|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomivalni stroj
7.3.2007 19:35:59   
lex
Končno mi je uspelo našparat toliko, da bi si kupila nov pomivalni stroj. Sedaj pa me zanima na kaj naj pazim. Sedaj imam 20 let starega (podedovanega od tete), ki pa katastrofalno pere, če sploh opere posodo. Kaj  ora imeti?

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomivalni stroj
7.3.2007 19:43:38   
mala
Mi ga imamo od Boscha-upam da sem prav napisalauser posted image -v glavnem sem zelo zadovoljna z njem, ker mi vse-res vse opere-je kar drag ampak je tudi kvaliteten.Pomoje je vse odvisno od znamke in koliko si pripravljena dati denarja za pomivalni stroj..

_____________________________

Sem ponosna mamica štirim čudovitim sončkom:)

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomivalni stroj
7.3.2007 19:47:09   
bamby



Jaz bi najprej gledala, da je energ. razred A, da ima več programov z več različnimi stopinjami (toplota vode pri pomivanju), da ni prehrupen, da se mu da štelat stopnjo za lesk (kar pa imajo verjetno vsi)......



(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomivalni stroj
7.3.2007 19:48:30   
triša
Mi imamo tudi Bosh pa je super, baje je najboljši Mille, Candyja (imam njihov p.s. pa je totalno zanič) pa ne bi mela za noben dnar. Sicer pa niti ni važno kakšen je uporabljaš itak samo en program, mogoče dva in to je to.

(odgovor članu mala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomivalni stroj
7.3.2007 19:51:14   
Anonimen
Jaz imam Zanusijevga,vgradnega. Sem zelo zadovoljna. Ima 6 programov, in zamik vklopa. Druge stvari so pa itak več al manj pri vseh strojih iste. Aja pa je energijski razred A, to mi je pa ful pomembno. Opere pa super.

(odgovor članu triša)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomivalni stroj
7.3.2007 19:58:19   
čaki
Jaz imam Zanusijevga,vgradnega. Sem zelo zadovoljna. Ima 6 programov, in zamik vklopa. Druge stvari so pa itak več al manj pri vseh strojih iste. Aja pa je energijski razred A, to mi je pa ful pomembno. Opere pa super



jaz tud, sam da ni vgradnji. uporabljam sem 1 program user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomivalni stroj
7.3.2007 19:59:37   
lex
sem jih pogledala malo po netu, pa bom mogla ziher diplomirat iz pomivalnih strojev, preden se bom odločla ga kupituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Candya tud jaz ne kupim več, ker mam sušilc njihov pa je za en kuuser posted image

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomivalni stroj
7.3.2007 20:07:07   
tajtaja
Jaz mam Gorenje Pinin Farina(nekaj takega), pa je OK.
Pa tudi jaz običajno uporabljam en sam program.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomivalni stroj
8.3.2007 7:49:24   
LARIKA
Midva imava Boscha. Je A kategorije. Sicer sem ga do sedaj uporabila samo 1x, samo a ga sprobam, ker še ne živiva v stanovanju, sem bila zelo zadovoljna z oprano posodo user posted image .

_____________________________

Imejmo se radi

(odgovor članu lex)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomivalni stroj
8.3.2007 7:57:32   
Marogica
Jaz bi na tvojem mestu predvsem gledala, da je energijski razred A. Ostali programi so relativno podobni pri vseh znamkah, tako, da ne moreš mimo "vsekat".

Jaz imam Candy-ja že 7 leto in sem ful zadovoljna. Brez vsakih problemov, pere dobro....v glavnem brez pripomb. Ne primerjajte sušilcev s pomivalnimi stroji. TO je tako, kot če bi primerjali jabolka in hruške. Mogoče je pač njihova "tehnika" pri sušilcih pač slabša ali pa drugačna-ne vem.

Za to ceno, kar sem ga jaz kupila, se mi zdi, da sem dobila za (relativno) malo denarja dosti muzike.


_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu LARIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomivalni stroj
8.3.2007 8:29:52   
soncece24
Jaz imam Boscha, najenostavnejši model, 4-je programi, A-energijski razred, dela super, je nekompliciran in prostoren - nekateri stroji imajo namreč ful čudne košare in nič ne dobiš noter - to tudi poglej, ko boš kupovala. Stal je pa bivših 89 jurjev v big bangu pred enim letom.

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomivalni stroj
8.3.2007 8:31:24   
Mina1
Bosch, ta ta zadnji model. Je bil sicer drag, zato pa dela 1A. Super fajn zadeva!

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?