|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
30.11.2012 14:11:43   
uršalj
Živjo!mene pa zanima če kdo ve ,koliko časa se čaka na odločbo in potem na nakazilo za pomoč ob rojstvu otroka ,spadamo pod csd šiška.rodila sem 19.9,vlogo smo oddali 1.10,pa še nič????
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
30.11.2012 14:39:42   
zlatolaska
ja meni so dali v Medvodah eno telefonsko da bi povprašala...pa se noben ne javi, sem pa tako kot ti vložila 1.10, rodila sem pa 24.9....mi gre na živce ker ko si ti njim dolžan par evrov bojo težil...ko je pa kaj za dat se pa čaka in čaka

(odgovor članu uršalj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
30.11.2012 21:33:16   
uršalj
ja tudi jaz sem poklicala na csd šiška.ampak po telefonu ne dajo nobenih konkretnih informacij,pa tudi rekli so da mi ne morejo povedati koliko se čaka....tako da mi ni nič koristila številka....bw.....:-)))

(odgovor članu zlatolaska)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
30.11.2012 21:50:21   
ZmajTolovaj
Kdor čaka, dočaka user posted image Še bohpomagi, da kaj dajo. Sicer pa lahko to vlogo daš tudi prej, če se ne motim? Jaz sem vsakič oddala pred porodom in tudi pred porodom dobila paket/denar.

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu uršalj)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
30.11.2012 22:06:57   
mini86
Jaz sem vsakič oddala pred porodom in tudi pred porodom dobila paket/denar.


ja to je bilo včasih..sedaj je vse drugačeuser posted image
čaka se kokr je men rekla do 3 mesece ko sem oddala vlogo..ker ko ti rodiš da uno vlogo ki si jo ti sicer že oddala šele naprej..tako je meni rekla

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
1.12.2012 13:34:54   
uršalj
ja res tako je bilo včasih,tudi jaz sem pri žanu oddala in dobila še preden sem rodila,sedaj pa to lahko urejaš šele po rojstvu...... kar 3 mesece jajjjjj

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
1.12.2012 20:18:32   
ZmajTolovaj
A tako, no hvala, dobr da vem. Me spet čaka to čez par mesecev. A višina pomoči je pa enaka ali so to tudi znižali?

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu uršalj)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
3.12.2012 13:22:47   
uršalj
ne višina je enaka...okoli 280e :)

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
3.12.2012 21:50:06   
ZmajTolovaj
No fajn, upam da ostane tako do maja, da ne bojo kaj spreminjali user posted image

_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu uršalj)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pomoč ob rojstvu otroka csd šiška
4.12.2012 14:26:31   
nananaja
po novem obstaja cenzus, se mi zdi. 64% povprečne plače na enega družinskega člana, torej enako kot za najnižji otroški dodatek.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?