|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   porodniška
18.2.2005 22:05:32   
sabini
ste šle vse 6o dni pred predvidenim datumom poroda na center za soc, delo oddat obrazce za porodniko .?
Ali se gre lahko bilo kdaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   porodniška
18.2.2005 22:07:22   
andrejaz
Jaz sem šla 60 dni prej, da ne bi bilo kaj narobe zaradi zamude rokov.
:sloncek:

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   porodniška
18.2.2005 22:12:20   
KIRA
poslal po pošti. nisem niti enkrat bla na CSD, vse sem naredila pisno. sicer sem pa počivala in nisem lazila po stopnicah - rizična nosečnost.:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   porodniška
19.2.2005 13:51:51   
urskas
Jaz, sem nesla papirje na CSD kakšnih 40 dni prej, ker mi v službi niso "uspeli" prej pripravit potrdil.
Po moje ne bos imela problemov, ce kaksen dan kasneje prineses.

LP

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   porodniška
19.2.2005 17:43:22   
Anonimen
Jst sm šla en mesec prej , ker prej nism dobila potrdila o PDP. Sem klicala na CSD; če morm res 60 prej pridt. Pa se je samo smejala.:)- Je rekla, da vsaj dva dni pred nastopom porodniške. In tako je tudi bilo.

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   porodniška
19.2.2005 17:58:34   
Anonimen
Jaz sem si šla po papirje v 6. mesecu nosečnosti in me je ena "prijazna" gospa nadrla, da imam čas za papirje do decembra. Sem pa potem za dva tedna rodila in na srečo ni delala ona. Sem pa rabila 3 različne papirje,da je otrok rojen v 29.tednu nosečnosti nedonošenček.

Pri nas so zelo neprijazni na CSD in me je vse strah ko si bom probala zrihtati podaljšanje porodniške!

Bojana

(odgovor članu sabini)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   porodniška
19.2.2005 18:47:49   
sabini
Kira in Vikica kje si pa dobila potem obrazce

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   porodniška
23.2.2005 6:29:24   
Tasika
Obrazci se dobijo na internetu, mislim da na strani CSD Ljubljana Šiška. Prvi rok za oddajo papirjev je 60 dni prej, zadnji rok pa 30 dni pred rokom, torej 2 dni pred porodniško.

LP
Tasika 37t5d

(odgovor članu sabini)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?