|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   popadki
20.1.2010 9:26:23   
*lena*
zanima me ka to pomni: celo noč sem imela popadke - kot pred mnstruacijo, ne prv boleči, na čase trd trebuh. Zjutraj e je vse skupaj umirilo.

Ali je iela katera podobne zkšnje in kaj je sledilo. Mala spet brca in počutim se OK:

HVALA

_____________________________

Lena
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popadki
20.1.2010 9:43:22   
Čmrlika
Po moje pomeni da se je začelo user posted image user posted image pri meni je blo isto,pol je za nekaj časa minilo potem čez par ur spet...pol smo pa šli...itak boš vedla ko bo začelo bolj intenzivno pa na isti razmak...vso srečo! no, lahko so tudi lažni,ampak rok maš že mimo, če prav razumem...tako da... user posted image

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popadki
20.1.2010 9:44:03   
Petka09
Ja, jaz... Celo noč prej, bolj neredni, ne tako fejst boleči. So se zjutraj umirili, potem čez dan pa spet... ne tako boleči, neredni. Zvečer potem so se zgostili in potem se je začelo. Rodila nasl. dan zjutraj.

Tudi pri tebi se je začelo... lahko pa še traja, lahko pa se bo začelo...

(odgovor članu *lena*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popadki
20.1.2010 10:22:28   
Eva***
Pri meni je tako že cel zadnji mesec. No, ne vsako noč, ampak pogosto. Pa še nič ne kaže. Sem pa pred četrtim porodom v 37. t.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popadki
20.1.2010 10:30:42   
Tinca Malinca
IZVIRNO SPOROČILO: Eva***

Pri meni je tako že cel zadnji mesec. No, ne vsako noč, ampak pogosto. Pa še nič ne kaže. Sem pa pred četrtim porodom v 37. t.


Pri meni je podobno; predvsem zvečer in trebuh trd kot kamen. Že nekaj tednov se mi to dogaja (sem pa v 37. t).

(odgovor članu Eva***)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popadki
20.1.2010 10:36:41   
Anonimen
trd trebuh ne pomeni popadkov!

(odgovor članu Tinca Malinca)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prepovedana opravila za nosečnice
Čeprav so nosečke nagnjene k temu, da morajo pred porodom do potankosti urediti svoje gnezdece, je priporočljivo, da se ...
Prihaja Baby Expo sejem za nosečke in bodo...
Nosečke in mamice pozor! Rezervirajte si datum 13. april. V Ljubljano prihaja že drugi Baby Expo, sejem za bodoče in mla...




.Če ugotovite..
пеперутка16

..da nosite trojčke, kaj bi naredili?