|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pokrivanje
20.10.2005 14:20:40   
anja26
Naš dveletnik med spanjem izvaja raznorazne akrobacije, se premetava, zvija,....in vedno se odkrije, zato je vedno ledeno mrzel. Ponoči vstajam da ga pokrivam...groza. Odkar je bil star 3 mesece ne ustajam ponoči, zdaj sem pa začela. Sploh ne spim dobro, stalno ga čekiram če je pokrit. Oblačim mu tudi nogavičke, da bi mu bilo vsaj v noge toplo....seveda ne spi več v vreči za spanje...

Kako pa vi to rešujete?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pokrivanje
20.10.2005 14:22:44   
Anonimen
js bi ga dala nazaj v žakl, če mu ustreza, drgač pa ne vem...bl debelo plišasto pižamo pa kako stopinjo več v spalnici? al pa 2 pižami?

(odgovor članu anja26)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pokrivanje
20.10.2005 14:25:39   
Jančika_
Jaz bi tudi spet poskusila z vrečo. Ampak vem, da se nekateri otročki tega strašno branijo. Če je tvoj med njimi, potem mu mogoče obleci debelo pižamo - pajaca s stopalci, pa spodaj še kak bodi in zokenčkeuser posted image . Ali pa dva pižami, kot pravi Lara.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pokrivanje
20.10.2005 15:04:45   
klavdijas
Naš bo star 4 leta januarja, pa je od septembra spet v žaklu, ker je bilo to že grozno. Vsako noč je ves mrzel prilezel k nama v posteljo. Sedaj v žaklu user posted image pa je lepo topel in spančka kot angelček. Čeprav se je žakla odtepov na vse pretege, da ni dojenček, se je sedaj sprijaznil.

LP,

                  Klavdija

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pokrivanje
20.10.2005 15:06:51   
Marogica
Jaz sem našega tudi imela pri teh letih še v vreći. Pa še kurili smo takrat za kakšno stopinjo več ponoči, ker smo se bali odkrivanja.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pokrivanje
20.10.2005 15:48:23   
cmokec
Kar nazaj v spalno vrečo ga daj. Če se temu upira, mu jo obleči, ko že spi.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pokrivanje
20.10.2005 18:15:14   
lan
Mi imamo tudi enak problem.Lan nikakor noce biti pokrit,tako da je ponoci,ko se umiri,mrzel,zlasti nogice in rokice.Zakelj pri nas ne pride v postev,bi, po mojem, dozivel zivcen zlom,ce bi ga dala vanj.Jaz sem zaela Lana malo bolj oblaciti,ima body z dolgimi rokami in pizamico iz plisa s stopali.Ko pa je res hladno mu dam se nogavicke.

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pokrivanje
21.10.2005 9:29:30   
katarina j.
Z mojim 4-letnikom so iste težave. Tudi on se že od 2 let naprej upira, da ne bo v vreči-zbujal se je še večkrat čist zavozlan v vrečo. Zdaj ga pač pokrijem parkrat na noč, pa ga počasi učim kako naj se sam pokrije. Je pa res, da spi pol metra od mene in to naredim na pol v snu. VREČA JE OK. ČE JO LE HOČE!user posted image

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pokrivanje
21.10.2005 9:33:54   
baklica
Vreča je zakon, vsaj pri nas še vedno deluje. Samo pri nas imamo ponavadi kontra težavo, da mu je vroče!

(odgovor članu katarina j.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pokrivanje
21.10.2005 12:08:23   
Anonimen
Mah, tečno. Pri nas je problem, ker je zvečer v sobi 18 stopinj, zjutraj pa 15 oz. pozimi celo 14. Zvečer jo potem dam v žakelj, jo okoli 10h pokrijem, zjutraj mali vrag leži obrnjen z glavo na drugi strani in kovtrom na tleh.

(odgovor članu baklica)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pokrivanje
21.10.2005 12:15:51   
Ajsha
Tole si poglejte, pri nas deluje.

http://www.toysrus.at/index.php?mapid=5&kat1=Babies+%22R%22+Us&kat2=Sicherheit&PHPSESSID=a3cb5c267d536f822507a7c464cb6b2c 

S temi zadevami pritrdiš pokrivalo na posteljico in ne zleze dol. Ker je zadeva pomična v smeri gor-dol, se otrok ne more zadušit.

LP!

_____________________________

Love is in the air...

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pokrivanje
21.10.2005 12:17:00   
Ajsha
Aja, to je Bettdeckenhalter, tko da ne bo katera mislila, da vam ograjico al pa babyfon ponujam user posted image

_____________________________

Love is in the air...

(odgovor članu Ajsha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pokrivanje
21.10.2005 12:36:58   
Anonimen
Moj je star 3 leta in pol in spi vreči.

(odgovor članu Ajsha)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pokrivanje
23.10.2005 13:09:19   
FRAČAFELA
Do 8 meseca je spala dokaj mirno in je bila od zvečer do jutra pokrita. Potem pa se je začela borba z kovtrom, odkrivanje...Sedaj spi v vreči. 

_____________________________

Ljubi in boš ljubljen!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pokrivanje
23.10.2005 13:24:51   
dory
Nas nikol ni hotu spat v vreci...k sreci spi pri meni, da ga mam loh cajt celo noc pokrivat...

(odgovor članu FRAČAFELA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pokrivanje
24.10.2005 15:54:27   
Hanna M.
hoj,
pri nas vreča ne pride v poštev. V njej ne zaspi pa če se,...
Če bi jo vanjo tlačila, ko že spi, se pa obvezno zbudi. Že ko jo čisto narahlo pokrijem z deko se skoraj zbudi.
Zato ima oblečen body z dolgimi rokavi, plišasto pižamo s stopali in na vsake 2 uri jo hodim pokrivat, da se malo segreje, ko pa se segreje pa pokrivalo zleti čez rob postelje,...in zgodba se ponovi, 
hanna

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pokrivanje
24.10.2005 21:45:47   
KODA
Naš tamali že od dojenčka dalje spi odkrit.Če ga pokrijem se takoj razbrca.Ko smo to pogruntali,smo ga za čez noč malo bolj oblekli,pa je bilo vredu.(body in žabice pod pižamo-seveda,če je hladno.Če je pa toplo,pa samo nogavičke na nogice.)

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu Hanna M.)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pokrivanje
24.10.2005 21:50:34   
Anonimen
Moj je star tri leta in pol in ne spi več v vreči. user posted image  
Vreča je vsako noč na tleh poleg posteljice. user posted image
Zato ga grem zdaj pokrit, jutri p v trgovino po bolj tople pižame.

(odgovor članu KODA)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pokrivanje
24.10.2005 21:57:05   
N _ B
Pri nas gre spat brez vreče, ker eno uro oddaja še toliko energije, da je pokrita samo z rjuhico, pa je še vroča. Ko se umiri, jo dam v vrečo. Budna v vrečo - ni pogojev. Še ponoči, če se zbudi, reče, daj to dol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pokrivanje
28.10.2005 14:04:09   
anja26
evo vidim da imamo iste tažave.....vrečo si sam odmontira dol, tako da ni variante da bi bil v vreči čez noč. Jaz mu zabašem deko okrog in okrog, vse zabarikadiram, na noge nogavice, frotirjasto pižamo,....pa 2x na noč ga počekiram....pa je kot jeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu N _ B)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pokrivanje
28.10.2005 17:28:11   
ŠpelaP
Mi imamo enake probleme kot vse ostale. 100-krat na noč se pikec zbudi, meče po postelji, da enkrat spi na enem koncu, čez nekaj časa je že na drugem koncu svoje posteljice. Ko se zbuje se odkrije, v isti sapi pa že pravi:"Mama krit!" Mi smo problem delno rešili s tem, da smo mu kupili tako čisto veliko prešito odejo (140x200) in ga jaz enkrat pokrijem z enim koncem odeje, potem ko se zbudi in je na drugem koncu postelje, pa z drugim koncem odeje. Posteljo pa ima tako kar poleg najine, da mi ni treba vstajati, le na levem komolcu imam že čisto trdo kožo user posted image , ko se vedno nanj naslanjam, ko pikeca v polsnu pokrivam.

(odgovor članu anja26)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pokrivanje
5.11.2005 19:36:04   
UOBERC
Jaz pa mojo Liico, kar pripnem in sicer z sponkami, ki se ovijejo okoli štangic na postelci potem se pa dekica ali pa kovterček pripneta; na vsak konec ena sponka. To dobro zadevo prodajajo v Muller-ju.user posted image  Pa mirne noči in lahko noč

(odgovor članu ŠpelaP)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pokrivanje
5.11.2005 20:38:21   
Gina
Gruntam in gruntam..a sanjam, al prav berem????

Ve raje vsako noč spite na en uč, da pokrivate cele noči svoje otroke, namesto da bi enkrat popuser posted image .... in naredile red, otroka dale v vrečo, kjer ne bi bil ogrožen, pa garantiram, da bi čez tri dni spal ko bubicauser posted image - ve pa tudi. Kam tale moderna vzgoja pelje, mi ni jasno. Kako hudiča se vam zdi, da 2-letni otrok ve bolje od vas, kaj je zanj dobro? A zato, ker malo izsiljuje in tuli, ker trenutno ni navajen, požirate nespanje noč za nočjo? Ve ste sigurno še boljše mame, če poskrbite za njegovo zdravje (četudi se zraven dere), kot pa če mali doseže svoje z jokom - in si zraven nakoplje kašelj.
Kriza! Ko bojo stari 15 let, se boste pa vprašale, le zakaj vedno doseže svoje? Čudno, res!user posted image user posted image

(odgovor članu UOBERC)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pokrivanje
6.11.2005 9:21:37   
stela
Ob branju odgovorov sem pomislila enako kot Gina...moja je v vreči in tudi bo v vreči, če ji je všeč ali ne, ker smo pred njo tudi imeli odkrite in ledeno mrzle noči.. . l.p. user posted image

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pokrivanje
7.12.2005 11:01:25   
anja26
Ja tudi sama sem tako mislila, ampak ne pomaga ker se iz vreče sam zbaše, ga ni junaka ki bi mu dopovedal da mora biti v vreči....enostavno ne želi biti tam noter zaprt kot bubica pa fertik.... zato ga pa pokrivam- logično!

(odgovor članu stela)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Trmast otrok
Čeprav ste šokirani, na otrokovo trmo nikakor ne odgovarjajte z jezo in kričanjem. Najbolje je, da otroku poskušate mirn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?