|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomoč pri začetkih hranjenja
5.8.2005 9:23:28   
Wahoo RR
Oj

potrebujem pomoč...vem da se je o tem že pisalo...ampak zdej je tok informacij, da se ne znajdem...
Pediatrinja mi je en mesec nazaj rekla, naj kar začnemo z sokci ( korenček, jabolka ) in da naj tko...dons eno žličko...jutri dve, potem tri...in tako 1 teden - pol naj grem na drugo sadje...

A je to mal preveč zakomliciran ?
Jaz sem ji dala dva dni nazaj ene par žličk prvič ( v ustih je ostala verjetno samo 1 ) , včeraj isto...

Problem je še to, da žlice očitno še ne mara...a ji dam lahko te sokce kar še po flaši ?
Kok časa naj jih rakticiram in potem začnem z kakšno sadno kašico ?

Prosim vas če se kateri da...da mi napiše kako je šlo to pri vas...po postopkih...

Drugače sva e do sedaj skos dojile, že od rojstva pa dobi samo zvečer flašo Aptamila...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   pomoč pri začetkih hranjenja
5.8.2005 9:39:18   
eva1
jaz sem začela recimo s 3 žličkami jabolčnega soka, drugi dan 10 žličk-k sem videla da ni reakcije pa kašco iz jabolj, potem čez par dni sem dala mal banane vmes in tako dalje...trenutno že je skoraj vse sadje, potem sem začela mlečno kašico,en dan par žličk, drug dan je imel že večerni obrok ml.kašice...čez kašne 2-3 teden pa začneva z zeljenjavo na isti način! Vmes seveda dojneje!
Kar se tiče žličke ti ne znam svetovat ker moj obvlada in poje ogromno!


(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   pomoč pri začetkih hranjenja
5.8.2005 9:53:34   
Wahoo RR
kateri obrok se pa najprej zamenja ?
Najprej zajtrk ? pa pol kosilo ? al so najprej bolj malice vmes ?
A pol vedno še podojim ?


(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   pomoč pri začetkih hranjenja
6.8.2005 7:46:46   
ZARA
oj...ja,prvo ji ponudi gosto in potem še podoji...
Jst se sploh ne spomnem kater obrok sem prvič dala gosto hrano,pomoje dopoldan sadje...ampak ko je začela zavračat mleko je bla hitro na 3 obrokih na dan...

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   pomoč pri začetkih hranjenja
6.8.2005 12:07:08   
Wahoo RR
aha...ok :)

hvala ZARA

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   pomoč pri začetkih hranjenja
6.8.2005 22:24:31   
eva1
Hej!
Jaz sem najprej zamenjala obrok ob 11 dopoldne-namesto mleka sadje! Ko je pojedel količinsko dost sadja(pri nas poje 1 banano 1 jabko pa včasih še kašno marelico ali hruško), tam 200ml vsega nisem več dojila! Potem sem zamenjala obrok ob 18h-sem mu dala mlečno kašico ki jo poje tudi tam od 180-200! Potem bom zamenjala obrok ob 15h z zelenjavo...tako nekako! Na začetku ko uvajam, vedno po malem in še podojim, ko vidim da ni probelmov in če Luka poje dovolj ima samostojen obrok!
Lp

(odgovor članu Wahoo RR)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?