|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poper - kot odganjalec mačk
8.7.2008 18:34:03   
livia
Pred kratkim je bila debata o tem kako se znebiti sosedovega mačka iz našega vrta. Dobila sem kar nekaj predlogov - hvala in seveda tudi nekaj lepih besed - hvala tudi za te. No, naj povem, da je muc še živ in da ga nisem fentala.user posted image
Bom probala z poprom, kot ste svetovale, samo povejte mi, kje naj poper kupim v kilah? Ale je bolje mlet ali v zrnju?

< Sporočilo je popravil ribicaRR -- 9.7.2008 12:38:17 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: popek-kot odganjalec mačk
8.7.2008 19:27:43   
livia
Joj, poper, ne popek.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: popek-kot odganjalec mačk
8.7.2008 20:22:31   
skuštrana
Poper res pomaga, ampak ga rabiš zelo veliko in stalno menjat. Jaz sem po parih dneh obupala, ker se je potem tamali plazil po njem, pa dajel v usta... Pa povsod je bilo črno od popra.

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: popek-kot odganjalec mačk
8.7.2008 20:25:27   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: livia

Pred kratkim je bila debata o tem kako se znebiti sosedovega mačka iz našega vrta. Dobila sem kar nekaj predlogov - hvala in seveda tudi nekaj lepih besed - hvala tudi za te. No, naj povem, da je muc še živ in da ga nisem fentala.user posted image
Bom probala z poprom, kot ste svetovale, samo povejte mi, kje naj poper kupim v kilah? Ale je bolje mlet ali v zrnju?


Poper pomaga glih en kur.c, uni odganjalci kao, tudi glih en kur.c, limonske oz. mačje trave ni za dobiti v vrtnarijah, no, meni jo je dala znanka, imam posajeno, pa mačke pod njo spijo user posted image  Torej? Mačjeljubke, kaj se še da storiti?

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: popek-kot odganjalec mačk
8.7.2008 20:35:03   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: livia

Pred kratkim je bila debata o tem kako se znebiti sosedovega mačka iz našega vrta. Dobila sem kar nekaj predlogov - hvala in seveda tudi nekaj lepih besed - hvala tudi za te. No, naj povem, da je muc še živ in da ga nisem fentala.user posted image
Bom probala z poprom, kot ste svetovale, samo povejte mi, kje naj poper kupim v kilah? Ale je bolje mlet ali v zrnju?


Poper pomaga glih en kur.c, uni odganjalci kao, tudi glih en kur.c, limonske oz. mačje trave ni za dobiti v vrtnarijah, no, meni jo je dala znanka, imam posajeno, pa mačke pod njo spijo user posted image  Torej? Mačjeljubke, kaj se še da storiti?


Joj volgauser posted image

Mačja trava mačke privablja ne odganjauser posted image

Mačke jo obožujejouser posted image . Predvidevam da se ji zato reče mačja travauser posted image

Sem pa že parkrat prilepla kaj pomaga. Na uni temi so bili čist fajn nasveti(eni). Tko da.....probejteuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: popek-kot odganjalec mačk
8.7.2008 22:06:33   
Volga
Mačja trava mačke privablja ne odganja

Mačke jo obožujejo . Predvidevam da se ji zato reče mačja trava

Sem pa že parkrat prilepla kaj pomaga. Na uni temi so bili čist fajn nasveti(eni). Tko da.....probejte


Ne, ne, karin ni res. Ta limonska oz. mačja trava naj bi jih odganjala, ker ima tak neprjeten vonj, samo pri meni ne dela, tisti tvoji nasveti i tvojega linka so pa tudi za en ku.rc. Sori. Zgledda, da grejo mačke prav na tiste, ki jih ne marajo v svoji bližini.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: popek-kot odganjalec mačk
9.7.2008 6:00:39   
snorlax
Pri nas poper pomaga, samo ga moraš redno posipat.

Tvoja teorija pa drži, Volga. Jaz nisem ljubitelj mačk, ampak bo vsaka mačka pri hiši prišla najprej k meni. user posted image Mogoče me pa dresirajo, da bi me spreobrnile. user posted image


_____________________________

LANI: - 18 KG

LETOS: ????

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: popek-kot odganjalec mačk
9.7.2008 8:48:55   
honey
Mačke res čutijo, kdo jih ne mara in sigurno siliji k tistemu user posted image  Moj mož je bil recimo velik neljubitelj mačk - ko je prišel k nam (ko še nisva bila poročena), mu je naša mačka sigurno tisto sekundo, ko se je usedel, skočila v naročje user posted image  Pa očetu je šla sigurno v najboljše hlače spat, če jih je pustil kje izven omare user posted image  In to po možnosti v črne alil temno modre (mačka je pa bela) user posted image  

Kakšni so pa nasveti, da se mačk znebiš, pa ne bi vedela. Nimamo teh problemov, ker imamo sami muco doma in ona odganja ostale. Mogoče je pa to varianta - nabavite mačko, ki bo odganjala sosedove mačke user posted image  - sory, malo heca.

(odgovor članu snorlax)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?