|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pohvale nad postojno
15.6.2007 16:59:24   
pika79
Pozdravljene,

7.6.2007 sem v postojni rodila prekrasno punčko Najo. Želela sem EA, ki sem jo tudi prejela in dejansko precej zmanjša oziroma kar odvzame bolečino. Na žalost se punčka ni spuščala po porodnem kanalu in so mi morali narediti carski rez, še vedno v poglobljeni epiduralni.
Osebje je dejansko strokovno in sem jim povsem zaupala, kljub zgodbi, ki non stop kroži po medijih. Babica, porodničar, anesteziolog in vse sestre na intenzivnem in na oddelku so zares prijazne, jaz sem se kljub bolečinam po carskem počutila kot v hotelu, zares so bili vsi prijazni in ustrežljivi, hrana pa odlična.
Tako da tiste ki razmišljate o porodu v Postojni, jaz sem bila zares zadovoljna,..:))user posted image user posted image
Srečno,..
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 17:03:53   
Anonimen
Jaz pa si tja res ne bi želela nikoli iti roditi, ker ko sem gledala po tv prispevek.. Me je kar stisnilo... Fajn, če si ti mela dobre izkušnje, a ni vedno tako...

Čestitke za novorojenko user posted image

(odgovor članu pika79)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 17:51:39   
Maleal
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Jaz pa si tja res ne bi želela nikoli iti roditi, ker ko sem gledala po tv prispevek.. Me je kar stisnilo... Fajn, če si ti mela dobre izkušnje, a ni vedno tako...

Čestitke za novorojenko user posted image





To se lahko zgodi povsod,ne le v Postojni,tudi tam kamor greš ti rodit.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 18:33:55   
Slončica
Tud jst sem bla zelo zadovoljna..

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 19:13:21   
srursa
Pika79 hvala, da si delila svojo izkušnjo z nami, ker si me potolažila, saj tudi sama razmišljam, da bi šla rodit v Postojno.  Čeprav me je zadnje dogajanje v Postojni zelo potrlo. Ampak takko kot pravi lmarcel to se lahko zgodi povsod.

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 19:46:12   
zungi
Jaz sem lani rodila v PO z EA in ni mi niti malo žal, definitivno grem naslednjič tudi tja rodit.


(odgovor članu srursa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 20:02:51   
Anonimen
Jaz tudi-obakrat 2004 in letos.
Nimam pripomb,je pa tudi odvisno na koga naletiš...user posted image

(odgovor članu zungi)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 20:18:44   
Anonimen
Jaz grem tudi roditi v Postojno!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pohvale nad postojno
15.6.2007 22:47:44   
thaiss
Jaz sem rodila v PO z EA in ni mi niti malo žal, definitivno grem naslednjič tudi tja rodit.


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pohvale nad postojno
16.6.2007 7:00:46   
Sisy
Pika hvala ker si delila tvoje izkušne z nami, sem bila pa že prej prepričana da so v Postojni zelo strokovni in prijazni. Definitivno grem rodit v Postojno user posted image

_____________________________

najina skraužlana sreča: Sara, 10.8.2007

je 1.8.2009 dobila bratca Marka

pa imamo dva levčka :-)








(odgovor članu thaiss)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pohvale nad postojno
16.6.2007 9:24:20   
Anonimen
Jaz grem sigurno rodit v Postojno, pa mi je Izolska porodnišnica veliko bližje. Sem bila v Po na NS in na 3D, pa mi je zravnik predlagal da lahko grem pogledat tudi porodnišnico, če sem že ravno tam, da ne rabim še enkrat kasneje prihajat. Me prav zanima kje bi bili tako prijazni in ustrežljiviuser posted image . In sva šla oba z možem pogledat, vse so nama lepo pokazali in pojasnili, pa sva jih dejansko zmotila sredi drugega dela, ker ni bil ravno dan za oglede.

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pohvale nad postojno
16.6.2007 9:25:24   
Nikki24
Tudi jaz bom šla definitivno rodit v Postojno, ker mi je absolutno bolj domača kot LJ porodnišnica. Sem šla že na 3D, pa sem bila ful zadovoljna z njimi.

Lp

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pohvale nad postojno
16.6.2007 16:40:36   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Gorazdova

Jaz pa si tja res ne bi želela nikoli iti roditi, ker ko sem gledala po tv prispevek.. Me je kar stisnilo... Fajn, če si ti mela dobre izkušnje, a ni vedno tako...

Čestitke za novorojenko user posted image


Ne leti to osebno nate, samo mi je full smešno, da si vzamete čas samo za eno plat medalje in se zaradi tega za nekaj ne odločite.... Pa hvala bogu, jaz se pa za MB nisem mogla odločiti, čeprav sem od tu.......

Vsakomur svoje, sem pa prepričana, da bodo v PO porodnišnici samo še bolj ustrežljivi, prijazni, strokovni in ne vem kaki še, ravno zaradi tega primera, pa čeprav dejansko niso bili ničesar krivi......

Punce, če se odločite, bo za vas zagotovo dobro priskrbljeno. Če bi bila meni PO bližje, bi se zanjo odločila.....

Sicer pa mamici čestike za malo štručkouser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pohvale nad postojno
17.6.2007 13:01:32   
Anonimen
Ne pravim, da se kaj takšnega ne more nikjer drugje zgoditi.. Nasprotno.. Vsepovsod je ena mala možnost, da se to zgodi... Samo pravim zase, da jaz ne bi šla roditi v Postojno, je pa tako, kakor pač naletiš.. Če se bom vozila v času popadkov mimo, bom že morala tja, da bi bila to moja izbira pa izberem Maribor, ker le tam imajo podatke o moji bolezni in le tam sem lahko sigurno, da mi bodo pomagali...


LP

(odgovor članu Freycha)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pohvale nad postojno
11.8.2007 13:51:43   
Rozmarinka
Jaz sem bila ravno vceraj na predavanju o EA v Postojni. Moski, ki je predaval se mi je zdel sicer precej enostranski (v glavnem je poudarjal pozitivne strani EA ter podatke, ki po moje ne drzijo najbolj,vsaj kar sem dosedaj prebrala).
Je pa izcrpno odgovoril na vsa nasa vprasanja. Na koncu smo ga vprasali, ce si lahko ogledamo se porodno sobo in sobe, kjer bi bile namescene po porodu in ta del se mi je zdel res pohvalen !user posted image user posted image user posted image Dezurna babica nam je (priblizno 12 nenapovedanim osebam) prijazno pokazala prosto porodno sobo, nato se sobo za otrocnice ter vec kot pol ure odgovarjala na vsa nasa vprasanja. Resnicno pohvalno in moram reci, da ko enkrat vidis prostore, kjer se bo zadeva verjetno odvijala, je pol strahu manj. No, vsaj pri meni je bilo tako...edino kar me je se zmotilo je bilo dejstvo, da je v eni izmeni le ena babica, kar pomeni, da v casu ko je porodov vec, ena babica skrbi za vec porodnic hkratiuser posted image  Po njihovi statistiki se v PO zgodijo 3-4 porodi na dan, imajo pa 3 porodne sobe (v dveh rojevas sam, v eni pa dve hkrati, ce je seveda porodnic vec). No, cas za odlocitev je do konca septembra (ce nas kaj ne prehiti). Ce bom sla v PO bom seveda porocala kako je bilo...

(odgovor članu pika79)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pohvale nad postojno
11.8.2007 17:55:01   
saska11
Tudi jaz sem rodila v PO, 14.01.2007, dvojčici, naraven porod, sicer umetno sprožen. Nikoli mi ne bo žal, da smo se tako odločili, saj sem tam pred porodom odležala 40 dni (vmes so bili vsi prazniki - miklavž, božiček, novo leto, pa še moj rojstni dan, dnevi, ko si rad med svojimi in če nisi, ti je hudo, sploh takrat, ko si v takšnem stanju in v pričakovanju, tudi strahu...) in bila deležna več kot hotelskih uslug. Toliko PRIJAZNOSTI, SPOŠTOVANJA, DOBRE VOLJE, OPTIMIZMA, POZORNOSTI verjetno ne bom doživela nikoli več. Veste, drage mamice (ali bodoče mamice), tam so ljudje, kolektiv, ki diha z ženami in otroci, pa naj bo to doktor, sestra, babca ali pa gospa, ki skrbi za red in čistočo in streže hrano. Prav vsakemu izmed njih je mar, kako se počutiš, kaj potrebuješ in vsakdo izmed njih bo vedno našel pravo besedo ali pa ti podaril le nasmeh, ki ti potem pomaga, da prebrodiš še en tegoben dan. Pa naj se bere še tako pocukrano, tudi to se vam lahko zgodi, verjamete ali ne. In če potem celotno osebje in porodnišnico na pamet obsojamo zaradi zgodbe, ki se jim je  pripetila (IN SE LAHKO ZGODI KJERKOLI, KADARKOLI), jim delamo nepristransko škodo, škodo pa delamo tudi sebi in drugim bodočim mamicam, ki jih nevede strašimo pred nečem, kar se je (ali pa še kaj hujšega) zgodilo tudi drugje. Ste morda pomislile na te ljudi-osebje, ki so bili poleg? Na njihovo stisko? Kaj vi mislite, da je njim prijetno? Veste, to je težko, jaz sem živela in dihala z njimi dovolj dolgo, da me stisne pri srcu, ko jih v spominu vidim, kako skrušeni znajo biti. Zato, pazite, kaj in kako, koga in zakaj obsojate. Nimate pravice tako strašiti druge. Res pa je, da imate pravico deliti svoje mnenje, a preden se tako enostransko odločite, še malo premislite.

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pohvale nad postojno
13.8.2007 10:46:44   
pony
Tudi jaz bi rada pohvalila postonjsko porodnišnico. povedati moram, da sem tam rodila že štirikrat in sedaj  bom šla še petič tja. Biola sem zadovoljna z osebjem s strokovnostjo in vso oskrbo.
Te zgodbe in dogajanja v porodnišnici v zadnjem času pa se lahko zgodijo kjerkoli in na to ne dam nič.

Sama imam same  dobre izkušnje s to porodnišnico in jo lahko samo priporočam.

Lepo se imejte.
Pony

(odgovor članu saska11)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pohvale nad postojno
8.10.2007 21:34:45   
Rozmarinka
Evo mene spet na tej temi in sicer zaradi obljube, da bom porocala kako je bilo roditi v Postojni. Skratka: dobila sem super babico (Jana). Prava oseba na pravem mestu ! Sem pa rojevala v porodni sobi, kjer sta dve porodni postelji, tako da sva skoraj istocasno rojevali s sotrpinko. Na zacetku je mogoce bilo malo neprijetno, potem pa se prepustis dogodku (porodu). Sem pa imela EA in jo priporocam. Resnicno lahko prihranis moci za tisti zadnji del, ko otrocka iztiskas. Ce se bova odlocila se za enega otrocka, bo spet EA !

No, nekoliko manj pohval imam za oddelek kjer lezis po porodu. Nekatere sestre cloveske, druge pa groza user posted image  Ce sem vprasala kaj "nepravo" sestro, mi je bilo takoj zal. Ti namrec dajo obcutek,da bi moral vse vedeti...sem pa na sreco imela nadstandarno sobo. Meni je bilo superca, saj sem se res lahko posvetila le svojemu otroku, pa ponoci odpocila, ko ti ga ob 23h odpeljejo. Lahko pa je tudi pri tebi v sobi, ce se tako odlocis...Skratka, ce pretehtam pluse in minuse prevladajo PLUSI (moznost EA, sreca z dobro babico, moznost da si sam v sobi, pa otrocke previjajo sestre kar pride prav predvsem prvi dan po porodu, ce pa zelis lahko previjas sam).  

(odgovor članu pony)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pohvale nad postojno
8.10.2007 21:40:53   
StBarbara
Jaz sem prvič rodila v PO l.2004 in sem bila s porodom ful zadovoljna ( imela sem EA) potem pa je začelo ful teh zgodb krožit in sem se že skoraj premislila; ampak mislim, da sem 99% da bom drugič šla spet v PO seveda zaradi EA, če bom imela srečo in naletela na dr. Likarja, pa seveda zaradi tega, ker ti otroka odpeljejo ponoči to mi je bilo res fajn, ker sem iz porodnišnice domov prišla prav spočita user posted image



_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Rozmarinka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pohvale nad postojno
8.10.2007 22:03:34   
Gina
Meni se pa zdi, da so tisti, ki tako smelo trdijo, da oni pa že ne bi šli v Po. samo malo ljubosumni na cel cirkus, ki se odvija okrog Po. Večina reči, ki je zelo hvaljenih, je določeni količini ljudi apriori zoprnih, ker pač ne privoščijo tega nikomur (hvaljenja namreč). Meni je bila Po. zakon in v primerjavi z Lj. hotel prve kategorije. V lj. nočem niti na obisk več, tako se mi porodnišnica zaradi dogodkov, ki sem jih v njej preživela dobesedno gravža. Žal mi je, da je prišlo do tega. Ko se peljemo mimo porodnišnice Po., pa mali vsakič reče: "Mami, jaz sem se pa tu rodil!" in imamo vsi lepe spomine.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pohvale nad postojno
8.10.2007 22:10:14   
StBarbara
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Meni je bila Po. zakon in v primerjavi z Lj. hotel prve kategorije. V lj. nočem niti na obisk več,



na žalost imam tudi jaz tako izkušnjo, ko sem v 36 tednu imela prometno nesrečo...jao kok so bili neprijazni user posted image  kr drla se je name ena dr.


_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pohvale nad postojno
12.10.2007 15:01:42   
sharpy
Jaz lahko tudi samo pohvalim PO porodnišnico in osebje. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pohvale nad postojno
17.10.2007 12:36:37   
*Snežinka*
Jaz sem iz KP, pa sem tudi razmišljala, da bi rodila v PO.

Tiste, ki ste že rodile, dajte mi povedat, a takrat ko dobiš popadke pa to, te ni nič strah, da se boš malo dlje vozil? Jest mam zdaj občutek kot da bom mogla v minuti bit v porodnišnici, če ne me bo strah. Me je samo strah, a?

Pa še to me zanima. Se pravi je pametno, da greva z možem kar en dan malo pogledat porodnišnico preden bo čas za porod? Ste šle vse tako na obisk tja?

Se vidi, da sem čisto na začetku ... Kaj pa je ta EA? To razumem kot neko sredstvo za lajšanje bolečin.

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pohvale nad postojno
18.10.2007 15:01:26   
*Snežinka*
Jaz sem se ze sama malo pozanimala za EA. Pa se mi ne zdi da bi si jaz to upala reskirat, se raje malo (oz. velik ) pomucim - saj pol si itak najbolj srecen na svetu ko dojencka zagledas, vse te mine.

(odgovor članu *Snežinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pohvale nad postojno
7.11.2007 11:15:01   
cindy
Se strinjam da do napak lahko pride pobvsod in da na zalost lahko kjerkoli naletimo na nestrokovno in nesramno osebje. Na zalost ne poznam porodnisnice v Postojni in ne vem kaksen intenziven oddelek imajo, vem pa da je jubljanska porodnisnica znana po tecnih in zatezenih sestrah.

(odgovor članu *Snežinka*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?