|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   poročna priča
28.2.2008 15:02:14   
1vetrnica
bom svoji prijateljici.

Ker želim biti dobra priča, me zanima, kaj se od priče pričajkuje, kakšne so naloge priče, kakšno je pričakovano darilo (koliko E).

Kakšni so klasični običaji, darila prič. Potem glede dekliščine, a jo organizira priča,...


Prosim za praktične nasvete.

Hvala lepa.





_____________________________

Veterček pihlja, mi meša misli
po srčku me žgečka.
K tebi poletim
v objemu tvojem se stopim.

Snežinka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: poročna priča
28.2.2008 15:07:39   
baguSka
Vse kar se pricakuje od tebe, se moras pogovorit z nevesto. To je dogovor med vama. Pri vsaki prici je drugace.

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: poročna priča
28.2.2008 15:09:12   
baguSka
Aja pa se to: jaz si od svoje price NE ZELIM nicesar, le da stoji tam ob meni, ko bom dahnila DA oz da bo potem ob meni, ko bo maticar zahteval njen podpis.. user posted image

(odgovor članu 1vetrnica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: poročna priča
28.2.2008 16:47:47   
JAPE
Ojla 1vetrnica....!!!!
Kje se najdeva! Jaz sem bila pred kratkim poročna priča svoji prijateljici!
Bilo je oktobra 07! Dekliščine ni imela, sicer mislim, da jo to ponavadi punce organizirajo same. Tiste povabljene pa mogoče pripravijo kakšno presenečenje zanjo.
Za darilo, smo mi skupaj kupili še z enim parom pač tisto stvar, ki sta jo želela. Potem pa smo zraven tudi skupaj dali še €. Jaz sem plača nekaj v cerkvi ( za župnika in ministrante) potem sva skupaj z njegovo pričo plačali poročno kosilo, in še na svadbi, ko je bila kraja neveste, sem morala jaz ( kot slaba priča - ker so nevesto ukradli ) plačat pijačo za vse, ki so bili pri kraji zraven. Aja, pa še plačala sem ji ličenje - naju je obe prišla ena punca naličit k njej domov. No za vse skupaj sem dala cca 200-230 €.
Upam, da sem ti kaj pomagala. Kdaj pa bo poroka?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: poročna priča
28.2.2008 20:48:36   
Kaliope
jape a si ziher, da nisi kake ničle pozabla dopisat?! glede na to, kaj vse si plačala ...
Pri nas je v navadi, da priče kupijo mogoče malo večje darilo, plačajo fotografiranje, odkupnino, če je slučajno šranga oz. če ukradejo nevesto (ali ženinauser posted image ) in kakšno presenečenje - npr. igranje koračnice v cerkvi ali kak poseben pevski nastop ali kaj takega ... odvisno, kakšna poroka je in kaj si mladoporočenca želita...

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: poročna priča
3.3.2008 18:40:17   
uršika***
V glavnem pa moraš biti nevesti v oporo že prej pri pripravah, ji pomagaš izbirati obleko, make up in vse ostalo, pri čemer te potrebuje. Na dan d ji pomagaš pri oblačenju in biti moraš nekje na dosegu roke, da jo bodriš, če slučajno malouser posted image .
V svojo torbico si daš še njena ličila, ker ona svoje najbrž ne bo imela, robčke in podobne drobnarije. Bodi njena desna roka!!
Moja poročna priča je bil pa moj brat, tako da je večina del, ki so bila namenjena njemu prevzela prijateljica, ker se na šminke ne spozna lih neki fuuuullluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?