je potem tudi po 5x na noč zbudil zaradi žeje.
to je to! če ima katera kakšen nasvet kako podaljšati čas med obroki pa veselo z idejo na plan.

lp

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
20.9.2005 13:22:06   
Anonimen
Mi jemo nekak na tri ure, včasih tudi na 4. Sem pa mislila da je to preveč pogosto ?! Torej zajtrk, dopoldanska malica, kosilo, popoldanska malica in večerja z dojenjem. No saj tudi odrasli tako jemo.
lp
Tash

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
20.9.2005 14:47:50   
smeška
Mi jemo na pribl 3 ure, zgodaj zjutraj dojenje okoli 8h, 9h mlečna kašica za zajtrk, malica, kosilo, malica, mlečna kaša na stekleničko za večerjo, pol pa še dojenje pred spanjem. Imam občutek, da je dojenje bolj za žejo kot za hrano, moja je bila nekje okoli 7 meseca po uri in pol po dojenju že lačna, pa smo povečal št. gostih obrokov.

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
20.9.2005 15:19:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu afrika)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
20.9.2005 19:10:50   
BONI*
Pri nas je pa takole. Zjutraj med 7-8h dobi flašo mleka (230ml), okoli 11h dobi sadno kašico (ali pa jogurt, skutico,sveže sadje), okoli 15h kosilo (zelenjava+riž/krompir/testenine ipd), okoli 18h mlečno kašico in nato pred spanjem, to je okoli 20h še flašo mleka. Ponoči ne dobi nič za jest, se pa zbudi za pit (vodo).
Imamo pa dostikrat težave z hranjenjem, ker včasih po par dni skupaj štrajka in noče skoraj nič jest . Sem glih zadnjič hotela pojamrat pediatrinji, da slabo je, pa sem bila potem raje tiho, ker je rekla, da je glede na svojo velikost kar konkretno težek

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   pogostost hranjenja 8 mesečnikov
21.9.2005 14:53:24   
babylove
7h: mleko
12h: kosilo
16h: malica
19: večerja
21h: mleko

(odgovor članu afrika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





12 imen z močnim pomenom
To je 12 imen – 6 fantovskih in 6 dekliških, ki nosijo močen pomen.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?