|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 14:40:11   
aneja1
Pri previjanju svojega 4-mesečnega otroka sem opazila v blatu sluz, malce krvavo, pa zadnja dva dni joče oz. kriči. Ga pa polno dojim in redno kaka.

Mislila sem da kriči zato, da mu mogoče gredo zobki ven.


Prosim za kakšne nasvete oz., če je katera že kaj takšnega opazila



obupana mamica
hvala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 14:42:16   
romta
Jaz bi šla k zdravniku, ali bi vsaj poklicala in vprašala. To sigurno ni nekaj v redu.

LP Romta

(odgovor članu aneja1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 14:47:58   
Anonimen
To, da redno kaka, še ne pove veliko. Kako kaka, je pri tem pomembo. Če trdo (morda zato tudi kriči, če je malo zaprt), potem zna počti kakšna žilica v črevesju in to ni nič hudega. Se večkrat zgodi. Ravno zadnjič je bilo tako vprašanje postavljeno. Malo pobrskaj z iskalnikom.
Pravijo, da če je sveža kri, ni panike, če pa je črno blato, pa je, ker kaže na notranjo krvavitev.

(odgovor članu romta)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 14:49:46   
Anonimen
Evo, tukaj. Preberi si:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=634229&mpage=1&key=kri%2Cblatu&#636697

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 15:29:26   
mišek
Glede nato da je sluz in kri v blatu je lahko tudi alergija na prehrano. Vsekakor bi bilo dobro poklicat zdravnika.

LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 15:32:51   
Dadi
Pojdi k zdravniku in s seboj nesi pokakano pleničko. Mi smo imeli isto težavo pri 4-ih mesecih. Redko blato in naenkrat kar rdeča sluz v blatu.- Sem letela k zdravniku, dobila napotnico za pediatrično v Lj., šli tja in bila 2 dni tam. So delali preiskave (boga moja pupikauser posted image ) in ugotovili da ima en virus, ki ji seveda razjeda sluznico črevesja. So nas poslali domov, ker pač proti virusom nič ne pomaga, sem nadaljevala z dojenjem in ji dajala bifido bakterijo na lastno pest (ki vzdržuje črevesno floro) in se je končno pozdravilo. Vleklo se nam je pa do 6-ega meseca. Tako da pojdi k zdravniku pa naj tam dajo če ne drugega vsaj blato na preiskave.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 17:36:58   
Anonimen
Jaz sem pri mojem malem tudi pred časom opazila nitko krvi v blatu. In seveda vsa panična takoj pomislila na kaj hudega. Potem sem pa prebrala vse živo okrog tega in vidim, da ima zelo veliko dojenčkov kdaj pa kdaj tja do enega leta kakšno nitko krvi v blatu in da to ni nič posebnega. Redno gledam pleničke in zdaj so okej.

(odgovor članu aneja1)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 18:01:56   
Sofi
Malce sveže krvi v blatu običajno kaže na kakšen virus, vendar le tega spremlja tudi povišana telesna temperatura, blato je pa redkejše -driska.

LP

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč-kri v blatu 4-mesečnika
14.10.2005 19:08:08   
aneja1
Hvala za odgovore.

Sem že bila pri zdravniku in je dala blato na preiskavo. Je rekla, da je že več takšnih primerov, vendar do sedaj še niso odkrili, zakaj pride do tega in kakšen naj bi bil vzrok.
Razen, če bi bil trši kakec in na koncu kri, pol je lahko znak za notranjo kilo.

Dala mi pa je vseeno napotnico za bolnico, če pride kaj.



Lepo spančkajte

(odgovor članu Sofi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Astrološko znamenje otroka vam pove, kako ...
Razlog zakaj nekateri dojenčki spijo kot polhi, drugi pa spravljajo neprespane starše na obrate, je tudi v astrološkem z...
Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?