|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pokakan avto
27.12.2005 22:23:07   
Skabi
Na božični večer je nekdo pustil odprta vrata na našem avtu. To je opazil domač muc in smuknil notri, da se pogreje. Potem je taisti nekdo zaprl vrata, ne da bi opazil muca v avtu. Na božično jutro smo potrebovali avto, odprli vrata in ven je najprej skočil muc, za njim pa neznosen smrad.
Ja, muc se je v avto pokakal in polulal. Kakec smo nekako ostranili, kaj pa naj naredimo s smradom?
Tako zelo smrdi, da imamo po 5 minutah vožnje solzne oči in pekoče grlo. Zdi se , da smrad ostane v naših oblaičilih.
Imate kakšno idejo, kako ga naj spravimo ven (in obdržimo avto ž:) )
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pokakan avto
27.12.2005 22:26:12   
Anonimen
Ojej! A pa veste, kje se je polulal, mislim, na katerem mestu?

(odgovor članu Skabi)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pokakan avto
27.12.2005 23:00:19   
soncece24
Poskusi dat avto kemično očistit, samo ne vem če bo kaj pomagalo, ker si je muc avto "označil", ni ga samo polulal. In to smrdi ko puser posted image . Naš maček je enkrat meni to naredil v predalu, ki sem ga pustila odprtega, pa sem morala predalnik stran vrečt, tak je smrdelo. Poznam ta vonj in mi gre kr na bruhanje ko pomoislim, da bi mi avto tak smrdel....

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pokakan avto
27.12.2005 23:02:52   
Anonimen
Ja, jaz sem tudi mislila na globinsko čiščenje. Samo res vprašanje, če bo šla markacija proč. Edino, če ga še z mlekom polijete, tisto pa potem fino smrdi po kislem, pa se malo prekrijeta vonja.user posted image

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pokakan avto
27.12.2005 23:05:20   
soncece24
ojoj, bljak...




_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pokakan avto
27.12.2005 23:16:04   
Skabi
jao, punce, ste me še bolj prestrašile.
Sumimo, da se je polulal na sredini zadnjega sedeža.
A markiranje pomeni - malo tu, malo tam?user posted image
Madonca, saj avta še prodat ne moremo - kdo bo pa kupil tako smrdonjo?user posted image
A tisto globinsko čiščenje delajo v avtopralnicah?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pokakan avto
27.12.2005 23:21:20   
soncece24
markiranje pomeni, da je poleg urina spustil še neko tekočino, s katero živali označujejo svoj revir in menda da to privlači morebitne spolne partnerke (čeprav dvomim da lahko tak smrad koga privlači), ravno ta tak svinjsko smrdi in se je je težko rešit.

Delajo pa kemično čiščenje v skoraj vseh avtopralnicah, kjer delajo tudi notranje čiščenje (na pumpi tega nimajo).

Kdo pa je pustil vrata odprta? Tistega bi jaz konkretno za uho....


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Skabi)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pokakan avto
27.12.2005 23:22:56   
soncece24
Aja, zdaj sem komaj vidla, da ste v bistvu po pmoti muca v avto zaprli... najprej sem mislila, da ste čez noč meli vrata odprta... user posted image

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pokakan avto
28.12.2005 8:04:23   
KIRA
to je pa res. ta zadeva zelo smrdi in jo je težko odstranit.
moj muc ima to navado, da se včasih ponečedi (polula) kje v stanovanju (ker sta oba skoz v enem prostoru - dnevni - ju nimam kam drgam dat... dolga zgodba). pa včasih, ko ga kaj "ima" kje pusti svoje oznake. s tem izraža tudi in predvsem svoje nezadovoljstvo.
zadeva pa grozno smrdi in se jo je težko rešit. recimo če pobrišem s cetom in krpo - krpo je potrebno 2x prekuhat, da gre smrad ven. najraš bi mu pimpeka odrezala mačjemu pujsu!!! user posted image user posted image  pravzaprav obema. user posted image user posted image
če bo kera pogruntala kako to odstranit z nepralnih površin, prosim lepo, da se javi - ker en kavč sta mi mačka že fentala.- pa čeprav je bil star in i blo velike škode. ko se bomo pa preselili, pa ne bi znova rada doživljala takih neprijetnih presenečenj. sploh ne zdaj, ko je vse čisto in na novo narjeno.

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pokakan avto
28.12.2005 11:12:56   
soncece24
kira, čeprav se sliši kruto, je po moje dina varianta, da preprečiš, da bo muc označeval tudi novo stanovanje, da ga daš kastrirat, kastrirani muci namreč ne morejo tako smrdljivo označevat. Predvidevam, da si bo novo stanovanje sploh htel označit, ker bo zanj vse novo in se ne bo počutil doma tam. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu KIRA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pokakan avto
28.12.2005 21:18:55   
Skabi
Ja, tistega, ki je našega mačka zaprl v avto, bi tudi najrajši kastrirala... samo s kom bom pa potem user posted image delala?

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?