|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ponaredki
24.5.2009 13:19:09   
ZmajTolovaj
Ajoj. Ravno gledam oddajo na POPTV o ponaredkih. Velesila itak Kitajska, OK. Ponarejajo torbice, čevlje, elektroniko, OK.
Ampak - umetna jajca??? user posted image user posted image user posted image
Sicer vsebujejo neke rakotvorne zadeve, povzročajo demenco, ampak ne bomo se obremenjevali - je ceneje, če jih naredijo v laboratoriju, kot pa da bi imeli farmo kur.
user posted image user posted image user posted image
Zdaj pa ne vem, a sem samo jaz tako za luno, ampak jaz sem čist paf.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ponaredki
24.5.2009 13:23:18   
Spark
Ej, pa še to, zadnjič mi je mesar rekel, da naj pazim kje kaj kupujem, ker baje na Madžarskem dobijo neke piščance- vse umetne s Kitajske, dajo čes svojo etiketo in prodajajo.

O fuuuuj.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ponaredki
24.5.2009 13:47:33   
Šaki
ja sm jz tud ravno gledala..glih eno žensko k je govorila o torbicah.pa da ima ona ponaredek....ajde za take stvari naj bo samo da pa ponarejajo zdravila pa hrano..uauuu to je pa čez mejo vse skupj..samo to so velesile ki ne bodo kar tako "ugasnile"...na žalost...

_____________________________

♥ moja dva zaklada ♥

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ponaredki
24.5.2009 19:57:00   
Ribica **
Moj je tudi gledal tole oddajo, mi je pol vse razlozil. Tale umetna jajca tudi meni ne grejo iz glave.

(odgovor članu Šaki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ponaredki
24.5.2009 20:03:31   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica RR

Moj je tudi gledal tole oddajo, mi je pol vse razlozil. Tale umetna jajca tudi meni ne grejo iz glave.


Mislim .. svašta, res! Mi je mal žal, da sem to videla, ker tud meni ne gre iz glave. Bljak.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ponaredki
25.5.2009 0:13:11   
Olivija
nimajo samo kitajci ponaredke. Nemci se zadnje čase zelo razburjajo nad "analognim sirom" - to je umetni sir, ki ne vsebuje nič mlečnega. In v bistvu moraš zelo natančno pogledat etiketo, da ugotoviš, da ni pravi sir. Ga pa na veliko uprobljajo za pice, sirove štručke in podobno.

Sva zadnjič študirala naše etikete, čeprav je bil moj mnenja, da naši proizvajalci še niso tako "napredni".



< Sporočilo je popravil Olivija -- 25.5.2009 0:14:25 >

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ponaredki
25.5.2009 7:49:57   
ZmajTolovaj
user posted image user posted image user posted image user posted image




_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Olivija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ponaredki
25.5.2009 8:32:28   
TomTaylor

Mater user posted image jz zadnje čase v trgovini zabijem več časa kot v knjižnici -  prebiram vsako deklaracijo - ne morš verjet kolk tudi hrane pride iz kitajske...Tut česen. Vse kar je izvorna država Kitajska ali kar je "Made in China" se izogibam kot hudič križa. Ampak tega je res ogromno. V primerjavi s hrano so mi ponarejene torbice s kitajske deveta briga.

Jajca...?....mislm...svašta...user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ZmajTolovaj)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ponaredki
25.5.2009 11:44:33   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Mater user posted image jz zadnje čase v trgovini zabijem več časa kot v knjižnici -  prebiram vsako deklaracijo - ne morš verjet kolk tudi hrane pride iz kitajske...Tut česen. Vse kar je izvorna država Kitajska ali kar je "Made in China" se izogibam kot hudič križa. Ampak tega je res ogromno. V primerjavi s hrano so mi ponarejene torbice s kitajske deveta briga.

Jajca...?....mislm...svašta...user posted image



MILO REČENO SVAŠTA, RES, men še zdej ne gre iz glave. Mam kar pred očmi tisti fake beljak in fake rumenjak in potem je to en tip v nek kalup zlival, pa skup mešal, mislim to morš videt, no user posted image user posted image user posted image user posted image
Do zdaj sploh nisem bila pozorna na te stvari pri hrani, res ne. Pri igračah in cunjah pogledam Made in xx, v špeceriji pa priznam da mi kaj takega ni padlo na pamet. Ojoj, nooooo. Kam smo prišli ...


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ponaredki
25.5.2009 19:13:19   
robinzon
Česen, ki bi obšel Kitajsko že tako težko dobiš, bolj me je začudilo, da je v prodaji ajdova kaša iz Kitajske. Bljak, bog ve, kje je zrastla in s čim je špricana. Sicer pa, če ni od tam, je pa iz EU, to pa je lahko tudi Ukrajina, a ne.

Na vsake toliko časa se pojavi vprašanje, zakaj oprane cunje tako smrdijo. Se ve, kitajske cunje. Imam ene take kapri hlače za doma, jih perem samo na roke in noben mehčalec ne pomaga, da ne bi smrdele.
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor


Mater user posted image jz zadnje čase v trgovini zabijem več časa kot v knjižnici -  prebiram vsako deklaracijo - ne morš verjet kolk tudi hrane pride iz kitajske...Tut česen. Vse kar je izvorna država Kitajska ali kar je "Made in China" se izogibam kot hudič križa. Ampak tega je res ogromno. V primerjavi s hrano so mi ponarejene torbice s kitajske deveta briga.

Jajca...?....mislm...svašta...user posted image



(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ponaredki
25.5.2009 20:12:10   
Anonimen
A,da kitajsko hrano tud prodajajo??Ok za tiste omake njihove vem ja za kaj drugega pa ne.Mater bom zdaj tudi gledala vedno kaj kupim.

(odgovor članu robinzon)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?