|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 1:58:39   
innchy
Pozdravljene!

Tudi jaz se na vas obračam z majhno prošnjo. Moja prijateljica se je znašla v zelo nezavidljivi situaciji. Je namreč študentka. Noseča (rok ima konec marca). Brez večjih prihodkov (zdaj ko je noseča, tudi preko študenta ne more več delati toliko kot bi želela, njeni starši pa so invalidsko upokojeni,vendar tista najmanjša oblika,kar pomeni da žal tudi nanju ne more računati). Najhuje od vsega pa je, da otrokov oče ne želi imeti nikakršnje zveze z otrokom, zanika njegov obstoj in tudi svojim staršem ni povedal, tudi njej ne dovoli. V bistvu ima sedaj le še nas, prijatelje, ki pa smo tudi vsi študentje, nimamo svojih otrok da bi ji pomagali. Zato me zanima, ali ima katera od vas kakšna otroška (spola zaenkrat še ne ve) in nosečniška oblačila za oddati, bi ji prišlo prav. Pa tudi lupinica za v avto, saj je v paketu ne more vzeti, ker potrebuje namreč čisto vse.

Vsem, ki boste prebrale to temo, se že v naprej zahvaljujm, če pa bo katera našla tudi kakšno stvar za oddat, bomo še bolj hvaležni, vsi.

LP,Sabina
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 7:12:34   
BrankaO.
sem ti poslala zs

_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu innchy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 8:15:39   
urbancek
Koliko pa je ona velika oz. katero št. nosi.

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 8:19:55   
Marogica
Kje pa študira? LJ, MB?

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 9:02:52   
caligula
jaz bom kmalu rodila (upam:D) tko da ji lahko posodim nosečniške hlače pa podarim nekaj pulovarjev, posodim ji lahko še nosečniški pas ker prodajala ga ne bi oz podarjala še manj, ker upam še na kakšnega user posted image kasneje pa ne bi ponovno kupovala. najdlo bi se v bistvu kr nekaj stvari za obleč pa tud kakšen voziček in lupinca. glede na to, da sem jaz skor vse dobila ji lahko tud to kar sem dobila podarim, nekaj sem že obljubila dvema ampak bi se najdlo še kaj zanjo. piši mi na zs.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 9:05:55   
caligula
jaz sem v isti situaciji le da moj priznava otroka in če želi pomoč okol tega ji lahko ogromno svetujem, ker sem dala pekel skoz preden sem dobila vse kar me pripada od csdja in podobnih ustanov. če ne veš, ti kar nočejo dat. sem bila in sem še vedno čist brez dohodka, imam pa srečo da lahko živim pr starših. dobila pa sem že odločbe tko da nekaj bom le dobivala po rojstvu otroka. 

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 9:07:43   
caligula
glede paketa pa naj vzame denar, ker ostalo opremo lahko vso dobi in ji bo denar bolj koristil. jaz bom do marca po mojem že dost obrabila tko da name lahko računa v veliki meri.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 11:30:27   
tinatona
Jaz ji lahko dam lupinico.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 11:38:17   
Shuka
Kar bo potrebovala naj pogleda tudi TULE

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
4.11.2008 21:34:25   
innchy
se opravičujem , jaz sem šele zdaj prišla nazaj s faxa, prijateljica pa nima interneta, zato šele zdaj odgovarjam. Pa gremo lepo po vrsti. Urbancek...nosi številko 36, velika je okoli 1,70m. Marogica...študira v Lj, na teološki fakulteti. Caliguala, ti pošljem zs. Tinatona, bi se priporočila za lupinico. Shuka, hvala bom oz. bova pogledali. Hvala vsem za prijaznost in odgovore!

LP, Sabina

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
5.11.2008 8:18:29   
caligula
moja velikostuser posted image le da sem jaz par cm večja. glede na to, da trebuščka še nima prevelikega zdaj ji lahko že pošljem ene hlače, ki sem jih jaz že "prerastla" oz sva jih mi2 že za ene 20cm presegla user posted image meni je namreč trebuh zrastel šele v sedmem mesecu.
pošlji mi naslov na katerega lahko pošljem, pa še kakšen pulovarček bo zravn.pa pas, ker ga zdaj več ne smem uporabljat njej bo pa prav prišel ravno zdaj do osmega meseca. papa

(odgovor članu innchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
5.11.2008 9:46:57   
urbancek
Previsoka in  prelahka. Jaz imam hlače št 40 in 42, sem pa tudi manjša kot ona. Bom pa pogledala za dojenčka. Imam eno čisto novo dekico, tako, da mi pošlji na ZS njen naslov, da ji pošljem, pa še kaj se bo našlo.

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
5.11.2008 10:47:50   
caligula
urbanček, glede velikosti ji bo po mojem kasnej prav prišla ta cifra, jaz sem imela 47 kg pred zanositvijo pa zdaj nosim 42 cifro :D tik pred porodom.pa lahko da ima kratke noge, najboljš da se z nnjo pomeniš ker po mojem ji bo vse prav prišlo, nosečniške hlače niso poceni zadeva glede na to, da jih potem ne potrebuješ do naslednje nosečnosti.

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
5.11.2008 11:36:48   
urbancek
ok, potem pa prosim za naslov, da ji pošljem

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
5.11.2008 21:15:22   
caligula
sem ti poslala na zs

(odgovor članu urbancek)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
6.11.2008 12:01:09   
urbancek
dobila

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
6.11.2008 12:36:39   
BrankaO.
innchy!!! me še ni poklicalauser posted image če je ne zanima mi javi da dam naprej!



_____________________________

18.12.1998se nam je rodila prva sončica-Ksenja
17.09.2001 se nam je rodila druga sončica-Sanja
20.1. 2008se nam je rodila zadnja a vseeno zelo ljubljena sončica-Milenca----
ati blažen med ženami :))


(odgovor članu innchy)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
11.11.2008 7:55:44   
urbancek
Se oproščam, ker še nisem poslala, sem imela res norišnico. Bom še ta teden.

Lp

(odgovor članu BrankaO.)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
13.11.2008 0:07:42   
Sandrin
Imam nekaj skoraj novih oblačilc univerzalnih barv, prsno črpalko,...

če mi pošlješ na zs naslov jih z veseljem pošljem, še bolj vesela pa bi bila če bi bil prevzem oseben (v poštev pride Lj, Kamnik, Domžale, Vrhnika, Postojna)

(odgovor članu innchy)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
16.11.2008 5:50:27   
caligula
jaz sem bila v porodnišnici tko da mi tud ni uspelo še poslati, bom pa v začetku naslendnjega tedna.

(odgovor članu Sandrin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
18.11.2008 14:17:18   
crci06
Innchy, predvsem dopovej tvoji prijateljici, da situacija ni krizna.
Zdaj rabi pozitivno energijo in veliko smeha, saj otroček to čuti.
Priznajmo, če ne živiš v izobilju, dejansko rabiš malo nujnih stvari.
In vsi, ki vedo, da ti ni lahko, ti za darilo kaj uporabnega kupijo.
Lahko se dogovorite kdo kupi kaj in se zmenite, da mamici prinesete stvari 1 mesec pred rokom, da je ne bo skrbelo!
Po porodu pa spečete eno fajn pecivo, ki ga lahko je tudi doječa mmica in pridete pogledat dojenčka in ji naredit kratko žurko!

Če jaz dobro pobrskam, imam sigurno tudi kakšne majčke ipd.. kar se nosi le par tednov.. Za posodit pa sploh! Se dobimo in posodim, če rabite.

Lahko se raje na ZS menimo, da ne bo zgledalo, da se v prazno oglašam, potem pa rep med noge user posted image

Skratka: think positive!user posted image user posted image
Za enga dojenčka boste (bomo) pa že nabrali skupaj!

Jaz bi tudi EUR vzela v paketu in jih shranila za slabe čase, al pa, da si potem kaj privoščita, saj je tudi to treba...

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
18.11.2008 19:52:31   
caligula
meni bo najbrž kaj plenic ostalo v prvih mesecih še posebej če bo štruca tako velika kot mi napovedujejo ker imam 10 paketov 3-5kg pa če rodim že 4kg ne bo porabil vsega tko da, nabralo se bo vsega. pa teh otroških cot pa itak sem že rekla da se ne sekiraj ker za prve mesece ne rabiš velik ker vse takoj preraste pa potem itak dobivaš nadomestilo  nekaj eur pa če za štipendijo zaprosiš... ene 400 eur bi morala nabrat pa vsake tolko kdo podarja cote za dojenčke in se bo nabralo, verjemi samo spremljat moraš npr podarimo.si. jaz sem danes najavila gls pošto jutri poberejo paketek tko da čez dva dni dobiš zase oblačila sam še na zs mi naj da kontaktni telefon ker je dobro da ga ima voznik da pripelje ko je kdo doma in direkt v roke.

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
18.11.2008 21:16:22   
innchy
moj_moj, imaš zs

(odgovor članu crci06)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
18.11.2008 21:17:06   
innchy
caligula,poslala sem ti na mail, lp

(odgovor članu caligula)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pomoč študentki - bodoči mamici samohranilki
18.11.2008 21:25:47   
Oaza
innchy- poslala sem ti ZS.

(odgovor članu innchy)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?